Apvienojas divi uz mākoņpakalpojumiem orientēti IT uzņēmumi – Primend un Digifi

Autors: Datums: 12.08.2022

Igaunijas IT uzņēmumi Primendi un Digifi uzsākuši vērienīgu apvienošanās procesu. Apvienojot abu komandu profesionalitāti un ekspertīzi, tām ir spēcīgs un daudzsološs potenciāls izaugsmei gan Igaunijas, gan Baltijas valstu IT tirgos.

Primend un Digifi apvienošanās mērķis ir kļūt par vēl veiksmīgāku un jaudīgāku spēlētāju Igaunijas tirgū, panākot strauju izaugsmi ar vienotiem resursiem, līdzīgiem servisa modeļiem un pieredzējušiem IT speciālistiem. Apvienošanās nostiprinās Primend klātbūtni Dienvidigaunijas reģionā, lai esošajiem un jaunajiem klientiem piedāvātu vēl kvalitatīvāku un personalizētāku servisu. Pēc apvienošanās ar Digifi, Primend trīs Baltijas valstu birojos kopumā strādās jau 100 darbinieki.

Primend ir apņēmies nodrošināt augstas kvalitātes klientu apkalpošanu visās trīs Baltijas valstīs. Digifi pievienošana bija loģisks solis, lai nostiprinātu klātbūtni Dienvidigaunijas pierobežā. "Primend tirgus pozīcijas un izaugsmes potenciāls ir ļoti spēcīgs, un līdzīgas apvienošanās paredzamas arī nākotnē,” sacīja Aleksei Räim, Primend līdzdibinātājs un partneris, piebilstot, ka Primend vienmēr ir atvērts jaunām sadarbībām, tādējādi veicinot augstāku pakalpojumu kvalitāti un klientu apmierinātību.

Digifi dibinātājs un valdes loceklis Edik Must uzskata, ka ir atradis labāko iespējamo partneri, ar kuru kopā virzīties uz kopīgu mērķu sasniegšanu. IT pakalpojumu sniedzējos klienti šobrīd visaugstāk novērtē ātrumu, profesionalitāti, elastību un uzticamību. Edik Must ir pārliecības pilns, ka "pievienojoties Primend ambiciozajai komandai, saviem klientiem spēs piedāvāt vēl izdevīgāku un plašāku pakalpojumu spektru".

Digifi Eesti ir 2016. gadā dibināts uzņēmums, kura galvenais darbības virziens ir bijis pilna spektra IT pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un dažādām organizācijām Dienvidigaunijā.

Primend ir uzņēmums, kas prot saskatīt un izmantot vērtīgās mākoņpakalpojumu priekšrocības. Tas dibināts 2014. gadā, un šobrīd darbojas visā Baltijā, ar birojiem Rīgā, Tallinā un Viļņā. Primend misija ir radīt risinājumus cilvēkiem, kuri vēlas savus uzņēmumus padarīt veiksmīgākus.

 

Saziņa papildus informācijai:
Primend OÜ
Aleksei Räim
Līdzdibinātājs un partneris
Tel. +372505 7104
aleksei.raim@primend.com

Digifi Eesti OÜ
Edik Must
Dibinātājs un valdes loceklis
Tel.: +372 5692 2174
edik@digifi.ee

Saņemt piedāvājumu