Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

IoT

Tas ir visiem zināms fakts, ka, lai uzlabotu uzņēmuma rādītājus, nepieciešams efektīvi pārvaldīt biznesa sniegumu. Bet, kā to izdarīt, ja tādas atskaites kā bilance un peļņas vai zaudējumu aprēķins ir balstīti uz esošo rezultātu? Tā kā skaitļošanas jaudas  kļūst aizvien nozīmīgākas un cenas ziņā lētākas, kļūst arvien vienkāršāk iegūt datus par katru uzņēmuma darba plūsmas aktivitāti un posmu. Mēs dzīvojam laikmetā, kurā dominē zinātniska strādāšanas un  produktivitātes pārvaldība.

Universālas datu ievākšanas, analizēšanas un snieguma ziņošanas infrastruktūra tiek saukta par lietu internetu (IoT) jeb Industriju 4.0. To var saukt dažādos vārdos, tomēr nemainīgs paliek fakts, ka daudziem uzņēmumiem datu ievākšana un analizēšana ir sarežģīts uzdevums, kas pieprasa pieredzējušu biznesa analītiķu un datu pētnieku palīdzību.

Primend izmanto sertificētus un drošus Azure infrastruktūras pakalpojumus, lai veidotu datu ievākšanas, pārveides un analizēšanas sistēmas, un Power BI, lai no datiem izveidotu analīzes ziņojumus. Azure IoT Hub ir spēcīgs datu ievākšanas un ierīču konfigurēšanas pakalpojums, kas spēj ievākt datus MQTT un AMQP formātos un atjaunot algoritmiskās mācīšanās modeļus IoT Edge ierīcēs. Azure datu glabātuves un datubāzes nodrošina uzticamus un pielāgojamus pakalpojumus, lai glabātu, tīrītu, kārtotu un analizētu datus. Kā arī, Power BI pakalpojumam izveidots uzskatāms un funkcionāls informācijas panelis, lai atrādītu snieguma datus datorā un mobilajā ierīcē. 

Primend ekspertiem ir pieredze Azure pakalpojumu konfigurēšanā un datu analizēšanā, izmantojot Big Data un AI sistēmas. Mūsu speciālisti spēj konfigurēt Power BI ziņojumus un palīdzēt klientiem izveidot ziņojumu vizualizācijas, kas vislabāk attēlo KPI sasniegumus.

Saņemt piedāvājumu