Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Microsoft mākoņpakalpojumi

Microsoft 365 lauž lietotāju ierastās darba vides robežas – tagad uzņēmumi saviem lietotājiem var nodrošināt paaugstinātas drošības piekļuves uzņēmuma datiem un saziņas rīkiem, kā arī būt pārliecināti, ka ar datiem un ierīcēm viss ir kārtībā. Jūs nosakāt, kurš, kad, kā un ar kādām ierīcēm varēs piekļūt uzņēmuma datiem.
Drošība ir būtisks aspekts ikkatra ikdienā un tai jābūt katra uzņēmuma prioritāšu sarakstā. Nejauša datu noplūde vai drošības standartu pārkāpumi var izmaksāt ļoti dārgi. Tieši tāpēc Microsoft 365 ir viens no labākajiem risku samazināšanas produktiem tirgū.
Primend ir pamatīga pieredze Microsoft 365 darbu noslodzes pakalpojumu plānošanā un nodrošināšanā dažāda lieluma un nozaru klientiem.

Kāpēc izvēlēties Microsoft 365?

Microsoft 365 dod iespēju pārvaldīt visas organizācijas datu plūsmu un uzturēt kontroli pār to. Tā izmanto mākslīgo intelektu (AI) drošības risku analizēšanai un tai iebūvēti automātiski rīcības scenāriji drošības pārkāpumu novēršanai. Pierakstīšanās noteikumu piemērs:
Azure AD analizē katru lietotāja pierakstīšanos lietojumprogrammā. Analīzes mērķis ir noteikt aizdomīgas darbības, kas var notikt pierakstīšanās laikā. Piemēram, vai pierakstīšanās notikusi, izmantojot anonīmu IP adresi vai arī pierakstīšanās notikusi no nezināmas lokācijas.
Azure AD pakalpojumā visas aizdomīgās situācijas, ko sistēma novērojusi, tiek sauktas par riska notikumiem (risk events). Saskaņā ar riska notikumiem, kas novēroti pierakstīšanās laikā, Azure AD izrēķina vērtību. Šī vērtība, savukārt, nosaka iespējamību (zema, vidēja, augsta), ka pierakstīšanos sistēmā nav veicis patiess lietotājs. Iespējamība tiek saukta par pierakstīšanās riska līmeni.
Pierakstīšanās riska noteikumi ir automatizēta atbilde, ko Jūs varat konfigurēt atbilstoši konkrēta pierakstīšanās riska līmenim. Savā atbildē Jūs variet bloķēt piekļuvi Jūsu datubāzei vai pieprasīt vairāku-faktoru autentifikācijas metodi, lai dotu piekļuvi.
Microsoft Enterprise Mobility + Security ir inteliģenta mobilitātes pārvaldības un drošības platforma. Tā palīdz aizsargāt un stiprināt Jūsu uzņēmumu, un nodrošina jaunus un elastīgus veidus, kā Jūsu darbinieki var veikt savus pienākumus. 
Microsoft Enterprise Mobility + Security

Datu aizsardzība ar Azure Information Protection (AIP) – nodrošina kontroli pār uzņēmuma datiem pat tad, kad dati nokļūst ārpus uzņēmuma robežām. AIP ir mākoņpakalpojums, kas uzņēmumam dod iespēju klasificēt un, ja vēlas, aizsargāt tā dokumentus un e-pastus ar marķējuma piešķiršanu. Marķējumus var piešķirt automātiski ar administratora palīdzību, kuri nosaka noteikumus un prasības; katrs lietotājs manuāli, vai arī izmantot kombinēti, dodot lietotājiem ieteikumus to izmantošanā.

Kā arī daudzas citas drošības pārvaldības iespējas.

Azure Information Protection

Par Microsoft 365

Microsoft 365 ir divas komplektācijas - Microsoft 365 Business un Microsoft 365 Enterprise.
Zemāk minēti galvenie pakalpojumi, kas iekļauti katrā no komplektācijām.

Kas ir Microsoft 365 Business

Microsoft 365 Business iekļauj visaptverošus biznesa produktivitātes un saziņas rīkus, kā piemēram, Outlook, Word, Excel un citas mūsdienīgas Office lietojumprogrammas. Jūs variet aizsargāt savus uzņēmuma dokumentus visas iOS, Android un Windows 10 ierīcēs ar ērti pārvaldāmu augstākā līmeņa drošību.
Microsoft 365 Business paredzēta līdz 300 lietotājiem. Ja Jums nepieciešamas vairāk licences, uzziniet vairāk Microsoft 365 Enterprise dokumentācijā. 

