Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Microsoft 365 Copilot ir tagad pieejams visiem!

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 16.01.2024

15. janvārī Microsoft paziņoja, ka Copilot tagad ir pieejams visiem uzņēmumiem neatkarīgi no to darbinieku skaita. Kamēr uzņēmuma lielums un lietotāju skaits agrāk bija ierobežojoši faktori, šodien vairs nav ierobežojumu šajā ziņā, ļaujot visiem uzņēmumiem paaugstināt savu produktivitāti ar AI palīdzību.

Biznesa klientiem:
Microsoft 365 Business Standard/Business Premium klienti var iegādāties Copilot Microsoft 365 caur Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) partneri.

Izglītības iestādēm:
Microsoft 365 A3/A5 un Office 365 A3/A5 klienti var to iegādāties, izmantojot Iesācēju Education Solutions risinājumiem

Obligātais lietotāju skaits: 
Microsoft 365 Business Standard/Business Premium klienti var iegādāties līdz 300 licencēm. Copilot tiek uzskatīts par papildu produktu, kas prasa pamatproduktu (Microsoft 365 E3/E5, Office 365 E3/E5 vai Microsoft 365 Business Standard/Business Premium).

Papildu produkts var tikt saistīts ar esošo pamatprodukta licenci, un beigu datumu var izvēlēties, lai saskaņotu ar pamatlicenci. 

Reģistrējieties Microsoft 365 Copilot tiešsaistes semināram.

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem