Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Microsoft Teams

Uzturiet sakarus un paveiciet darāmo

Microsoft Teams palīdz kopīgi izdarīt vairāk gan darbā un skolā, gan arī ikdienā. Kopā ar savu komandu varat organizēt grupu tērzēšanu, tiešsaistes sapulces, zvanus un tiešsaistes konferences. Varat dalīties ar savu viedokli, darot to oriģināli. Grupas tērzēšanas sarunā vai ziņojumos atsevišķai personai ir iespējams nosūtīt GIF attēlus, uzlīmes un Emoji emocijzīmes. Ja jāpieņem ātri lēmumi, jums ir iespēja īsā brīdī sazināties ar kādu konkrētu cilvēku vai veselu grupu, pievienoties videozvanam vai kopīgot ekrānu. 

 

   Tērzēšana - efektīvākais saziņas veids

 
 • Savus ziņojumus ir iespējams pielāgot, izmantojot daudzās teksta rediģēšanas funkcijas, atzīmēt lietotājus, lai pievērstu to uzmanību, un tērzēšanā izmantot savas iecienītās programmas.
 • Samaziniet mazsvarīgo ziņojumu skaitu e-pastā. Pārvietojiet mazsvarīgās atbildes un apstiprinājumus no e-pasta pavedieniem uz ātro tērzēšanu, kur arī ir to īstā vieta. Izmantojot Teams tūlītējās ziņojumapmaiņas programmu, ir iespējams ērti kopīgot attēlus un dokumentus ar konkrētu personu vai visu komandu.
 • Komandas fokusa uzturēšana. Organizējiet savas sarunas, failus un programmas vienuviet, lai komandai būtu vienāda informācija neatkarīgi no tā, vai tās dalībnieki ir jūsu organizācijā vai ārpus tās. Veidojot atbilstošu sadarbību, jūs varat ierobežot to, kuri komandas dalībnieki var skatīt sarunas un saturu par konkrētu tēmu.
 • Saziņa neatkarīgi no atrašanās vietas. Uzturiet sakarus un sadarbojieties ar citiem neatkarīgi no savas atrašanās vietas. Jūs varat ierakstīt balss ziņojumus, atrodoties ceļā, atbildēt uz konkrētām tērzēšanas sarunām no savas mobilās ierīces un pielāgot paziņojumus, lai jūsu personīgais laiks piederētu tikai jums pašam.
 • Sadarbība reāllaikā. Daloties ar failiem Microsoft Teams vidē, sadarbība norit guldi un visiem ir pieejami faili ar jaunāko informāciju.  Izmantojot Office programmas, ir iespējams ērti augšupielādēt dokumentus, iestatīt atļaujas un vienlaikus sadarboties.
 

   Sadarbība it visur - darbs norit labāk

Microsoft Teams nodrošina saziņu un sadarbību vienuviet. Paveiciet darāmo un uzlabojiet sadarbību, lai kur arī jūs atrastos, izmantojot tērzēšanu, daloties ar failiem, rīkojot sanāksmes un lietojot programmas.
 
 • Failu koplietošana. Teams vidē ir iespējams strādāt kopā reāllaikā pie viena un tā paša dokumenta, izmantojot tūlītēju automātisko sinhronizāciju un versiju vēstures izsekošanu.
 • Tulkojums. Teams ļauj sazināties ar cilvēkiem no visas pasaules, tērzēšanas un ziņojumu sūtīšanas sadaļās piedāvājot tulkošanas iespēju 35 valodās.
 • Privātie kanāli. Jūs varat privāti sazināties ar mazāku komandas daļu, kā arī pārbaudīt piekļuvi saistītajiem failiem un piezīmēm.
 • Organizācijas līmeņa komanda. Apvienojiet savu organizāciju vienā komandā, lai visi būtu informēti un varētu izteikt savu viedokli.
 • Programmas un darbplūsmas. Uzlabojiet sadarbību un biznesa procesus, integrējot savas mīļākās programmas un darbplūsmas.
 

   Tiešsaistes sapulces

 
 • Ar Microsoft Teams ir iespējams veikt attālinātu sadarbību drošā veidā. Jums ir iespējams sazināties ar savu komandu no jebkuras vietas. Ar Teams tiešsaistes sapulcēm ir iespējams rīkot audio un videokonferences no jebkuras ierīces.
 • Videokonferences. Padariet sapulces personiskākas un iedrošiniet cilvēkus tikties virtuāli aci pret aci. Tikties var privāti, var sniegt pārdošanas prezentāciju, rīkot grupas apmācību vai uzņēmuma līmeņa sanāksmi.
 • Tiešsaistes pasākumi. Izmantojot Microsoft Teams tiešsaistes pasākumus, jūs varat rīkot sapulces tiešraidē - lielas sapulces, tīmekļseminārus, uzņēmuma mēroga pasākumus un prezentācijas ar līdz pat 10 000 dalībniekiem savā organizācijā vai ārpus tās.
 • Sapulču ierīces. Sāciet Microsoft Teams sapulces, izmantojot viena pieskāriena savienojumu ar Teams telpas ierīcēm, ko piedāvā mūsu sertificētie partneri Logitech, Crestron, Poly, Lenovo, HP un Yealink..

Sanāksmju telpas risinājums ar Microsoft Teams ►
Personīgais darba produktivitātes asistents “Lenovo ThinkSmart View” ►
Logitech - Microsoft Teams videokonferences risinājums ►

 

   Aizsargājiet savu darba grupu

Pateicoties Microsoft 365, ir nodrošināta drošība, administratora kontrole un uzraudzība, kā arī vadība. Teams ir integrēts Microsoft 365 risinājumā, kas nozīmē to, ka tas sniedz nepieciešamo drošību un uzraudzību uzņēmuma līmenī.
 
 • Aizsargājiet savas sarunas un saturu.
 • Milzīgs globālais mākonis, kas ietver arī iespēju uzglabāt datus uz vietas
 • Atbilstība EUMC, HIPAA u.c. uzraudzības prasībām
 • Integrēta datu aizsardzība ar eDiscovery un audita palīdzību
 • Vairāku faktoru autentifikācija un droša piekļuve viesiem
 • Visu aspektu administrēšana vienotā administrēšanas vidē

Lasīt vairāk: Primend biroja risinājums ►

 

 

Saņemt piedāvājumu