Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Sanāksmju telpas risinājums ar Microsoft Teams

Vai jūs jau izmantojat Microsoft Teams vai joprojām to apsverat? Šis ir risinājums, kā jūs varat pārveidot sanāksmju zāli par bagātīgu, video-iespējotu sadarbības telpu.

Mūsdienīga darba vieta lielā mērā balstīta uz komandas darbu, kas pieprasa vairāku līmeņu sadarbību starp dažādiem amatiem, nodaļām un ģeogrāfiskajām vietām. Aizvien strauji pieaug nepieciešamība pēc viedierīcēm, lai palīdzētu produktīvi un efektīvi vadīt sapulces.

Ja Tu prāto, kā sava uzņēmuma biznesa tikšanās veidot efektīvākas, produktīvākas un atbilstošākas mūsdienu straujās pasaules prasībām, tālāk vairs nemeklē. Primend eksperti ir Tavā rīcībā un gatavi Tev nodrošināt modernākos, inovatīvākos Microsoft Teams risinājumus. Netraucēta komunikācija un efektīva sadarbība dinamiskajā darba vidē ir būtisks nosacījums sekmīgu rezultātu sasniegšanai. Microsoft Teams sapulču telpu risinājums ir izstrādāts, lai Tava uzņēmuma sanāksmes paceltu augstākā līmenī.

Kāpēc izvēlēties Microsoft Teams sapulču telpu risinājumu?

 • Uzlabota sadarbība: Microsoft Teams ir jaudīga sadarbības platforma, kas ļauj uzņēmuma komandām sazināties, koplietot failus un sadarboties reāllaikā. Izmantojot šo risinājumu, Teams platformas jaudu var pārnest arī uz fiziskajām sapulču telpām – veicinot netraucētu sadarbību un nodrošinot visiem sanāksmju dalībniekiem vienotu pieredzi un priekšrocības.
 • Viegla integrācija: sapulču telpu risinājums nemanāmi integrēsies ar Tavā uzņēmumā esošo Microsoft 365 ekosistēmu, nodrošinot konsekventu un pazīstamu vidi dažādās ierīcēs un platformās. Neatkarīgi no tā, vai dalībnieks pieslēgsies sapulcei no datora, mobilās ierīces vai mūsu īpaši pielāgotās sanāksmju telpu sistēmas, visas jaudīgās funkcijas un funkcionalitāte būs izmantojamas vienlīdz viegli un ērti.
 • Augstas kvalitātes audio un video: risinājums ir aprīkots ar vismodernākajām audio un video iekārtām, nodrošinot kristāldzidru saziņu. Zemas kvalitātes zvani ar čerkstoņu un pārrāvumiem ir pagātne. Laiks izmantot mūsdienīgu videozvanu priekšrocības, kur katra dalībnieka balss ir skaidri dzirdama un vizuālie attēli ir izteiksmīgi, nodrošinot pievilcīgu un produktīvu vidi.
 • Vienkārša sapulču pārvaldība: izmantojot intuitīvo sapulču telpu risinājumu, sanāksmju organizēšana un plānošana kļūst pavisam vienkārša. Tagad sapulču telpu rezervēšana, uzaicinājumu izsūtīšana un dalībnieku organizēšana norit pavisam gludi un bez aizķeršanās, turklāt pa tiešo no Teams interfeisa. Tas viss ļauj ietaupīt laiku un vienkāršot veicamās darbības.
 • Pielāgošana un integrācija: mēs apzināmies, ka katram uzņēmumam ir specifiskas vajadzības. Šis risinājums ir pielāgojams konkrētām Tava uzņēmuma prasībām, piemēram, personalizēti telpu uzstādījumi, integrācija ar trešo pušu lietotnēm vai kontroles sistēmām. Mēs parūpēsimies, lai risinājums lieliski atbilst tieši Tava biznesa mērķiem.

Mūsu virtuālo sanāksmju telpu risinājums:

Uzņēmumā Primend mēs specializējamies visaptverošu Microsoft Teams sanāksmju telpu risinājumu nodrošināšanā, kas vienkāršas sapulces pārvērš par visaptverošas, pilnvērtīgas saziņas un sadarbības vidi.

