Primend Cloud

Biznesam kritiski svarīgo lietotņu hostings

Dažādi publiskie mākoņu risinājumi, kā piemēram, Microsoft 365 / Office 365, Salesforce, Google Workspace un citi, vienkāršiem uzņēmējdarbības procesiem nodrošina lielisku pieejamību un funkcionalitāti. Taču lietotnēm, kas sniedz konkurētspējīgās priekšrocības, nodrošinot īpaši pielāgotas, unikālas biznesa darbplūsmas, bieži vien nav šāda universāla atbalsta. Kā šīm, kritiski svarīgajām biznesa lietojumprogrammām, uzturēt augstu pieejamības, veiktspējas un drošības līmeni? 

Biznesam kritiski svarīgās lietotnes

Informācijas tehnoloģijas ir ievērojami mainījušas mūsu dzīvi un ikdienu. Virtuālo draugu un paziņu skaits sociālajos tīklos bieži vien krietni pārsniedz reāli ikdienā esošo. Informācija par jebkuru mums interesējošu tēmu ir teju viena klikšķa attālumā. Un uzņēmumu darbība ir automatizēta līdz līmenim, kas iepriekšējām paaudzēm pat sapņos nav rādījies.

Uzņēmumi izmanto IT rīkus, kas efektīvi un kvalitatīvi automatizē vienkāršus, atkārtoti veicamus uzdevumus. Tādējādi darbinieki var vairāk laika veltīt sarežģītākiem uzdevumiem ar lielāku pievienoto vērtību. Tomēr daži procesi ir tik ļoti automatizēti, ka bez IT atbalsta tos pat nav iespējams veikt. Sistēmas darbības traucējumi, drošības riski un datu zudumi mazina darbinieku produktivitāti, kas tiek uzskatīts par lielāko ar IT jautājumiem saistīto izaicinājumu.

Neapšaubāmi, ka uzņēmumiem ir nepieciešama efektīva un droša vide biznesam kritiski svarīgām lietotnēm, garantējot konsekventu atbalstu visiem darbiniekiem. Vide, kas atbilst labākajām paraugpraksēm sistēmu arhitektūrā, atbalsta procesos un projektu izpildē. Kur meklēt šādu ilgtspējīgu, efektīvu un drošu sistēmu? Mēs iesakām Primend Cloud!

Paaugstini uzņēmuma vērtību ar IT ārpakalpojumiem

Katrs uzņēmums ir radīts ar mērķi saviem klientiem sniegt kādu konkrētu vērtību. Šo uzņēmumu pārstāvji visticamāk ir pavadījuši neskaitāmas stundas, pilnveidojot piedāvātos produktus un pakalpojumus. Taču rūgtā patiesība ir tāda, ka veiksmīgi kļūst tikai tie uzņēmumi, kuri atraduši savai mērķauditorijai atbilstošu ideālo kombināciju. Un jo vairāk laika vadībai nākas pavadīt, iesaistoties IT jautājumu risināšanā, jo mazāk laika viņiem atliek, lai pievērstos šīs ideālās kombinācijas atrašanai un spodrināšanai, rūpēm par klientiem un savas tirgus pozīcijas nostiprināšanai.

Rūpējies par lietotāju apmierinātību ar kvalitatīvu sistēmu darbību

Datu ievadīšana datu bāzēs parasti nav tā darbība, kas rada vislielāko pievienoto vērtību. to sniedz darbs ar klientiem vai produktu izstrādi un pārdošanu. Jo mazāk laika darbinieki pavada ikdienišķu uzdevumu veikšanai, jo labāks ir viņu sniegums, kas savukārt ļauj sniegt lielāku vērtību klientiem. Kad darbinieki savus ikdienas pienākumus var veikt ar mierīgu sirdi, pilnvērtīgi, no jebkuras vietas un jebkurā laikā, viņi var kvalitatīvāk koncentrēties uz darbībām ar pievienoto vērtību.

Sasniedz rezultātus ātrāk

Izstrādāt visas biznesam nepieciešamās sistēmas pašu spēkiem paredz vairākus potenciālos trūkumus. Jaunu zināšanu apguve un jaunu lietu ieviešana patērē krietnus laika resursus. Risinājuma plānošana, izveide un ieviešana patērē ievērojamus finansiālos resursus, turklāt var gadīties, ka drīz vien tas kļūst uzņēmumam neaktuāls. Fiziskie serveri var sākotnēji šķist loģiskāks solis, tomēr nereti netiek ņemts vērā elektroenerģijas patēriņš un zaudētais laiks, kas izmantots to uzturēšanai, tā vietā, lai to veltītu, fokusējoties uz klientiem un produktiem vai pakalpojumiem.

Izvēlies videi draudzīgu ceļu

Šajā sarežģītajā, nemiera pilnajā laikā, kad enerģijas cenas pieaug zibenīgi, zināmus atvieglojumus un stabilitāti var piedāvāt efektivitāte un optimizācija, ko sniedz datu centru nodrošinātāji. Datu centri uzlabo ne tikai iekārtu efektivitāti, bet arī enerģijas patēriņu, un samazina pūles, kas nepieciešamas sistēmu uzturēšanai un programmatūras atjaunināšanai. Šīs priekšrocības var izmantot, lai paaugstinātu uzticamību un drošību. Un gudrs resursu patēriņš labāk palīdz sasniegt videi draudzīgos mērķus. 

Microsoft veiktais pētījums atklāja, ka mākoņdatu centri nodrošina līdz pat 93% augstāku energoefektivitāti, salīdzinot ar tradicionālajiem serveru telpu risinājumiem. Turklāt, Microsoft mākonis nodrošina līdz pat 98% mazāku oglekļa emisiju daudzumu nekā tradicionālie datu centri.

