Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Izmaiņas Microsoft Authenticator lietotnē – spēcīgākai aizsardzībai

Autors: Helen Neudorf Datums: 10.02.2023

Vai Tava uzņēmuma drošības politika ietver autentifikācijas lietotnes Microsoft Authenticator izmantošanu? Ja jā, tad pievērs uzmanību informācijai par gaidāmajām izmaiņām, kas skars visus lietotājus – turpmāk autentifikācijas paziņojumu apstiprināšanas vietā lietotnē tiks izmantota autorizācijas koda ievade. Šis ir būtisks drošības uzlabojums, salīdzinot ar iepriekš izmantoto divpakāpju metodi.

Rūpējoties par klientu drošību strauji augošo kiberrisku apstākļos, šī gada februāra beigās Microsoft vairs nenodrošinās līdz šim pieejamo autentifikācijas metodi. Turklāt efektīvākai aizsardzībai Microsoft rekomendē autorizācijas koda ievades funkciju visiem lietotājiem uzstādīt jau šobrīd.

Pakalpojumos šīs izmaiņas tiks ieviestas pēc 2023. gada 27. februāra, un pieslēgšanās brīdī lietotāji sāks saņemt jaunā formāta apstiprinājuma pieprasījumus. Tā kā ieviešanas process būs pakāpenisks, var gadīties, ka ne visiem lietotājiem tas būs aktīvs jau 27. februārī. Tādēļ, lai nodrošinātu konsekventu procesu visiem lietotājiem, Microsoft aicina iespējot šo Microsoft Authenticator lietotnes funkciju katram Tava uzņēmuma darbiniekam jau savlaicīgi.

Kā tas darbojas? Lietotājs, tāpat kā iepriekš, savā datorā vai citā darba stacijā pieslēdzas savam Microsoftkontam, ievadot lietotājvārdu un paroli, un klikšķina uz pogas “Sign in” (“Pierakstīties”). Nākamajā solī uz ekrāna tiek parādīts pieprasījuma apstiprinājuma logs. Ja iepriekš autentifikācijas lietotnes darbības princips pieprasīja lietotājam vienkārši apstiprināt darbību ar pogu “Approve” (“Apstiprināt”), tad līdz ar jaunajām izmaiņām lietotnes paziņojums datora ekrānā parādīs nejauši uzģenerētu ciparu kodu, vienlaicīgi parādot autorizācijas logu lietotāja viedtālruņa ekrānā. Šajā gadījumā lietotāja uzdevums ir ievadīt datora ekrānā redzamo ciparu kombināciju savā viedtālrunī. Šis Microsoft drošības uzlabojums palīdzēs izvairīties no nejaušas autentifikācijas pieprasījuma apstiprināšanas, ko potenciāli varētu būt uzģenerējis kiberuzbrucējs.

Autorizācijas koda ievadi iespējams uzstādīt un izmantot šādos gadījumos:

Autentifikācijas apstiprināšanu ar ciparu koda ievadi nav iespējams veikt Apple Watch viedpulksteņos. Apple Watch lietotājiem paziņojumu apstiprināšanai jāizmanto savs viedtālrunis.

Avots: Microsoft

Saņemt piedāvājumu