Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Microsoft partnera tituls modernā darba risinājumiem

Autors: Datums: 12.06.2023

Mēs esam patiesi priecīgi paziņot, ka mūsu uzņēmumam ir piešķirts Microsoft partnera statuss modernā darba risinājumiem (Microsoft Solutions Partner for Modern Work). Šis tituls tiek pasniegts Microsoft Mākoņrisinājumu programmas ietvaros, kas izstrādāta ar mērķi nodrošināt izaugsmes iespējas Microsoft partneriem, kuri specializējas Microsoft 365 risinājumos un palīdz klientiem veiksmīgi attīstīties attālinātā vai hibrīdā darba vidē. Esam ļoti pagodināti to saņemt.

Mēs ticam kopīgai izaugsmei!

Mūsu svarīgākais mērķis vienmēr ir bijis uz tehnoloģijām balstīta izaugsmes veicināšana. Un, protams, nodrošināt klientiem iespējas arvien veiksmīgāk attīstīt savus uzņēmumus. Visa mūsu darbība ir vērsta uz simtprocentīgu klientu apmierinātību. Mums piešķirtais tituls ir vēl viens apliecinājums, kas atspoguļo mūsu apņemšanos īstenot šo vīziju. Turklāt, tas ne tikai apliecina mūsu uzņēmuma spējas, resursus un spēcīgo klātbūtni nozarē, bet arī palīdz mums apkalpot klientus visaugstākajā kvalitātē.

Darbības, ko šis tituls aptver:

  • Windows un Windows 365 uzstādīšana un moderni pārvaldības pakalpojumi;
  • Microsoft Teams lietotnes, Microsoft Teams ierīču un Microsoft Teams sanāksmju telpu uzstādīšana, ieviešana un pārvaldība, lai saziņas un sadarbības procesus klientiem veidotu ērtākus un produktīvākus;
  • Pakalpojumu un risinājumu nodrošināšana, lai klientu darbiniekus nodrošinātu ar visām digitālajām priekšrocībām;
  • Pakalpojumu un risinājumu nodrošināšana darbinieku pieredzes platformā Microsoft Viva;
  • Pielāgotu lietotņu un risinājumu izveide Microsoft 365 platformā, lai apmierinātu klientu specifiskās vajadzības.


Šis tituls atspoguļo gan mūsu uzņēmuma profesionālo zināšanu augsto līmeni tehniskajā sfērā, gan arī mūsu spējas nodrošināt veiksmīgu pieredzi un rezultātus mākoņrisinājumu izmantošanā. Būtībā šis sasniegums ir kā uzticības garantija mūsu sadarbībā ar klientiem un viņu biznesa mērķu sasniegšanā

Šeit vari uzzināt vairāk par jauno modernā darba risinājumu partnera titulu un tā saņemšanas kritērijiem.


 

Saņemt piedāvājumu