Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Darbs Primend

MŪSU KOMANDAS

Mūsu Primend cilvēki ir vienoti kopīgā kaislībā padarīt uzņēmumus veiksmīgākus. Komandā ietilpst visdažādākie profesionāļi – sākot no pieredzējušiem sistēmu arhitektiem un projektu vadītājiem, līdz pat licencēšanas ekspertiem un pakalpojumu sniedzējiem. Tieši kopā mēs varam attīstīt sarežģītākos IT risinājumus un atrast arvien jaunus veidus, kā ar tehnoloģiju palīdzību sasniegt biznesa mērķus, vienlaikus padarot mūsu klientu dzīves vienkāršākas un ērtākas.

Iepazīsties ar mūsu komandu

 

 

    

MŪSU KOMANDAS GARS UN VĒRTĪBAS

Mūsu stāsts sākās ar drosmi darīt lietas citādāk. Biroja telpā bez logiem. Starp četriem draugiem, kurus vienoja izpratne par to, kāds ir augstas kvalitātes serviss, cieņpilna konkurence un darbs, kas dod ne tikai rezultātus, bet arī prieku.

Šobrīd, 10 gadus vēlāk, mēs jaudīgi darbojamies visās trīs Baltijas valstīs. Tādējādi mūsu galvenā priekšrocība ir ne tikai izcilākie IT eksperti, bet arī spēja nodrošināt vienlīdz kvalitatīvu apkalpošanu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā – balstītu uz vienotiem principiem un pamatiem. Un strādāt joprojām ir jautri!

Pašlaik uzņēmums Primend ir sasniedzis 100 darbinieku lielu komandu. Un mēs turpinām augt.
 

 

Kā mēs šeit nokļuvām?

Mūsu stāstu veido katrs Primend darbinieks, kuru esam atbalstījuši gan ar uzticēšanos, gan zināšanām. Primend ikdienas kultūras pamatā ir četras pamatvērtības, kuras esam veidojuši kopā, iesaistot visus mūsu komandas dalībniekus. Ja Tevi uzrunā mūsu vērtības, un tās saskan ar Tavējām, Tev ir visas iespējas kļūt par vienu no mūsējiem.

MŪSU VĒRTĪBAS

 

Kopā spējam labāk

Mēs ticam, ka ar savstarpēju atbalstu un palīdzību varam sasniegt vairāk. Mūsu vadības kultūra ir iekļaujoša un atbalstoša, tādēļ svarīgos lēmumos par kultūras un principu atšķirībām mēs iesaistām visus darbiniekus.

Attīstība iedvesmo

Attīstība un mācīšanās ir daļa no mūsu DNS. Mēs tiecamies allaž būt vismaz vienu soli priekšā, lai mūsu klienti saņemtu visizcilākos pakalpojumus. 

Labākie uzdrošinās būt atšķirīgi

Mēs nebaidāmies kļūdīties. Pieļautās kļūdas ir mūsu labākās mācībstundas, tomēr mēs cenšamies tās neatkārtot. Mēs uzdrošināmies domāt un rīkoties citādi. Mēs dodamies uz priekšu ar celmlaužu apņēmību un atbildību.

Mēs palīdzam lidot

Mēs domājam plaši un par lielām lietām. Mēs atbalstām gan straujus ideju lidojumus, gan šo ideju izpildi. Un mēs iedrošinām savus darbiniekus sasniegt vairāk, atbalstot viņus mācīšanās procesos, attīstībā un dodoties pretī jauniem pirmsākumiem.

MĒS AUGAM UN MĀCĀMIES

Uzņēmumā Primend mēs katru dienu apgūstam ko jaunu, lai palīdzētu augt un attīstīties simtiem Baltijas valstīs strādājošu uzņēmumu. Attīstība un mācīšanās ir daļa no mūsu DNS, jo mēs vienkārši citādi nevaram. Un no katra jaunā Primend darbinieka mēs sagaidām to pašu.Attīstības kāpnes

Primend darbinieki ļoti precīzi zina, kur un kādas ir tālākās karjeras izaugsmes iespējas. Bet ir iespēja arī izvēlēties savu ceļu. Uzņēmumā Primend mēs karjeras ceļu katram veidojam atbilstoši viņu vēlmēm un palīdzam augt un mācīties. Piedāvājam apmaksātas mācību dienas, lai netraucēti varētu koncentrēties uz jaunu zināšanu apguvi. Vismaz divas reizes gadā veicam sadarbības un karjeras attīstības sarunas, lai atbalstītu darbinieku izaugsmi. Savus panākumus mēs vērtējam pēc tā, cik liela daļa no mūsu komandas gada laikā ir pavirzījušies pa attīstības kāpnēm. Primend TALKS un Primend treneru klubs

