Sanāksmju telpas risinājums ar Microsoft Teams

Vai jūs jau izmantojat Microsoft Teams vai joprojām to apsverat? Šis ir risinājums, kā jūs varat pārveidot sanāksmju zāli par bagātīgu, video-iespējotu sadarbības telpu.

Mūsdienīga darba vieta lielā mērā balstīta uz komandas darbu, kas pieprasa vairāku līmeņu sadarbību starp dažādiem amatiem, nodaļām un ģeogrāfiskajām vietām. Aizvien strauji pieaug nepieciešamība pēc viedierīcēm, lai palīdzētu produktīvi un efektīvi vadīt sapulces.

 

 

Primend piedāvā iespēju izveidot visaptverošu sanāksmju telpu, izmantojot ThinkSmart Hub Gen2, kas ir viss-vienā sapulču telpas sistēma ar integrētiem skaļruņiem, diviem mikrofoniem un skārienekrāna vadības displeju. Papildus mēs iesakām izmantot Jabra PanaCast video un audio konferenču ierīci, kas ir neliels, bet jaudīgs plug-and-play video risinājums ar viedo 180° Panoramic-4K. To var lietot kopā ar Jabra Speak skaļruņiem priekš lielākām konferenču telpām vai izmantot bezvadu veidā, kur vien nepieciešams. Tas viss kopā rada visaptverošu sanāksmju telpas risinājumu.

ThinkSmart Hub Gen2

The ThinkSmart Hub sanāksmju telpas ierīce padara sapulces produktīvākas kā jebkad agrāk.

 • Hub padara sadarbošanos ar kolēģiem vieglu, neatkarīgi no tā, vai tā notiek pilsētas robežās vai visā pasaulē.
 • Sāciet sapulces laikā, izmantojot viena pieskāriena uzsākšanas pogu. Atjautīgs un kompakts dizains samazina jucekli uz galda, savukārt iebūvētais audio un video novērš savienojuma problēmas.
 • Dalīšanās ar saturu iekš Microsoft Teams ir vienkārša un nemanāma, izmantojot HDMI vai bezvadu pieslēgumu.
 • Dolby® skaļruņi nodrošina izcilu balss skaidrību un skaļumu ikvienam sapulces dalībniekam. Balss ierakstīšanai 360 grādu mikrofona bloks nodrošina ikkatras skaņas skaidru uztveršanu. 

Papildu skaļruņi lielākām telpām vai bezvadu savienojums jebkurā vietā

Ar vairākām savienojuma iespējām, Jabra Speak skaļruņi darbojas ar visu veidu viedierīcēm un integrējas ar visām saziņas platformām. Konferenču zāles dalībniekus var skaidri dzirdēt bez atbalss, mikrofons sasniedz veiktās sarunas dalībniekus, un jums nav jājūtas, ka vajadzētu pieliekties, lai ar caur to runātu.

Jabra Speak 810 

 • Profesionāls stacionārais skaļrunis ar kristāldzidru skaņu lielākām konferenču telpām.
 • Unikālie ZoomTalk mikrofoni nodrošina, ka ikviens tiek sadzirdēts. Inteliģentie virziena mikrofoni koncentrējas uz cilvēka balsi, nevis fona troksni.
 • Bluetooth, USB, 3,5 mm ligzdas savienojamība.

Jabra Speak 710

 • Ieskaujoša HD skaņas kvalitāte telefonzvaniem un mūzikai.
 • Augstas veiktspējas visaptverošajam mikrofonam ir 360 grādu skaņas uztvērējs, dodot iespēju ikvienam tikt dzirdētam.
 • Pieslēdzaties klēpjdatoram, viedtālrunim un planšetdatoram dažu sekunžu laikā, izmantojot USB vai Bluetooth®.
 • Esiet fleksibls ar īpaši vieglu mikrofona dizainu (298 g), aizsargājošu ceļojuma ietvaru un 15 stundu ilgu akumulatora darbības laiku.


Darbs nav atrašanās vieta, tas ir kaut kas, ko jūs darāt. Tāpēc jebkā vai jebkur, kur jums ir jāstrādā, talkā nāk Jabra produkts, kas var palīdzēt jums maksimāli izmantot savu dienu.
Strādājiet no jebkuras vietas, jo jebkura vieta der strādāšanai!

Saņemt piedāvājumu