Mazo uzņēmumu drošības prasības

Jūsu uzņēmuma dati var tikt apdraudēti dažādos veidos. Jūs un uzņēmuma darbinieki var apdraudēt uzņēmuma drošību, pierakstoties sistēmā ar nedrošu pierakstīšanās informāciju vai apskatot uzņēmuma dokumentus nedrošās ierīcēs vai lietotnēs. Jūsu uzņēmuma datus var apdraudēt:

 • Nedroša vai vāja pierakstīšanās informācija; 
 • Nedroša ierīce ar pārāk vienkāršu paroli vai lietotāja personīgā iekārta kā tāda; 
 • Lietotāji, kam dota iespēja kopēt vai saglabāt uzņēmuma informāciju personīgajās lietotnēs;
 • Lietotāji, kuri uzstāda un lieto trešo pušu lietotnes ar vājām drošības prasībām;
 • E-pasta ievainojamības draudi, ieskaitot sensitīvu datu koplietošanu, pikšķerēšanas uzbrukumus, ļaunprātīgas programmatūras, u.c. 
 • Nepiederīgu lietotāju piekļuve uzņēmuma sensitīvās informācijas dokumentiem.

Microsoft 365 Business palīdz aizsargāt Jūsu datus no visiem šiem gadījumiem. Drošības iespējas, kas aizsargā Jūsu uzņēmuma datus, uzskaitītas nākamajā grafikā.
Microsoft 365 Business

Lai iepazītos ar visām drošības iespējām, apskatiet Microsoft 365 Business drošības rīki. Pēc  Microsoft 365 Business uzstādīšana, apskatiet Paaugstinātu drošības prasību uzstādīšana, lai uzzinātu par papildus drošības iespējām, kas nav iekļautas pamatpiedāvājumā. Iesakām izlasīt arī Top 10 veidi Office 365 un Microsoft 365 Business plānu aizsardzībai, lai pēc iespējas labāk aizsargātos pret kiberuzbrucējiem un hakeriem.

Kas ir Microsoft 365 Enterprise

Microsoft 365 Enterprise ir visaptverošs un mūsdienīgs risinājums visiem, kas vēlas radoši strādāt un droši sadarboties.
Lai arī oriģināli radīts lieliem uzņēmumiem, Microsoft 365 Enterprise var izmantot arī vidēji un mazi uzņēmumi, kam nepieciešamas advancētas drošības un produktivitātes iespējas.

Iekļautie rīki

Microsoft 365 Enterprise sastāv no:

Office 365 Enterprise - 
Ietilpst Office 365 ProPlus, jaunākās Office lietotnes Jūsu PC un Mac ierīcēm (piem. Word, Excel, PowerPoint, Outlook un citas), kā arī pilna komplektācija ar tiešsaistes pakalpojumiem e-pastam, datu glabātuvei, saziņai, sapulcēm, u.c.

Windows 10 Enterprise - 
Īpaši atbilstošs lielo un vidējo uzņēmumu vajadzībām, nodrošinot lietotājus ar jaunāko un drošāko Windows versiju, un IT speciālistus ar visaptverošu izvietošanas, ierīču un lietotņu pārvaldību.

Enterprise Mobility + Security (EMS) - 
Iekļauj Microsoft Intune, uzņēmuma mobilitātes pārvaldības (angliski EMM) mākoņpakalpojums, kas uzlabo darbinieku produktivitāti, vienlaikus nodrošinot uzņēmuma datu aizsardzību. 

Licencēšanas plāni

Microsoft 365 Enterprise pieejami trīs pieslēgumu veidi.

E3 - Iekļauj Office 365 Enterprise, Windows 10 Enterprise un Enterprise Mobility + Security (EMS).
E5 - Iekļauj visu E3 komplektāciju, kā arī advancētus drošības, balss un datu analizēšanas rīkus.
F1 - Rīki un resursi, kas īpaši paredzēti pirmās saskares darbinieku ikdienas darbam. Pirmās saskares darbinieki ir pirmie no darbiniekiem, kuri satiekas ar klientiem, pārstāv uzņēmuma zīmolu un tā vērtības.

Lai uzzinātu vairāk, apskatiet Pieslēgumu īpašības un priekšrocības.

Īsumā

Microsoft 365 Enterprise brošūra ir galvenais Jūsu informācijas avots:

 • Microsoft 365 Enterprise produkti un īpašības, kā arī to vērtību pīlāru noteikšana
 • Microsoft 365 Enterprise pieslēgumi un tajos iekļautie rīki
 • Galvenie rīki Modern Workplace lietojumprogrammā, ko nodrošina Microsoft 365 Enterprise
 • Svarīgākie Microsoft 365 Enterprise uzņēmējdarbības vērtības scenāriji un, kuri produkti un pakalpojumi tos nodrošina
 • Uzsākšanas rīcības plāns, kas izceļ Microsoft 365 Enterprise Izvietošanas ceļvedi

Microsoft 365 Enterprise

 

Sazinieties ar Primend, lai padarītu savu uzņēmumu drošāku un efektīvāku!

Saņemt piedāvājumu