Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Kā pasargāt sevi no kiberuzbrukumiem?

Kas? Mārtiņš Jurjāns
Kad? 13.12.2023 10:00:00
Kur? Teams Live


Vai Tu zināji, ka 95% kibernoziegumu ir vērsti pret cilvēkiem, nevis ierīcēm? Iemesls ir tas, ka cilvēki kibertelpā ir visvieglāk ievainojami. Hakeri izmanto šo cilvēcisko faktoru un bieži apiet dārgas tehnoloģijas un aprīkojumu, iemantojot uzticību un ar viltu piekļūstot datiem.

Vebināra laikā apskatīsim izplatītākos kiberdrošības riskus un sniegsim vērtīgus padomus, kādus pasākumus veikt, lai nekļūtu par kibernoziedznieku upuri. 

Tēmas, kurām vebinārā pievērsīsim uzmanību:

  • Krāpnieciskie e-pasta ziņojumi (pikšķerēšana/viltošana)
  • Paroļu uzbrukumi
  • Spiegu programmatūras un ļaunprātīgās reklāmprogrammatūras
  • Publiskie WiFi tīkli bez paroles
  • Spami
  • Sociālā inženierija

Visbeidzot, mēs dosim tiešus norādījumus un praktiskus uzdevumus, kuru ieviešana un izpilde palīdzēs paaugstināt drošību.

Kā vienmēr, vebinārs ir bezmaksas! Uzaicini pievienoties arī savus kolēģus un draugus, lai jūs visi varat jaunajā gadā iesoļot ar pārliecību, ka esat pavisam kiberdroši.
 

Mārtiņš Jurjāns, Primend Latvia vadītājs

Strādājot IT nozarē jau vairāk nekā 10 gadus, esmu palīdzējis simtiem uzņēmumu attīstīties ar tehnoloģiju palīdzību. Lielāko gandarījumu man sniedz palīdzēt cilvēkiem. Gan kolēģiem, kuru attīstība ir galvenā Primend panākumu atslēga, gan arī klientiem, kuri vienmēr vēlas sasniegt vairāk.