Personīgais darba produktivitātes asistents “Lenovo ThinkSmart View”

“ThinkSmart View” ir viedā tehnoloģija, kas jau no tās izmantošanas sākuma radikāli mainīs jūsu darbinieku darba stilu. Šis revolucionārais personālās produktivitātes palīgs atbrīvo datoru no administratīvajiem uzdevumiem, lai darbinieki beidzot varētu darboties maksimāli efektīvi un vienlaikus sasniegtu pilnīgu sadarbību.  

Lenovo ThinkSmart

  • Jūsu personīgais produktivitātes asistents 
  • Pārvaldiet savas sanāksmes 
  • Tērzējiet ar kolēģiem – sapulces sākšana ar vienu pieskārienu 
  • Veiciet balss vai video zvanus 
  • Pielāgojams risinājums dažādiem biroja apstākļiem 
  • Darbavietu koplietošanas iespējas (hot-desking) koplietošanas telpām

“ThinkSmart View”, kura darbības pamatā ir ērti lietojamā platforma “Microsoft Teams”, ļauj darbiniekiem nezaudēt darba produktivitāti savos datoros, vienlaikus šī viedā biroja ierīce palīdz organizēt videokonferences, satura skatīšanu un daudz ko citu. Sākot ar vadības telpām, līdz attālinātiem birojiem, beidzot ar kopīgām zonām, “ThinkSmart View” pārveidos gan darbinieku individuālo darbu, gan sadarbību, nodrošinot ierīci, kas darbojas labāk, izmantojot kopā ar viņu personālajiem datoriem.  

ThinkSmart View

  • Viegli uzstādāms un uzturams  
  • Skaidra audio skaņa – jaudīgs iebūvētais mikrofons un skaļruņi 
  • Skaists, lietotājam draudzīgs dizains 
  • Uzturiet drošību, izmantojot mikrofona izslēgšanu, privātuma aizslēgu “TrueBlock”, bloķēšanu ar četrciparu PIN 

Viedais risinājums sākas šeit 

“Thinksmart View” ir viedā biroja ierīce, kurā slēpjas neierobežotas iespējas darbinieku efektivitātes uzlabošanai, strādājot no teju jebkuras atrašanās vietas. Sākot ar privātiem un mājas birojiem līdz koplietojamām darbvietām un kopīgām zonām, darbinieki būs gandarīti par lielāku darba produktivitāti un vieglāku sadarbību. Ierīce nodrošina arī ātru, drošu un vienkāršu strādāšanu koplietošanas darbavietās. 

Augsta produktivitāte 

Izmantojot tādas funkcijas kā, piemēram, “Microsoft Teams” sapulces sākšanu ar vienu pieskārienu, kas ietaupa laiku, un citas vienmēr aktīvās iespējas, “ThinkSmart View” palīdzēs jūsu darbiniekiem paveikt vairāk darba dienas laikā. Sasaistot pārī ar datoru, “ThinkSmart View” var izmantot balss un video zvanu veikšanai, satura skatīšanai un citām iespējām, tā atbrīvojot datoru piezīmju pierakstīšanai vai citiem darbiem.  

Microsoft Teams

Darbojieties komandā 

“ThinkSmart View” ir pilnībā specializēta “Microsoft Teams” ierīce, kas ir uzreiz gatava izmantošanai, nodrošina draudzīgu, pazīstamu saskarni sadarbībai starp grupas dalībniekiem un intensīvākām, uz saturu vērstām sapulcēm ar lietotnes “Microsoft Teams IP Phone” palīdzību. Jaudīgi iebūvētie mikrofoni un skaļruņi privātos apstākļos darbiniekiem ļaus baudīt skaidru audio skaņu. “Lenovo ThinkPad X1 Active” trokšņu slāpēšanas austiņas, darbiniekiem veicot balss un video zvanus sabiedriskā vidē, ļaus viņu biroja kaimiņiem darboties produktīvāk un justies mazāk traucētiem.   

Vienmēr drošībā 

Iebūvētais kameras aizslēgs, mikrofona izslēgšanas poga un četrciparu piekļuves PIN ir risinājumi, kas “ThinkSmart View” garantē drošību un privātumu gan lietošanas laikā, gan pēc tās. 

Saņemt piedāvājumu