Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

AutoMaster DMS

Amit Baltic ir DMS (dealer management system jeb automašīnu izplatītāju pārvaldības sistēma) AutoMaster izplatītājs un vienīgais oficiālais CDK Global pārstāvis Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Ukrainā. Amit Baltic ir uzticams partneris, kas pielāgo Automaster produktus vietējo uzņēmumu vajadzībām un sniedz atbalsta pakalpojumus.

Sadarbībā ar Amit Baltic, automašīnu tirdzniecības uzņēmumiem piedāvājam Primend Cloud mākoņvides nodrošināto AutoMaster DMS risinājumu. Baltijas valstīs ir vairāk nekā 30 uzņēmumu, kas ir gan Primend, gan Amit Baltic klienti.

Mūsdienās biznesa lietotnes arvien vairāk tiek izmantotas mākoņpakalpojumu formātā, ar ikmēneša maksājumu, nevis investējot savās iekārtās un licencēs (OPEX vs CAPEX). Tas ļauj ieviest lietotnes pakāpeniski un elastīgi, ar minimālām izmaksām. Tā kā ikmēneša maksa atkarīga no resursu patēriņa un lietotāju skaita, mākoņrisinājumi arī veicina optimālu resursu izmantošanu. Turklāt, par risinājuma uzticamību, administrēšanu un pārraudzību atbild zinoši speciālisti. Ņemot vērā visus šos faktorus, no uzņēmēju skatupunkta mākoņpakalpojumi ir izdevīgāki un ērtāk lietojami.

Primend komandai ir ilggadēja pieredze, lai spētu nodrošināt profesionālu un kvalitatīvu atbalstu Automaster lietotnei nepieciešamo RDP, MS SQL, Active Directory, datu un printeru serveru uzstādīšanai, administrēšanai un pārraudzībai.

3 iemesli, kāpēc izvēlēties Primend Cloud kā vidi Automaster lietotnei:

  • Primend piedāvā izdevīgāko vidi Automaster hostingam, nodrošinot ātru un nevainojamu Automaster darbību (FLASH cietie diski). Primend Cloud hostinga vide, salīdzinājumā ar konkurējošajiem piedāvājumiem, tiek uzskatīta par ātrāko starp tirgū pieejamajiem.
  • Tiek garantēta ātra datu atjaunošana no rezerves kopijām. Ja ar serveri kaut kas atgadās vai, piemēram, tajā nokļūst kriptovīruss, Primend nodrošina pakalpojumu atjaunošanu no rezerves kopijām aptuveni 15 minūšu laikā.
  • Gudrā licencēšana (jeb Smart licensing): Primend ir Microsoft SPLA un CSP partneris, un, paļaujoties uz ilggadējo Primend pieredzi un Automaster lietošanas loģiku, piedāvājam labāko licencēšanas modeli, tādējādi sniedzot iespēju klientiem optimizēt un kontrolēt savus izdevumus.

Saņemt piedāvājumu

Lejuplādēt produkta aprakstu