Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Raul Naarits | IT vadītājs

Uzņēmuma Forus vajadzībām IT ārpakalpojuma izmantošana ir izrādījies ērtāks un izdevīgāks risinājums kā uzņēmuma iekšējā IT komanda. Tas ļāvis optimizēt izmaksas un IT infrastruktūru, kā arī izmantot plašāka pakalpojumu klāsta priekšrocības. IT jautājumu risināšana, piesaistot ārējos ekspertus, kļuvusi elastīgāka. Tas ļauj operatīvāk pielāgoties ekonomiskajām izmaiņām un veicina vienmērīgāku biznesa darbību.

Ahti Laansoo | IT vadītājs

Baltika Group ir modes uzņēmums ar senu vēsturi – tas šogad svin jau 95. gadadienu. Sadarbību ar Primend Baltika uzsāka 2021. gadā. Tolaik tas bija 170 darbinieku liels uzņēmums ar strauji mainīgām vajadzībām.

Igors Indriksons | IT vadītājs

Elvi Latvija | Tā kā IT jautājumi cieši skar arī veikalu ikdienu un tādām uzņēmējdarbības procesiem kritiskām darbībām, kā piemēram, krājumu pārvaldība un produktu pasūtīšana, uzņēmums ELVI nolēma piesaistīt profesionālu palīdzību. 2021. gada decembrī ELVI uzsāka sadarbību ar PRIMEND, un pāris mēnešu laikā galvenie IT infrastruktūras jautājumi tika operatīvi un efektīvi sakārtoti.

Siim Susi | IT vadītājs

Pirmais solis Veho un Primend sadarbībā bija visaptveroša audita veikšana uzņēmumā Veho SIA: veicamo darbu sarakstā bija uzņēmuma īpašumā esošo iekārtu un programmatūru inventarizācija un intervijas ar visiem darbiniekiem, lai noskaidrotu, kuras no lietotāju skatu punkta ir kritiskās un vājās vietas uzņēmuma IT infrastruktūrā. Tika pārbaudīts arī viss tīkla aprīkojums, drošības uzstādījumi, iekārtu vecums, savienojumi, kā arī serveru aparatūra, platformas, operētājsistēmas un saites.

Ingrīda Burgmeistare | Uzņēmējdarbības atbalsta vadītāja

Primend klientu vidū ir visdažādāko jomu pārstāvji, un katrs no šiem uzņēmumiem tiek apkalpots, sniedzot personalizētu pieeju. Lai veicinātu kvalitatīvu ikdienas biznesa procesu norisi un tālāko izaugsmi, mēs rūpīgi iedziļināmies katra uzņēmuma specifikā un vajadzībās, lai spētu nodrošināt tieši to IT pakalpojumu komplektu, kas sniedz vislielāko vērtību.

Jānis Garančs | Izpilddirektors

Gan Aloja Starkelsen, gan mūsu uzņēmuma vērtību skalā ļoti būtiska loma ir kvalitātei. Nodrošinot profesionālu, operatīvu un efektīvu IT atbalstu un atvieglojot ikdienas biznesa procesus, mēs uzņēmumam Aloja Starkelsen sniedzam iespēju veltīt laiku un uzmanību kvalitātes uzturēšanai un celšanai. 

Migels Kerons | Gamesys Estonia ģenerāldirektors un Baltic Studios vadītājs

Sākotnēji pāris reizes nedēļā darbojāmies kā Gamesys Estonia IT speciālists, palīdzot darbiniekiem dažādos IT jautājumos. Nodrošinājām arī “Smart hands” (pastāvīgi klātesošu un specializētu) pakalpojumu IT risinājumu izstrādei un ieviešanai, vadoties pēc Gamesys Group instrukcijām. Un vairākkārt dalījāmies savās zināšanās un cilvēkresursos, kad Gamesys Estonia mainīja sava biroja atrašanās vietu.

Artūrs Sausiņš | Valdes loceklis

Mapri Būve - sadarbība ar Primend bija tikko kā sākusies, kad pasauli negaidīti satricināja globālā pandēmija. Sarežģītie apstākļi nedaudz apgrūtināja ierasto iepazīšanās procesu un radīja zināmus izaicinājumus pakalpojumu sniegšanas procesā. Tika identificēti galvenie problēmjautājumi, sakārtota IT tīklu infrastruktūra, ieviesti mākoņrisinājumu pakalpojumi, veikta ierīču uzskaite un apkope.

Mihails Kuznecovs | Izpilddirektors

Microsoft partnera “Primend” atbalsts ir mums palīdzējis bez aizķeršanās pāriet uz Azure mākoņpakalpojumiem. Šis solis ļauj FINCI piedāvāt saviem klientiem lieliskus finanšu pakalpojumus, kas ir izveidoti uz ātrāku, elastīgāku un drošāku mākoņa infrastruktūru - pastāstīja Mihails Kuznecovs, FINCI izpilddirektors. ““Primend” komanda patiesi atviegloja mūsu dzīvi un ar viņiem ir bijis patiesi patīkami sadarboties,” viņš piebilda. 

Egils Egle | Coca Cola Company

Lai uzlabotu klientu pieredzi un optimizētu līgumu izveides un saskaņošanas procesu, tika pieņemts lēmums izmantot digitālos risinājumus procesa pilnīgai automatizācijai. 

