Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Primend Cloud 2.0

Primend iepazīstina ar savu jaunāko inovāciju – lai klientiem nodrošinātu vēl kvalitatīvākus un pilnvērtīgākus pakalpojumus, izmantojot moderno tehnoloģiju priekšrocības, tikusi radīta jauna mākoņvides platforma Primend Cloud 2.0.

Pirmā mākoņu platforma, kas kļuva populāra klientu vidū, tika izveidota pirms 10 gadiem. Ieviešot jauno mākoņserveri, mēs šobrīd esam spējīgi tirgū piedāvāt unikālu, triju lokāciju risinājumu, nodrošinot trīs atšķirīgas atrašanās vietas datu centriem un satura dublēšanas risinājumiem. Par serveru izvietošanas pakalpojumu sniedzējiem esam izvēlējušies Citic Telecom, Levira un Greenergy Data Centers.

Primend Cloud 1.0 pamatā ir HPE SimpliVity, bet Primend Cloud 2.0 ir balstīts uz Nutanix tehnoloģijas. Abas ir inovatīvas hiperkonverģētas infrastruktūras tehnoloģijas (viss apkopots vienotā sistēmā), kas piedāvā ļoti augstu līgumpakalpojumu saņemšanas operativitāti (SLA), ātru diska vietu (Flash, NMVe krātuve) operētājsistēmām, elastību sistēmu izstrādē un izvietošanā, kā arī ļoti ātru datu atjaunošanu no rezerves kopijām. Piedāvājot divas dažādas platformas, mēs katram klientam spējam nodrošināt vispiemērotāko risinājumu.

Līdz ar Primend 2.0 risinājumu mēs piedāvājam arī jaunus pakalpojumus. Uzklausot mūsu klientu vēlmes un sekojot līdzi pasaules tendencēm un aktualitātēm, mēs zinām, cik izšķiroši svarīga kļuvusi IT drošība un biznesa procesu nepārtrauktība. Ja agrāk pietika ar serveri un lokālo satura dublēšanu, tad šodienas situācija jau ir pavisam atšķirīga. Divu lokāciju risinājums ļauj izvietot datus divos serveru centros, kas kļūmes gadījumā nodrošina iespēju palaist sistēmas no rezerves serveru centra. Mēs varam arī koplietot servera pakalpojumus starp dažādiem mākoņpakalpojumiem un dublēt virtuālos serverus gan lokāli, gan ārpus datu centriem.

Primend mākoņpakalpojumu priekšrocības salīdzinājumā ar konkurējošiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem:

Aktīvais-pasīvais risinājums
Aktīvais-pasīvais risinājums balstīts uz divām dažādām atrašanās vietām. Datu atjaunošanas risinājums, kas atrodas divos dažādos mākoņos, problēmsituāciju gadījumā dod iespēju darbināt sistēmas no alternatīva avota.

Aktīvais-aktīvais hibrīda mākoņa risinājums
Šis risinājums starp Primend Cloud un publisko mākoni (Azure, AWS utt.) nozīmē, ka sistēmas darbojas vienlaicīgi abos mākoņos. Šis risinājums ir piemērots tiem pakalpojumiem, kas ir kritiski svarīgi uzņēmējdarbībai un ar augstu  līgumpakalpojumu saņemšanas operativitāti (SLA).

Rezerves kopiju izveides pakalpojums 3 vidēs 
Primend Cloud pirmā līmeņa dublēšana notiek serveru iekšienē, kas nodrošina zibenīgi ātru datu atjaunošanu problēmsituācijās (neatkarīgi no servera izmēra, mēs spējam atjaunot serveri dažu minūšu laikā). Katru nakti tiek veikta arī vietējā dublēšana serveros, kas atrodas tajā pašā datu centrā. Pēc klienta pieprasījuma ir iespējams pasūtīt arī ārējo dublēšanu, kas tiek veikta ārpus datu centra uz trešo lokāciju, kā piemēram, Primend vidi Igaunijā un/vai Holandē, Azure, Amazon vai pie klienta lokālajā datu centrā.

Kubernetes atbalsts
Nutanix atbalsta Kubernetes sistēmu, padarot to vieglāk lietojamu ar Nutanix Kubernetes Engine rīku. Tas ļauj ātri iestatīt un konfigurēt ražošanai gatavus Kubernetes klasterus.

“Pay-as-you-go” apmaksas modelis (maksā tikai par to, ko lieto)
Primend Cloud pakalpojumi ir elastīgi, sniedzot klientam iespēju maksāt precīzi par patērētajiem resursiem, licencēm un citiem pakalpojumiem, lieki nepārmaksājot. Pakalpojuma izmantošanai nav nepieciešams noslēgt ilgtermiņa līgumu. Pakalpojumu var sākt un pārtraukt pēc vēlēšanās jebkurā brīdī.

Zibenīgi ātra datu atjaunošana no rezerves kopijām
Primend Cloud visi serveri tiek dublēti virtuālā serverī, un standarta risinājumā tiek saglabātas 14 jaunākās dublējumu kopijas. Pateicoties hiperkonverģētajam risinājumam (viss apkopots vienotā sistēmā), datus spējam atgūt dažu minūšu laikā, neatkarīgi no servera lieluma. Tas nodrošina minimālu servera dīkstāvi incidenta gadījumā.

Visa datu centra aparatūra un interneta savienojumi tiek dublēti
Primend Cloud visas iekārtas tiek dublētas. Tādējādi, vienas iekārtas detaļas bojājuma gadījumā, sistēmas var mierīgi turpināt savu darbu. Turklāt abos Primend mākoņos tiek dublēts arī interneta savienojums. Ja viens savienojums pārtrūkst, milisekundēs tiek iedarbināts otrs.

Balstoties uz Primend pieredzi, esam pārliecinājušies, ka klientam izdevīgāk ir īrēt servera resursus no pakalpojumu sniedzēja, nevis iegādāties jaunus fiziskos serverus. Tas ir gan ekonomiski izdevīgi, gan nodrošina labāku IT funkcionalitāti. Izmantojot nomātos resursus, klienti saņems Primend ekspertu padomu par uzņēmuma darbībai piemērotāko virtuālo serveru un licenču skaitu. Mūsu mērķis ir piedāvāt klientiem visoptimālāko un ekonomiski visizdevīgāko risinājumu, kur klients maksā tikai par faktiski izmantotajiem resursiem. 

Virtuālie serveri ir sagrupēti tā, lai izvairītos no sistēmas dīkstāves iekārtu kļūmes gadījumā, un to resurss var tikt dinamiski palielināts. Primend hostinga vidē visas iekārtas, tostarp interneta pieslēgums, tiek dublētas, lai klientam nodrošinātu maksimālu augstu veiktspēju.

Visi virtuālie serveri tiek dublēti klienta risinājumam piemērotā vidē. Tāpat, ja nepieciešams, serverus var dublēt no Primend Cloud uz trešo vidi, piemēram, Primend dublēšanas vidi, Azure, Amazon, lokālo vidi u.c. Mēs varam piedāvāt dublēšanas pakalpojumu arī uz divām dažādām valstīm, piemēram, Igauniju un Nīderlandi.

 

Saņemt piedāvājumu

Lejuplādēt produkta aprakstu