Mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus mārketinga nolūkiem un ar mērķi uzlabot Tavu lietotāja pieredzi. Par sīkfailu izmantošanu un iespējām tos pārvaldīt vari uzzināt, klikšķinot uz pogas "Privātuma politika".

SharePoint

SharePoint ir izdevīgs, ātrs un ērts

SharePoint ir lieliska platforma savstarpējai saziņai, dokumentu bibliotēka un uzņēmuma iekšējai komunikācijai. SharePoint dod iespēju apkopot un uzglabāt visus uzņēmumam svarīgākos dokumentus vienuviet, droši tiem piekļūt un tos koplietot ar jebkuru citu lietotāju - uzņēmuma iekšienē vai ārpus tā.

Koplietojiet dokumentus vai saites ar saviem sadarbības partneriem

Augšuplādējot failus savā SharePoint dokumentu bibliotēkā, ērti tiem piekļūsiet no jebkuras vietas, kā arī varēsiet koplietot dokumentus vai tīmekļa saites ar sadarbības partneriem. Dokumentu bibliotēka nodrošina projektu komandas ar aktuālāko informāciju un dokumentiem. 

Pielāgojiet SharePoint lietotāju tiesību atļaujas

SharePoint platformā Jūs ērti varat mainīt atļaujas, kas piešķir Jūsu darbiniekiem piekļuves darbam nepieciešamajai informācijai, kā arī norādīt, kuriem lietotājiem šī informācija ir liegta. 

Izveidojiet atsevišķas apakšsadaļas katrai nodaļai vai projektam

Izmantojot SharePoint, Jūs variet radīt unikālas vietnes nodaļu vai projektu vajadzībām. Tā varēsiet koplietot failus, datus, ziņas un citu informāciju, kas nepieciešama unikālam projektam vai konkrētai nodaļai.

Automatizējiet biznesa procesus ar Microsoft Flow

SharePoint piedāvā izveidot uzņēmuma apstiprinājumu darbplūsmas starp nodaļām un darbiniekiem. Darbplūsmas var iekļaut parakstu, atgriezeniskās saites vai dokumentu apstiprinājumu ievākšanu, līdz pat tādām darbībām kā ikdienas darbu izpildes izsekošanu. SharePoint darbplūsmas radītas, lai ietaupītu Jūsu laiku un rūpes, kā arī, piešķirtu pastāvīgumu un efektivitāti Jūsu ikdienas uzdevumiem.

Izveidojiet mūsdienīgu intranetu

Uz SharePoint bāzes veidotais intranets darbojas nemanāmi, dod iespēju koplietot un pārvaldīt saturu un lietotnes, tādejādi uzlabojot komandas darbu, kā arī nodrošina ātru nepieciešamās informācijasatrašanu.

Strādājiet jebkur - mājās, birojā vai ceļā

Ātra un droša piekļuve no jebkuras vietas. Strādājiet mājās, esot ceļā vai jebkur citur ar jebkuru no Office lietotnēm savā PC, Mac, iOS vai Android ierīcē.

Sinhronizējiet svarīgākos dokumentus ar savu datoru

Automātiskā failu sinhronizācija ar Jūsu datoru dod iespēju turpināt darbu pat bez interneta pieslēguma. 

Atrodiet būtisku informāciju ātri

SharePoint meklētājs piedāvā daudz un dažādus papildinājumus, kas ļauj uzlabot meklēto frāžu atbilstību un saņemt ievērojami labākus meklēšanas rezultātus.

SharePoint – vairāk kā tikai failu koplietošanas rīks

Lai arī failu glabāšanas un koplietošanas iespējas SherePoint vidē ir patiešām ērtas, tās nebūt nav vienīgās priekšrocības, ko uzņēmums šajā platformā var iegūt.
Viena no SharePoint visbiežāk izmantotajām iespējām ir uzņēmuma intraneta vietnes izveide, kurā uzņēmums var publicēt jaunumus, pasākumus, brīvdienu grafikus un daudz ko citu. Platformā iekļauti tādi noderīgi elementi kā ātrās saites, darbinieku katalogi, blogi, jaunumi, saziņas platformas  - saraksts ir nebeidzams.
Uz SharePoint bāzes veidotais intranets nekādā ziņā nepiedāvā mazāk funkciju kā gatavie intraneta risinājumi. Tam ir vairākas papildfunkcijas, kas vēl vairāk palīdz uzņēmumu procesiem un darbinieku iesaistei, nodrošinot pārdomātu lietojamību un saturu, kas iedvesmo cilvēkus izmantot pieejamo informāciju. 

SharePoint - pārliecinošs rīks failu koplietošanai, intranetam un saziņai!

Saņemt piedāvājumu