Mūsu piedāvātie pakalpojumi:

 • Konsultācijas un dizains: mūsu eksperti novērtēs Tava uzņēmuma prasības attiecībā uz sanāksmju telpu, veiks rūpīgu analīzi un izstrādās pielāgotu risinājumu, lai Microsoft Teams potenciāls tiktu izmantots ar pilnu jaudu. Mēs ņemsim vērā tādus faktorus kā telpas izmērs, audio & video prasības un integrācijas iespējas, lai nodrošinātu tieši tādu risinājumu, kas vislabāk atbilst Tava uzņēmuma specifiskajai videi.
 • Iekārtu nodrošināšana: mēs sagādāsim un uzstādīsim visas nepieciešamās iekārtas, lai sanāksmes noritētu nevainojami. Parūpēsimies arī par augstas kvalitātes kamerām, mikrofoniem, ekrāniem un vadības sistēmām, nodrošinot optimālu audio un video darbību.
 • Telpas iekārtošana un konfigurācija: mūsu ekspertu komanda to veiks pilnā apjomā, parūpējoties par korektu iekārtu uzinstalēšanu, savietojamību un integrāciju ar esošo Microsoft 365 vidi – lai nevienam Tavā uzņēmumam par šo nav jālauza galva, un savu laiku un enerģiju varat veltīt saviem tiešajiem darba pienākumiem.
 • Apmācība un atbalsts: Tava uzņēmuma komandai sniegsim visaptverošas apmācības, lai visiem ir saprotams, kā viegli un ērti šo risinājumu lietot. Neskaidrību gadījumos arī pēc apmācībām būs pieejama mūsu īpašā atbalsta komanda, kas ar prieku palīdzēs ar jebkuru radušos problēmsituāciju – mēs esam jūsu rīcībā, lai jūs varat netraucēti nodoties darbam un veiksmīgām sanāksmēm.

Kļūsti par Primend partneri:

Lai efektīvi un profesionāli veiktu sapulču telpas modernizāciju, IT uzņēmums Primend ir īstā vieta, kur vērsties šī jautājuma sakārtošanā. Mūsu bagātīgās zināšanas un pieredze, apņēmīgā, nepārtrauktā virzība uz izcilību un patiesā vēlme palīdzēt Tavam uzņēmumam sasniegt panākumus ir lielisks komplekts, lai nodrošinātu visas iespējas izmantot biznesa sanāksmju potenciālu pilnā apmērā.

Sazinies ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu Microsoft Teams sapulču telpu risinājumu un iespējām to pielāgot Tava uzņēmuma specifiskajām prasībām. Aicinām apvienot spēkus, lai, izmantojot Microsoft Teams inovatīvās un jaudīgās iespējas, Tava uzņēmuma biznesa tikšanās sasniegtu daudz augstāku produktivitātes un iesaistes līmeni.

Piemērs risinājumam maza un vidēja izmēra sanāksmju telpai

Maza un vidēja izmēra sanāksmju telpās iesakām izmantot šādu komplektu:

 • Logitech MeetUp (audio-video aprīkojums)
 • Lenovo ThinkSmart HUB (Teams Rooms ierīce)
 • 4K UHD kamera ar pieckārtīgu (5x) tālummaiņu
 • Pilna diapazona skaļruņu sistēma
 • Staru kūļa formēšanas mikrofonu bloks (beamforming microphone array)
 • Motorizēts objektīvs panorāmas kadriem / leņķa slīpuma maiņai (pan / tilt lens)

4K UHD kamera

Augstākai skaņas kvalitātei mēs iesakām uz galda papildus uzstādīt atsevišķu mikrofonu.

Staru kūļa formēšanas mikrofonu bloks

Sapulču telpas aprīkojumam mēs iesakām Lenovo ThinkSmart HUB, kas pieejams ar ātru piegādi, operatīvu atbalstu un garantiju.

Lenovo ThinkSmart HUB

Saņemt piedāvājumu