Mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus mārketinga nolūkiem un ar mērķi uzlabot Tavu lietotāja pieredzi. Par sīkfailu izmantošanu un iespējām tos pārvaldīt vari uzzināt, klikšķinot uz pogas "Privātuma politika".

Mapri Būve

Artūrs Sausiņš | Valdes loceklis


“Mapri Būve” ir būvniecības nozares uzņēmums, kas gandrīz 20 gadus darbojas Igaunijas tirgū un kopš 2014. gada arī Latvijā. Lielākoties tas sniedz galvenā būvuzņēmēja pakalpojumus, paralēli veicot arī betonēšanas darbus un lauksaimniecības būvju celtniecību.  


Igaunijā esošie mātes uzņēmumi nav vienīgā iezīme, kas “Mapri Būve” un Primend ir kopīgs. Abiem uzņēmumiem ir arī līdzīgi izaugsmes tempi un saskanīgas vērtības.

Primend speciālisti rūpējas par jebkuru IT jautājumu, kas aktuāls uzņēmumā “Mapri Būve” – sākot no ikdienas atbalsta līdz pat specifisku IT projektu izstrādei. Uzņēmuma pašreizējā IT saimniecība ir sakārtota, droša, efektīva un inovatīva. Kura ir tā veiksmes atslēga, kas ļāvusi to sasniegt, turklāt salīdzinoši īsā laikā?

“Mapri Būve” sadarbība ar Primend bija tikko kā sākusies, kad pasauli negaidīti satricināja globālā pandēmija. Sarežģītie apstākļi nedaudz apgrūtināja ierasto iepazīšanās procesu un radīja zināmus izaicinājumus pakalpojumu sniegšanas procesā. Tika identificēti galvenie problēmjautājumi, sakārtota IT tīklu infrastruktūra, ieviesti mākoņrisinājumu pakalpojumi, veikta ierīču uzskaite un apkope. Zīmīgi, ka nereti pat pavisam vienkāršām darbībām ir ļoti liela pievienotā vērtība – piemēram, uz “Mapri Būve” darbinieku datoriem piestiprinātās uzlīmes ar Primend atbalsta dienesta tālruņa numuru veicināja efektīvu saziņu, operatīvi informējot par risināmām problēmām.

Viens no apjomīgākajiem projektiem bija platformas SharePoint ieviešana. Tā ir failu glabāšanas un koplietošanas vide, kas ievērojami atvieglo uzņēmuma ikdienas procesus. Vērtīga SharePoint priekšrocība ir uzņēmuma intraneta vietne TABLOO. Šāda iekšējās komunikācijas platforma “Mapri Būve” darbiniekiem ir ļoti būtiska. Tā kā administrācijas komanda ļoti reti klātienē tiekas ar būvniecības objektos strādājošajiem, tad tieši digitālā saziņa ir tā, kas lielākoties vieno kolektīvu. Izmantojot šo lietotni, tajā vienkopus ērti un viegli atrodami ne tikai uzņēmuma dokumenti, bet arī svarīgi ziņojumi, personāla jaunumi, visu darbinieku kontaktinformācija un dzimšanas dienu kalendārs. Atvaļinājumu un komandējumu piereģistrēšanas sistēma jebkurai iesaistītajai personai ļauj ērti un operatīvi sekot līdzi attiecīgajām formalitātēm un detaļām. Savukārt uzņēmuma biznesa projektiem ieviestie automatizācijas risinājumi nodrošina, ka tie tiek automātiski dokumentēti pēc saskaņota principa, satura un stila.

Uzņēmuma “Mapri Būve” galvenais mērķis ir nodrošināt klientiem sniegto pakalpojumi kvalitāti un uzticamību. Tas nozīmē, ka uzņēmuma ikdienas darbam un biznesa procesiem jānorit nevainojami. To īstenot palīdz sadarbība ar uzticamiem partneriem. Primend, nodrošinot pilna spektra IT jomas pakalpojumus, savu artavu sniedz profesionāli, efektīvi un inovatīvi.