Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Svarīga informācija par Microsoft cenu izmaiņām

Autors: Datums: 21.02.2023

2023. gada 1. aprīlī Microsoft mākoņpakalpojumu cenas ES valstīs, Norvēģijā un Apvienotajā Karalistē tiks pielāgotas vietējo valūtas kursu svārstībām. No šī datuma cenas Microsoft mākoņpakalpojumiem ES pieaugs par 11%, tādējādi izlīdzinot cenu līmeni dažādos pasaules reģionos. 

Šis paziņojums neattiecas uz iekārtām, lokālajām licencēm, OEM, privātpersonu programmatūru un mākoņpakalpojumiem, kā arī Azure pakalpojumiem saskaņā ar Microsoft klientu līgumu par jauno CSP programmu. Microsoft produktiem, kurus tirgo starpniecības uzņēmumi, tirdzniecības valūtu un cenas turpinās noteikt attiecīgie uzņēmumi. 

Šīs izmaiņas neietekmēs biznesa klientu esošos abonementus, kuriem saskaņā ar korporatīvajiem līgumiem noteiktas fiksētas cenas. Savukārt visiem no jauna iegādātajiem pakalpojumiem tiks piemērotas cenas, kas līguma slēgšanas brīdī būs spēkā pēc Microsoft cenrāža. 

Kā šīs cenu izmaiņas ietekmēs tos CSP programmas (Cloud Solution Provider) pakalpojumus, kas balstīti uz lietotāju skaitu? Gan vecās, gan jaunās Microsoft CSP programmas mākoņpakalpojumiem, kas balstīti uz lietotāju skaitu, ir spēkā līgumā noteiktās cenas, uz līgumā noteikto abonēšanas periodu.  

  • Ja pirms 2023. gada 1. aprīļa noslēgtam līgumam vēlāk tiks pievienoti papildus lietotāji, arī tiem tiks aprēķinātas līgumā fiksētās cenas.
  • Uz pirmoreiz iegādātiem vai atjaunotiem abonementiem, kas nopirkti pa tiešo no Microsoft 2023. gadā 1. aprīlī vai vēlāk, attieksies jaunās cenas, kā arī jebkādas citas cenu politikas izmaiņas, kas būs spēkā attiecīgajā brīdī.
  • Uz pirmoreiz iegādātiem vai atjaunotiem abonementiem, kas nopirkti pa tiešo no Microsoft partneruzņēmuma 2023. gadā 1. aprīlī vai vēlāk, attieksies jaunās cenas, kā arī jebkādas citas cenu politikas izmaiņas, kas būs spēkā attiecīgajā brīdī. 

Kādas ir iespējas ilgāk saglabāt esošās cenas?

Esošās cenas var nodrošināt pie nosacījuma, ja līdz 2023. gada 1. aprīlim NCE ikmēneša abonements tiek nomainīts uz gada abonementu. 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Primend. Mūsu eksperti ar prieku palīdzēs atrast Tavam uzņēmumam vispiemērotāko risinājumu. 

Vairāk info šeit

Saņemt piedāvājumu