Apvienojot Microsoft pakalpojumus standarta lietojumprogrammām ar Primend Cloud īpaši pielāgotām biznesam kritiskajām lietojumprogrammām, uzņēmumi iegūst augstāku efektivitāti, labāku veiktspēju un augstāku drošību, vienlaikus patērējot mazāk resursu.

Nodrošini straujāku izaugsmi ar optimizāciju

IT sistēmu uzglabāšana mākonī ļauj izmantot lielu datu apjomu, samazināt kopējās īpašuma izmaksas un nodrošināt sistēmu noturību mainīgos biznesa apstākļos. Pie tam, liela serveru skaita apvienošana vienotā datu centrā rada ievērojami mazāku ietekmi uz vidi, nekā visu atsevišķo serveru izvietošana birojos.

Primend Cloud pakalpojuma apraksts

Internets informāciju padarījis par ātri pieejamu ikvienam. Cilvēki ir pieraduši pie IT sistēmām, kas nodrošina 24/7 darbību un ātru reakcijas laiku. Lietotāji sagaida operatīvu piekļuvi IT sistēmām un salīdzina sistēmu ātrumu ar tādiem plaši zināmiem patērētāju pakalpojumiem kā Google un Facebook. Katra sistēmas dīkstāve izraisa lietotāja neapmierinātību un draudus uzņēmuma darbībai. Savukārt, augstas pieejamības pakalpojumi no lokālās uzņēmuma infrastruktūras nav finansiāli izdevīgi un vairumam uzņēmumu nemaz nav augstas pieejamības datu pārraides centri.

Primend nemitīgi iegulda augstvērtīgā aprīkojumā, darbinieku prasmju uzlabošanā un pakalpojumu piedāvājumā, kas nodrošina augstu pieejamību, izvairīšanos no kļūmēm un ātru reaģēšanu uz jebkura pakalpojuma traucējumu. 
Datu pakalpojumu pieejamības līmenis ir 99,99%.

Primend speciālisti ir rūpīgi apmācīti un pieredzējuši. Mūsu klientu lokā ir gan mazi uzņēmumi, gan lielas akciju sabiedrības. Viņi novērtē mūsu spējas radīt efektīvas, maināma lieluma un augstas pieejamības sistēmas.

PĀRVALDĪTI MĀKOŅPAKALPOJUMI SASTĀV NO:

 • Virtuālo iekārtu un lietotņu uzturēšanas augstas pieejamības infrastruktūrā
 • Rezerves kopiju nodrošināšanas un datu atgriešanas plāna
 • Sistēmas monitorēšanas, drošības pārkāpumu brīdināšanas un ziņojumu izveides
 • DNS, drošības un atbilstības pārvaldes
 • Specializētu datubāžu pārvaldes: MySQL, MS SQL
 • Komandu efektivitātes pakalpojumiem (Exchange, Teams, SharePoint)
 • Elastīgiem licencēšanas noteikumiem (Microsoft SPLA licencēšana)

PRIMEND CLOUD PAKALPOJUMU PRIEKŠROCĪBAS

 • Virtuālo serveru un/vai lietotņu izveidošana pāris minūtēs
 • Glabātuve satur Flash diskus, kas nodrošina īpaši lielu lasīšanas un rakstīšanas ātrumu
 • Virtuālo serveru datu atjaunošana ir īpaši ātra, pateicoties HP SimpliVity scale-out tehnoloģijai
 • Elastīgs ikmēneša maksājums par Microsoft programmatūras licencēm (SPLA) 
 • Bezmaksas esošās datu vides migrācija uz Primend Cloud

Ņemot vērā Primend pieredzi un zināšanas, mēs esam pārliecināti, ka serveru īre un pakalpojumu pirkšana no pakalpojuma sniedzēja ir ekonomiski un tehniski izdevīgāka par fizisku serveru īri vai iegādi. Primend eksperti nodrošina konsultācijas, lai palīdzētu Jums saprast, cik virtuālie serveri, licences un citi pakalpojumi nepieciešami tieši Jūsu uzņēmuma datu pārraides normālai darbībai. Tā rezultātā, mūsu klienti maksā tikai par izmantotajiem resursiem un izvairās no liekas tehnikas īres vai pirkšanas.

Virtuālie serveri izvietoti scale-out klasterī, lai izvairītos no dīkstāves datu pārraides traucējumu gadījumā. Serveru fermā diska vieta tiek fiziski sadalīta, lai nodrošinātu pēc iespējas lielākau pieejamību. Diska vieta ir loģiski apvienota, lai katrs datu ieraksts automātiski tiktu ierakstīts divos atsevišķos glabātuves mezglos. Katrs glabātuves mezgls satur Flash un SSD diskus, lai nodrošinātu zemu lasīšanas/rakstīšanas aizturi un SAS diskus ar ietilpību. Dati tiek automātiski sadalīti disku tipos atkarībā no datu lietošanas biežuma. Visas datu pārraides tīkla sastāvdaļas (komutātori, rūteri, augšupsaites (uplink)) tiek izvietotas vismaz dubultā konfigurācijā, lai izvairītos no dīkstāves tehniskā aprīkojuma detaļu traucējumu gadījumos.

Visiem virtuālajiem serveriem var sagatavot rezerves kopijas un novietot tās uz jebkura klienta izvēlēta mākoņpakalpojuma (Azure, Amazon, vietējais klasteris, u.c.). Mēs varam piedāvāt arī rezerves kopijas izvietošanu divās fiziski atšķirīgās lokācijās.

Saņemt piedāvājumu