Mēs uzskatām, ka zināšanu apmaiņā ir spēks. Neatkarīgi no tā, vai tās ir investīcijas vai gleznošanas apmācības, mākoņpakalpojumu drošības risinājumi vai Power Platform aplikāciju izveide.
Primend treneru klubs apvieno cilvēkus, kuri vēlas savas zināšanas nodot tālāk. Mēs viņu ieguldījumu vērtējam ļoti augstu, tāpēc visiem uzņēmuma treneriem sniedzam papildu priekšrocības.Jauni sākumi

Mūsu rindās ir desmitiem darbinieku, kuriem Primend ir pirmā darbavieta IT jomā. Līdzās kopīgām vērtībām viņus visus vieno vēlme mācīties un attīstīties. Mūsu pārziņā ir viņus iedrošināt un atbalstīt, jo mēs zinām, ka prasmes var laika gaitā attīstīt. Mēs pieņemam darbā nevis prasmes, bet cilvēkus.Pasaule kā ciemats

Mūsu skatījumā mācīšanās attiecas ne tikai uz profesionālo izaugsmi. Mūsuprāt, tā iekļauj arī personības attīstību un pasaules izziņu. Ja Tev ir vēlme strādāt ārvalstīs un apgūt jaunus apvāršņus, vai nu paliekot tur īslaicīgi vai pavisam, mēs esam gatavi to īstenot un Tevi atbalstīt.

PRIMEND DARBS NOTIEK TUR, KUR ATRODAS PRIMEND DARBINIEKI

Mēs esam elastīgi attiecībā uz darbinieku izvēli par to, kur strādāt, un darba vietu
palīdzam pieskaņot dzīvesvietai.

KĀ MĒS PIEŅEMAM DARBĀ

Mūsu personāla atlase ir vienkārša un ātra. Pirmkārt, mēs galvenokārt pieņemam darbā cilvēkus, nevis prasmes. Mēs cienām to cilvēku laiku, kuri piesakās vakancēm uzņēmumā Primend, un gādājam par atgriezeniskās saites sniegšanu visa konkursa gaitā.

Skatīt vakances

Kas notiek pēc tam, kad esi mums nosūtījis savu CV?

1. Iepazīsimies

Pirmkārt, mēs izskatīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli. Ja kandidatūra šķitīs piemērota, tiksimies īsā (video) sarunā, lai gūtu abpusēju priekšstatu par to, vai piedāvātais amats un Primend kā darba devējs Tev varētu derēt. 

 

2. Sevis parādīšana 

Atsevišķiem amatiem mēs kandidātiem uzdodam mājasdarbu vai veicam prasmju/personības testus. Parasti tie ir vienkārši un īsi vingrinājumi, jo mēs augstu vērtējam Tavu laiku.

3. Tikšanās ar vadītāju

Mēs Tevi iepazīstināsim ar uzņēmumu Primend detalizētāk, un to pašu sagaidām no Tavas puses, aicinot Tevi dalīties detaļās par sevi. Sarunā piedalīsies arī vakantās pozīcijas tiešais vadītājs. Mēs gūsim priekšstatu par Tavām prasmēm, pieredzi un vērtībām. Tikšanās laikā dosimies arī biroja apskates tūrē, kurā Tu tiksies ar saviem potenciālajiem kolēģiem. Līdz tam brīdim jau varētu rasties abpusēja skaidrība, vai vēlamies turpināt ceļu kopā.

4. Esi sveicināts Primend komandā!

Tālākais atkarīgs no Tevis – vai vēlies mums pievienoties, lai iekarotu IT virsotnes. Mēs nosūtīsim Tev darba piedāvājumu un gaidīsim Tavu atgriezenisko saiti. Piedāvājumā ir iekļauti visi piedāvātie bonusi, galvenie darba pienākumi, informācija par amatu un papildus piemaksām.

Karjeras iespējas

Neredzi sev piemērotu amatu?

Mēs allaž esam jaunu, lielisku papildspēku meklējumos. Ja starp piedāvātajām vakancēm neatradi sev piemērotu amatu, nemet plinti krūmos! Droši raksti mums ziņu uz cv@primend.com, un mēs noteikti ar Tevi sazināsimies!

PRAKSE

Primend darbinieki mēdz teikt, ka Primend ir labākā vieta, kur uzsākt savu IT karjeru. Tas ir tāpēc, ka daudzi pašreizējie Primend vadītāji un labākie eksperti mūsu uzņēmumā nokļuva, tieši pateicoties mūsu prakses programmai. Mēs darām visu, lai prakse nodrošinātu pieredzi un iespēju pārbaudīt savas spējas. Turklāt visiem praktikantiem mēs piedāvājam papildu priekšrocības:

  • Atalgojumu par praksi
  • Telefona rēķina apmaksu
  • Personīgo treniņu programmu
  • Aizraujošus komandas saliedēšanas pasākumus 
  • Personīgo mentoru
  • Attīstības un sadarbības pārrunas mērķu izvirzīšanai
  • Bezmaksas autostāvvietu un visas priekšrocības birojā

Vai Tevi interesē prakses iespējas uzņēmumā Primend?

