Mūsu Primend cilvēki ir vienoti kopīgā kaislībā padarīt uzņēmumus veiksmīgākus. Komandā ietilpst visdažādākie profesionāļi – sākot no pieredzējušiem sistēmu arhitektiem un projektu vadītājem, līdz pat licencēšanas ekspertiem un pakalpojumu sniedzējiem. Tieši kopā mēs varam attīstīt sarežģītākos IT risinājumus un atrast arvien jaunus veidus, kā ar tehnoloģiju palīdzību sasniegt biznesa mērķus, vienlaikus padarot mūsu klientu dzīves vienkāršākas un ērtākas.


Mārtiņš Jurjāns Uzņēmuma vadītājs Mana aizraušanās ir palīdzēt cilvēkiem, izmantojot tehnoloģijas. Neatkarīgi no tā, vai strādājat finanšu, mārketinga, pārdošanas vai vadības jomā, inovācijas var atvieglot jūsu darbu un dot iespēju pieņemt uz datiem balstītus lēmumus.
Toomas Mõttus BI un analītikas eksperts Informācijas tehnoloģijas ir radītas cilvēkiem, tādēļ izmantojot tās pareizi mēs paaugstinam mūsu produktivitāti un uzlanojam mūsu ikdienas darbu.
Aleksei Räim licencēšanas eksperts Nav divu vienādu uzņēmumu, tādēļ arī katra situācija prasa unikālu pieeju. Tieši tapēc mēs piedāvājam IT risinājumus, kas ir pielāgojami Jūsu uzņēmumam.
Arkadi Tammik Infrastruktūras pakalpojumu pārdošanas vadītājs IT dod iespēju samazināt izmaksas, paaugstināt konkurētspēju, strādāt elastīgi un citas priekšrocības. Mēs palīdzam uzņēmumiem atrast šīs iespējas un kopā attīstīt tās.
Sergei Sokolov Makoņpakalpojumu infrastruktūras arhitekts Mākoņpakalpojumu ieviešana mums rada iespaidu, ka vecie noteikumi vairs netiek piemēroti. Tomēr arī mākonī ir jādomā par rezerves kopēšanas procedūrām, iespēju nodrošināt datu konfidencialitāti un citiem svarīgiem jautājumiem.
Ronalds Ustinovs Klientu atbalsta speciālists