Logitech - Microsoft Teams videokonferences risinājums

Risinājumi katrai darba telpai

Logitech videosadarbības risinājumos lietotnei Microsoft Teams ir ietverts viss, kas jums vajadzīgs efektīvai, produktīvai sanāksmei gan sapulču zālē, gan sēžot pie rakstāmgalda. Īstenojiet sadarbību ar risinājumiem Logitech Room un Personal Workspace, lai ar Teams gūto pieredzi paceltu jaunā līmenī.

Atbrīvot komandu enerģiju

Jā, tas ir tik viegli. Iespraudiet to, un tas darbojas. Tas ir tik vienkārši. Logitech sertificētu sadarbības rīku portfelis Microsoft vidēm ir visaptveroši testēts, lai nodrošinātu pamatīgu lietotāju pieredzi un vieglāku sagatavošana lietošanai. Iespējams, tāpēc Logitech produktus ir iecienījuši gan IT administratori, gan lietotāji.

Risinājumi telpām 

Izmantojot Logitech un Microsoft Teams, pārveidojiet jebkuru sapulču telpu. Pieejama mazā, vidējā un lielā konfigurācijā. Logitech Room risinājumos lietotnei Microsoft Teams ir ietverts viss, kas jums vajadzīgs videosanāksmēm.

Tap pamatkomplekts

Microsoft Teams Room risinājumos ar Logitech Tap nodrošinātā pievienošanās ar vienu pieskārienu, ērtā satura kopīgošana un telpas centra vadība padara videosanāksmes viegli organizējamas un ērtas.

Darbavietai projektēts skārienkontrolleris ar USB savienojumu. Lieliskai iekļaušanai jebkurā interjera vietā paredzētas vairākas montāžas iespējas, kā arī gari un izturīgi kabeļi. Standarta Plug and Play savienojamība nodrošina papildu displeju un paver durvis jauniem pielietojumiem un lietotāja iespaidiem.

Tap risinājums mazām telpām

Konferenču kamera MeetUp vēl vairāk uzlabo Logitech Tap Room risinājumu videokonferences iespaidus ar īpaši plato 120° redzamības lauku, grozāmo/sasveramo objektīvu, 4K Ultra HD un 3 kameras priekšiestatījumiem. Iebūvētais audio ir optimizēts sapulču telpām. Trīs virziena mikrofoni un pielāgots skaļrunis nodrošina, lai ikviens būtu redzams un dzirdams.

Tap risinājums lielām telpām

Lielākām telpām Rally Plus sniedz visas Rally priekšrocības. Ar divām virziena mikrofona kapsulām un diviem skaļruņiem ar retzemju magnētiem var gandrīz nevainojamā kvalitātē redzēt un dzirdēt līdz sešpadsmit dalībniekus. Ar papildu mikrofona kapsulām (iegādājamas atsevišķi, maksimāli 7) Rally konferenču sistēma var nodrošināt līdz 46 cilvēku grupu. Šis modulārais risinājums lieliski piemērots lielām konferenču zālēm.
 

Individuālie risinājumi

Videosadarbības komplekti Microsoft sistēmām Logitech Personal Video Collaboration Kit ikvienu privātu darba telpu pārvērš mērķtiecīgi pielāgotā sadarbības telpā. Bezvadu austiņas Zone Wireless Bluetooth® iepriekš konfigurētos komplektos ir savienotas pārī ar Brio, un Zone Wired ir savienots pārī ar tīmekļkameru C925e. Abi pilnībā atbilst standartam Plug and Play un ir saderīgi ar Microsoft Teams, tāpēc to sagatavošana lietošanai ir tikpat vienkārša kā lietošana. 

Saņemt piedāvājumu