Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Mapri Būve

Artūrs Sausiņš | Valdes loceklis


“Mapri Būve” ir būvniecības nozares uzņēmums, kas gandrīz 20 gadus darbojas Igaunijas tirgū un kopš 2014. gada arī Latvijā. Lielākoties tas sniedz galvenā būvuzņēmēja pakalpojumus, paralēli veicot arī betonēšanas darbus un lauksaimniecības būvju celtniecību.  


Igaunijā esošie mātes uzņēmumi nav vienīgā iezīme, kas “Mapri Būve” un Primend ir kopīgs. Abiem uzņēmumiem ir arī līdzīgi izaugsmes tempi un saskanīgas vērtības.

Primend speciālisti rūpējas par jebkuru IT jautājumu, kas aktuāls uzņēmumā “Mapri Būve” – sākot no ikdienas atbalsta līdz pat specifisku IT projektu izstrādei. Uzņēmuma pašreizējā IT saimniecība ir sakārtota, droša, efektīva un inovatīva. Kura ir tā veiksmes atslēga, kas ļāvusi to sasniegt, turklāt salīdzinoši īsā laikā?

“Mapri Būve” sadarbība ar Primend bija tikko kā sākusies, kad pasauli negaidīti satricināja globālā pandēmija. Sarežģītie apstākļi nedaudz apgrūtināja ierasto iepazīšanās procesu un radīja zināmus izaicinājumus pakalpojumu sniegšanas procesā. Tika identificēti galvenie problēmjautājumi, sakārtota IT tīklu infrastruktūra, ieviesti mākoņrisinājumu pakalpojumi, veikta ierīču uzskaite un apkope. Zīmīgi, ka nereti pat pavisam vienkāršām darbībām ir ļoti liela pievienotā vērtība – piemēram, uz “Mapri Būve” darbinieku datoriem piestiprinātās uzlīmes ar Primend atbalsta dienesta tālruņa numuru veicināja efektīvu saziņu, operatīvi informējot par risināmām problēmām.

Viens no apjomīgākajiem projektiem bija platformas SharePoint ieviešana. Tā ir failu glabāšanas un koplietošanas vide, kas ievērojami atvieglo uzņēmuma ikdienas procesus. Vērtīga SharePoint priekšrocība ir uzņēmuma intraneta vietne TABLOO. Šāda iekšējās komunikācijas platforma “Mapri Būve” darbiniekiem ir ļoti būtiska. Tā kā administrācijas komanda ļoti reti klātienē tiekas ar būvniecības objektos strādājošajiem, tad tieši digitālā saziņa ir tā, kas lielākoties vieno kolektīvu. Izmantojot šo lietotni, tajā vienkopus ērti un viegli atrodami ne tikai uzņēmuma dokumenti, bet arī svarīgi ziņojumi, personāla jaunumi, visu darbinieku kontaktinformācija un dzimšanas dienu kalendārs. Atvaļinājumu un komandējumu piereģistrēšanas sistēma jebkurai iesaistītajai personai ļauj ērti un operatīvi sekot līdzi attiecīgajām formalitātēm un detaļām. Savukārt uzņēmuma biznesa projektiem ieviestie automatizācijas risinājumi nodrošina, ka tie tiek automātiski dokumentēti pēc saskaņota principa, satura un stila.

Uzņēmuma “Mapri Būve” galvenais mērķis ir nodrošināt klientiem sniegto pakalpojumi kvalitāti un uzticamību. Tas nozīmē, ka uzņēmuma ikdienas darbam un biznesa procesiem jānorit nevainojami. To īstenot palīdz sadarbība ar uzticamiem partneriem. Primend, nodrošinot pilna spektra IT jomas pakalpojumus, savu artavu sniedz profesionāli, efektīvi un inovatīvi.