Ja vēlies pievienoties Primend komandai kā praktikants, sūti ziņu uz cv@primend.com, un mēs pēc iespējas ātrāk sniegsim atbildi. Lūdzu, ņem vērā, ka ar visiem praktikantiem mēs veiksim atlases intervijas, kā arī nepieciešamības gadījumā lūgsim veikt grupu darbu, lai noskaidrotu savstarpējo piemērotību.

PRIMEND DZĪVE

#LIFEINPRIMEND

Ieguvumi

Uzņēmumā Primend alga būs atbilstoša amatam un tirgus apstākļiem. Labi un ilgtspējīgi iekārtots birojs ar izdevīgu atrašanās vietu piedāvā kafiju pat ar auzu pienu. Pēc izvēles pieejami dažādi bezalkoholiskie dzērieni. Saņemsi arī džemperi un čības ar savu vārdu. Tiek nodrošināti kvalitatīvi instrumenti. Ir pieejami svaigi augļi. Jā, tas viss ir pilnīga taisnība!

Papildus acīmredzamajiem labumiem nodrošinām vērtīgu ieguvumus, kas veicina Tavu labklājību un veselību plašākā nozīmē, jo uzskatām, ka spēlējam lielu lomu mūsu darbinieku darba un personīgās dzīves līdzsvara un labklājības atbalstīšanā.Aizraujoši komandai saliedēšanas pasākumi nodaļas kolektīva ietvaros un visam uzņēmumam100% kompensācija par slimības dienāmPapildu atvaļinājuma dienas (Incredible Leave)Apmaksātas papildu atvaļinājuma dienas svarīgos dzīves notikumosAttālinātā darba iespējas un tā veikšanai nepieciešamais atbalsts gan Latvijā, gan ārvalstīsPasākumi un pakalpojumi, kas palīdz rūpēties par fizisko un garīgo veselību Uzņēmuma akcijas galvenajām personām ar nozīmīgu ieguldījumuIespēja virzīties pa attīstības kāpnēm, izmantojot apmaksātas mācību dienasSaturīgas iekšējās apmācības un iespēja kļūt par Primend treneru kluba biedru

MŪSU STĀSTI

Joosep's journey with Primend | 3 years

Joosep's journey with Primend | 3 years

This year signifies Joosep's third anniversary as the Head of Sales at Primend. Come and explore his journey!
Marion's journey with Primend | 5 years

Marion's journey with Primend | 5 years

This year marks the fifth year at Primend for our Employee Experience Specialist Marion. Join us in reading about her incredible journey with Primend.
Alpaca – Who? Where? Why?

Alpaca – Who? Where? Why?

As you all well know, nothing happens without a reason and there is a perfectly good explanation for everything. Here's a history of Primend alpacas.
Clouds and Palms: Kadi’s Adventures Here and There

Clouds and Palms: Kadi’s Adventures Here and There

Kadi began her user support internship at Primend in early February 2019. “My job interview wasn’t formal at all; in fact, we just chatted with Rene and Svea while sitting on the windowsill,” she says, thinking back on that time. On 1 May that same year, Kadi officially became a Primend employee and has been working for the company ever since. Who is Kadi, what are her dreams and what makes her always opt for plan B?
Have you met Mārtiņš? | Primend Latvia CEO

Have you met Mārtiņš? | Primend Latvia CEO

I think Primend is a super good place not just to work but have a second family, and every person should understand and appreciate it and do their best. I think it’s maybe this stubbornness, patience and motivation, and then really sky is the limit. With Primend there really are no limits.
Meet Kevin | SharePoint and Power Platform Expert

Meet Kevin | SharePoint and Power Platform Expert

I was faced with the dilemma of whether to become a road worker, a welder, or IT specialist (in Kevin’s family of 7 children, all of these three occupations are represented – ed.). I initially opted for road work, but I didn’t like it and then I went to study IT.
Back to Basics | Interview with the founders

Back to Basics | Interview with the founders

This is the short version of our history. We invite you on a walk down memory lane, to get us all up to date and give an insight into the essence of Primend. And here they are, our fantastic four: Toomas, Aleksei, Rene and Tõnis. Yes, they might cringe at that title and may prefer not to be set on a pedestal, but they are the four pillars of us. So let them tell the story.