Tīts Ocings (Tiit Ootsing) | valdes loceklis

Pateicoties sava servera pārcelšanai uz Primend Cloud, man pašam ir daudz vairāk brīva laika. Es tagad varu vairāk nodoties savam darbam un savu klientu vēlmju apmierināšanai. Ja kaut kas ir nepieciešams, tad par savu vēlmi uzrakstu un, parasti, tā tiek diezgan ātri izpildīta. “Primend” komanda ir ļoti izpalīdzīga un uzticama. Liels paldies no manas puses!”

Ģirts Apinis | IT Uzturēšanas grupas vadītājs Baltijā

Primend palīdzēja ERGO Office 365 ieviešanas procesā, nodrošināja datu migrāciju no IBM Lotus Domino un Exchange server kā arī palīdzēja ieviest adekvātus drošības risinājumus.

Ģirts Polis | Finanšu analītiķis

Ja privātajā dzīvē izmantojam ērtus un ātrus informācijas apmaiņas rīkus, tad tikai loģiski ir izmantot tos arī darba vidē. Kopā ar Primend izvēlējāmies Microsoft 365 sniegtās iespējas, kas ietver e-pasta, kalendāra, datu glabāšanas un apmaiņa servisus SharePoint un OneDrive, ērtākai komunikācijai – Teams, un Power BI attīstības plānošanai.

Jānis Bērziņš | IT Service Delivery Manager

Inchcape apkalpo tūkstošiem klientu, un apmēram ik pēc divām minūtēm kādā pasaules punktā tiek pārdots transportlīdzeklis. Inchcape Motors mūsu reģionā ir pārstāvēts Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Somijā. Kopā apmēram 500 darbinieku. Lai nodrošinātu labu darba organizāciju un uzņēmuma mērķu izpildi, tā informācijas tehnoloģijas risinājumi ir augstākajā līmenī, kalpojot par lielisku atbalstu biznesam.

Signe Jancis | IT vadītāja

Pēc savas būtības šis bija sarežģīts liela mēroga IT projekts, kurā katrs posms bija būtisks. Projekta izdošanos garantēja sistēmu gatavība savlaicīgi nosūtīt nepieciešamos datus ziņojumiem un iespēja šos datus vizualizēt, kā arī visu iesaistīto sistēmu saskarnes darbība. Power BI risinājums, kuru “Primend” izveidoja neticami īsā laikā, bija WRC rallija organizatoriem un komandām ērti, viegli un droši lietojams.

Aivi Eller | informācijas vadītājs

Elering ir elektroenerģijas un gāzes pārvades sistēmas operators. Mēs esam priecīgi, ka varējām palīdzēt Elering ar Microsoft Teams operatīvu ieviešanu uzņēmumā. Elering jau kādu laiku plānoja ieviest Teams, tomēr jaunā un neierastā situācija pieprasīja ātrāku rīcību kā iepriekš tika paredzēts.

Kristīna Kerge | Tehnoloģiju Inovāciju Vadītāja

Primend ir ļoti gandarīts par iespēju palīdzēt un atbalstīt Let’s Do It Foundation, jo tas mums sniedz sajūtu, ka arī mēs ar savām zināšanām varam kaut nedaudz ieguldīt šajā pasauli mainošajā iniciatīvā.

Siim Leisalu | CEO

Primend un Timbeco sadarbība aizsākās pirms vairākiem gadiem, kad mēs sākām izmantot tajā laikā maz zināmos un inovatīvos mākoņpakalpojumus.

Aivar Unt | Valdes loceklis

TOPAUTO ir Primend pilna servisa klients. TOPAUTO ir auto dīleris un priekš sava biznesa vajadzībām uzņēmums izmanto dīleru pārvaldības sistēmu (DMS) Automaster.

Rait Pallo | CFO

KAPITEL ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Baltijā, lielākoties pārvaldot biroju un komerciālo platību projektus kā attīstītājs, investors un īpašumu pārvaldnieks. KAPITEL darbojas lielpilsētās un nodarbina vairāk kā 50 darbiniekus tā filiālēs Tallinā, Rīgā, Viļņā, Prāgā un Amsterdamā. 

Hanness Vallikivi | Partneris

WALLESS Attorneys at Law - ir ļoti efektīvu un pieredzējušu komandu tīkls Tallinā, Tartu, Rīgā un Viļņā, kas palīdz klientiem visu veidu darījumu, biznesa konsultāciju un strīdu risināšanas jautājumos. Tīkla uzņēmumiem ir vienota ieguldījumu stratēģija modernās tehnoloģijās un darba procesos. Lai nodrošinātu efektīvu darbplūsmu, bija jāievieš pārliecinoša datu koplietošanas programmatūra, un Office 365 izrādījās labākais risinājums.

Sīri Heinsāre (Siiri Heinsaar) | Finanšu vadītāja

TREV-2 Grupp - ir Igaunijā vadošs uzņēmum, kurš nodarbojas ar inženiertehnisko būvju izbūvi un apkopi un kurš ir modernizējis lielu daļu Igaunijas ceļu tīkla. "TREV-2 Grupp” biroji atrodas visā Igaunijā - Tallinā, Pelvā, Raplā un Jegevā. No aptuveni 360 uzņēmuma darbiniekiem 200 savā ikdienas darbā izmanto infotehnoloģiskos programmnodrošinājumus, licences utt.