Mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus mārketinga nolūkiem un ar mērķi uzlabot Tavu lietotāja pieredzi. Par sīkfailu izmantošanu un iespējām tos pārvaldīt vari uzzināt, klikšķinot uz pogas "Privātuma politika".

Bondora un Primend dāvina datorus divām skolām

Autors: Datums: 16.12.2021

Lielākā daļa uzņēmumu ar noteiktu regularitāti esošās iekārtas nomaina pret jaunām. Bet tas nebūt nenozīmē, ka visām lietotajām ierīcēm jānonāk “datoru kapsētā”. Vienmēr var atrast cilvēkus un iestādes, kam nav pietiekamu resursu datortehnikas iegādei, bet tās saņemšana sniegtu ievērojamu ieguldījumu attīstībā. Tādēļ ir vērtīgi, ja ir gādīgi partneri, kas pamana šādas vajadzības un rod risinājumus to piepildīšanai. Ar Bondora un Primend palīdzību 25 darba kārtībā esošus stacionāros datorus nu saņēmušas Tallinas Brīvā Valdorfa skola un Vändra ģimnāzija.

“Pasaules nākotne ir jaunās paaudzes rokās! Bondora kā sociāli atbildīgs uzņēmums vēlas dot bērniem iespēju pēc iespējas agrāk apgūt tehniskās zinātnes, tāpēc savus vecos (bet vēl  labi lietojamos) datorus esam nolēmuši uzdāvināt divām skolām. Šādu soli speram, lai savlaicīgi nodrošinātu vidi, kur augt un attīstīties nākotnes tehniskajiem ekspertiem,” sacīja Bondora zīmola vadītājs Silvers Koppels.

Skolām ir nepieciešami labi datori, taču iespējas tos iegādāties bieži vien ir ierobežotas. Primend ierosināja Bondorai priekšlikumu nodot skolām savus vecos datorus, kuriem Primend speciālisti veikuši pilnvērtīgu apkopi un tīrīšanu. 25 datori ar Windows 10 operētājsistēmu nu tiks izvietoti divās skolās: Vändra ģimnāzijā un Valdorfa skolā. Datori ir pilnībā gatavi lietošanai, neprasot nekādus papildu resursus no skolām.

“Esam ļoti priecīgi, ka ar Primend palīdzību tika izteikts šāds piedāvājums Vändra ģimnāzijai un Vändra Mūzikas un Mākslas skolai. Esam strādājuši ar daudziem uzņēmumiem, un tā nebūt nav ierasta prakse, ka klāt jau saskaņotajiem produktiem vai pakalpojumiem mums tiek piedāvāti kādi papildu labumi. Datori, kurus saņemsim ar Primend gādību, sniegs iespējas mūzikas skolas un ģimnāzijas skolotājiem pilnveidot hibrīdmācību procesu. Ticam, ka ieguvēji no tā būs visi – gandrīz 300 ģimnāzistu un 78 mūzikas skolu audzēkņi. Mēs esam pateicīgi Bondora un Primend par rūpēm un iniciatīvu palīdzēt skolām un bērniem,” pauž Vändra ģimnāzijas direktore Mārdžeta Privitsa.

Tallinas Vaba Valdorfa skolas direktors Stens Kaldma izteica pateicību visas skolas vārdā: “Mēs esam ļoti priecīgi par partneriem, kas šādus projektus uzsāk un īsteno. Tas ir liels palīgs mūsu skolai, un, pateicoties šādiem projektiem, mēs varam būtiski uzlabot mūsu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju kvalitāti. Šogad Ziemassvētki mums atnākuši agrāk, un rūķu atnestās dāvanas bijušas īpaši jaudīgas. Ne katrs elfs var piegādāt 10 datorus. Bet diviem elfiem, vārdā Primend un Bondora, tas ir brīnišķīgi izdevies.”
Labas domas un darbi vienmēr ir pamanīšanas un atzinības vērti. “Mēs redzējām iespēju kaut ko darīt studentu labā, un mūsu partneris Bondora labprāt mums pievienojās. Tā kā Bondora ar mūsu palīdzību maina savu datoru parku pret jaunu, mums radās ideja, kā rīkoties ar datoriem, kas paliks pāri,” stāsta projekta vadītāja Primendi Kristiina Vahtere.

Mēs pamanām apkārtējo vajadzības un ar prieku tās atbalstām. Nelielas pārmaiņas vienam uzņēmumam var izrādīties liela palīdzība kādam citam. Turklāt, ja šāda procesa rezultātā ieguvēji ir bērni, prieks ir daudzkārt lielāks. Novēlam mūsu jauniešiem veiksmi jaunu IT kompetenču apguvē un lielu vēlmi mācīties!
 

Saņemt piedāvājumu