Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Baltika Group

Ahti Laansoo | IT vadītājs

Baltika Group ir modes uzņēmums ar senu vēsturi – tas šogad svin jau 95. gadadienu. Apģērbu ražošanas un tirdzniecības uzņēmuma darbība noris visās trijās Baltijas valstīs. Baltika savu biznesu uzsāka pagājušā gadsimta sākumā kā vīriešu lietusmēteļu ražotājs, un vēlāk iemantoja popularitāti visā Igaunijā kā vīriešu uzvalku ražotājs. Mūsdienās, darbojoties zem “Ivo Nikkolo” zīmola, uzņēmums pilnībā koncentrējas uz sieviešu modi. Apģērbu kolekcijās dominē klasiskais stils, elegantā saspēlē ar modernu pieskārienu. Uzņēmums rada augstas kvalitātes apģērbus, aksesuārus un apavus, kas ar vislielāko rūpību un visaugstāko kvalitāti izstrādāti līdz vissmalkākajai detaļai. Ar mērķi nodrošināt izcili kvalitatīvu modi pārliecinātām mūsdienu sievietēm, no vietējā ražotāja uzņēmums Baltika kļuvis par vienu no viscienījamākajiem modes namiem Baltijas reģionā.
 
Sadarbību ar Primend Baltika uzsāka 2021. gadā. Tolaik tas bija 170 darbinieku liels uzņēmums ar strauji mainīgām vajadzībām. Radās nepieciešamība pēc mūsdienīgiem IT risinājumiem gan veikalos, gan galvenajā birojā. Šobrīd Primend apkalpo 22 “Ivo Nikkolo” veikalus visā Baltijā, kā arī visu trīs valstu birojus.
Kad Baltika pirms dažiem gadiem sāka meklēt partneruzņēmumu IT jautājumos, trīs galvenie, izvēli noteicošie faktori bija zemākas izmaksas, augsta kompetence un pieejamāki pakalpojumi. Uzņēmuma iekšējais IT speciālists tobrīd darbojās tikai Igaunijā, savukārt Primend piedāvāja izdevīgu iespēju saņemt vienlīdz augstas kvalitātes atbalstu visās Baltijas valstīs.
 
Izvēloties atbilstošu partneri, Baltika pirmais pārrunu jautājums bija par gatavību nodrošināt atbalstu veikaliem un birojiem gan darba laikā, gan vakaros un brīvdienās. Attiecībā uz šo prasību, Primend uzreiz ierindojās potenciālo kandidātu sarakstā. Kā pilna servisa IT partneris, Primend spēja nodrošināt arī nākamo Baltika vajadzību – palīdzību visos ar IT saistītajos jautājumos, tai skaitā, serveru pakalpojumos, licencēšanā, attālinātās piekļuves procesos utt. Sadarbības sākumposmā galvenā uzmanība tika pievērsta infrastruktūrai, veiksmīgi integrējot sistēmas un programmatūras. Pēc ļoti sekmīgi pavadīta pirmā sadarbības gada, sniedzot lietotāju atbalsta pakalpojumus, otrais etaps tika vērts uz  datu centra analīzi, konsolidācijas un licencēšanas plāniem, SQL servera optimizāciju un satura dublēšanas uzlabojumiem. Pārkāpjot abpusējās sadarbības divu gadu slieksni, esam apmierināti ar padarīto. Serveri no iepriekšējā IT partnera ir sekmīgi pārvietoti uz Primend Cloud. Ir veikti licencēšanas un serveru konsolidācijas darbi. Un sakārtota IT infrastruktūra, kas pilnībā atbilst mūsdienu dinamiskās pasaules kritērijiem.
 
Stāstot par sadarbības priekšrocībām, Baltika Group IT vadītājs Ahti Laansoo uzsver vairākus vērtīgus ieguvumus: “Kā no vienu no būtiskākajiem varu minēt ievērojamus finanšu ietaupījumus, pateicoties lietotāju atbalstam, gudrai Microsoft licenču izmantošanai un serveru infrastruktūrai. Esam arī uzlabojuši savas zināšanas un ieguvuši visaptverošu ekspertu atbalstu, kas mūs konsultē dažādos jautājumos. Skaidrie, precīzie Primend aprēķini ir palīdzējuši uzņēmumam kontrolēt un optimizēt izdevumus. Kā jau tas ierasti notiek jaunu attiecību veidošanās stadijā, sākotnēji galvenais izaicinājums bija savstarpēja sapratne. Mēs kopīgu valodu atradām ļoti ātri, un šobrīd komunikācija noris operatīvi un efektīvi. Mēs ar lielu prieku esam gatavi turpināt un attīstīt partnerību ar Primend, ļaujot mūsu stiprajām pusēm arvien jaudīgāk veicināt mūsu uzņēmuma izaugsmi.”