Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Azure

Iepazīstinām ar Microsoft Azure: veiksmes atslēga uz mākoņpakalpojumiem

Microsoft Azure ir jaudīgs un vērtīgs risinājums, kuru uzticamais IT partneris Primend Tavam uzņēmumam nodrošinās visaugstākajā kvalitātē, ar profesionālu un visaptverošu atbalstu. Mūsdienu digitālajā laikmetā uzņēmumu konkurētspējai nepieciešams rast elastīgus un efektīvus rīkus, un Azure tas ir pa spēkam. Microsoft Azure kā vadošā mākoņrisinājumu platforma piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ļauj uzņēmumiem modernizēt savu darbību, uzlabot produktivitāti un izmantot veselu virkni noderīgu iespēju.

Kāpēc izvēlēties Microsoft Azure?

  • Ļoti augsta elastība: Azure nodrošina iespēju elastīgi mainīt infrastruktūru, samazinot vai palielinot tās apmērus, atkarībā no aktuālajām biznesa vajadzībām. Azure būs lielisks palīgs gan maziem start-up uzņēmumiem, gan lieliem starptautiska mēroga uzņēmumiem, nodrošinot vienmērīgu izaugsmi un neliekot lauzīt galvu par iekārtu uzturēšanu un atjaunošanu.
  • Starptautiska sasniedzamība: ar plašo datu centru tīklu visā pasaulē, Azure ļauj izvietot lietojumprogrammas un pakalpojumus pēc iespējas tuvāk saviem klientiem. Tas ne tikai ietaupa laika resursus, bet arī uzlabo lietotāju pieredzi, nodrošinot optimālu veiktspēju neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas.
  • Drošība un atbilstība standartiem: tā kā drošība mūsdienās ir jebkura uzņēmuma galvenā prioritāte, datu un lietojumprogrammu aizsardzībai Azure piedāvā stingrus drošības pasākumus. Sākot ar šifrētu saziņu un risku identificēšanu, un beidzot ar atbilstību dažādiem regulējošiem standartiem, Azure palīdz sensitīvo informāciju rūpīgi aizsargāt.
  • Hibrīda iespējas: Azure vienkārši un nemanāmi integrējas ar esošo IT infrastruktūru, nodrošinot hibrīdo mākoņvidi. Katra uzņēmuma unikālajām prasībām pielāgots hibrīdā modeļa risinājums ļauj izmantot mākoņkrātuvju priekšrocības, vienlaikus saglabājot arī fiziskās sistēmas.
  • Plašs pakalpojumu spektrs: Azure piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas spēj apmierināt dažādas biznesa vajadzības – sākot ar virtuālajām iekārtām, datu bāzēm un krātuvēm līdz mākslīgajam intelektam (AI), mašīnmācīšanai (ML) un lietu interneta (IoT) iespējām. Izvēlies sev vajadzīgo un atmet lieko, izveidojot sava uzņēmuma mērķiem specifiski pielāgotus risinājumus.

Mūsu Azure risinājumi:

Viena no Primend specializācijām ir palīdzēt uzņēmumiem izmantot Azure piedāvāto potenciālu pilnā apmērā. Mūsu ekspertu komanda rūpīgi un pamatīgi pievērsīsies Tava uzņēmuma vajadzībām, izstrādās specifiski pielāgotu Azure risinājumu, nodrošinās kvalitatīvu ieviešanu un pastāvīgu atbalstu.

Primend piedāvā šādus Azure pakalpojumus:

  • Azure infrastruktūras uzstādīšana: mēs palīdzēsim izveidot stabilu infrastruktūru, nodrošinot augstu pieejamību, elastību un izmaksu optimizāciju.
  • Azure migrācija: Primend migrācijas procesu eksperti palīdzēs ieviest Azure operatīvi un vienmērīgi, pēc iespējas samazinot dīkstāves laiku un nodrošinot netraucētu lietojumprogrammu un datu izmantošanu.
  • Lietotņu izstrāde un izvietošana: Azure PaaS vidē lietotnes var izstrādāt, izvietot un pārvaldīt pavisam vienkārši, ērti un elastīgi. Arī šeit mēs nāksim talkā ar savu atbalstu un palīdzību.
  • Datu analīze un mākslīgais intelekts (AI): Azure's analytics datu analīzes plašās iespējas un mākslīgā intelekta pakalpojumi dod iespēju iegūt visaptverošas, vērtīgas atskaites un pieņemt uz aktuālajiem datiem balstītus lēmumus, tādējādi veicinot biznesa izaugsmi.
  • Datu atjaunošana problēmsituācijās un vērtīgo datu dublēšana: izmantojot Azure satura dublēšanas un datu atjaunošanas risinājumus, Tava uzņēmuma vērtīgie dati un dokumenti būs aizsargāti. Primend palīdzēs Tavam uzņēmumam izveidot elastīgu satura dublēšanas stratēģiju, lai nodrošinātu biznesa procesu netraucētu darbību.

Kļūsti par Primend partneri:

Sadarbība ar jaudīgo IT uzņēmumu Primend ir īstā izvēle, ja runa ir par efektīvu mākoņrisinājumu ieviešanu un Microsoft Azure potenciāla pilnvērtīgu izmantošanu. Mūsu bagātīgās zināšanas un pieredze, apņēmīgā, nepārtrauktā virzība uz izcilību un patiesā vēlme palīdzēt saviem klientiem veiksmīgi attīstīties ir priekšnosacījumi, lai mēs kopīgiem spēkiem uzsāktu Tava uzņēmuma digitālo modernizāciju, paverot jaunas izaugsmes iespējas.

Sazinies ar Primend jau šodien, lai uzzinātu vairāk par platformas Azure pakalpojumiem un iespējām tos pielāgot Tava uzņēmuma specifiskajām prasībām.

Saņemt piedāvājumu