Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vērtīgi uzlabojumi Windows 11 svaigākajā atjauninājumā

Autors: Helen Neudorf Datums: 10.11.2022

Septembrī dienasgaismu ieraudzīja operētājsistēmas Windows 11 atjauninājums ar nosaukumu “22H2”, periodiski nākot klajā ar arvien jaunām iespējām. 20. septembrī visām ierīcēm, kurās darbojās operētājsistēmas Windows 11 iepriekšējā versija “21H2” (un datoriem ar operētājsistēmu Windows 10) šis atjauninājums tika piedāvāts bez maksas. Laika gaitā atjauninājums tiks paplašināts, iekļaujot vairāk ierīču – balstoties uz to piemērotību, uzticamības rādītājiem un citiem faktoriem. Windows 11 “22H2” pilnā apmērā būs pieejams 2023. gada pirmajā pusē. 

Kādus uzlabojumus tas ietver? Un kādi vēl jaunumi mūs iepriecinās tuvāko mēnešu laikā?  

Microsoft ir spēris kārtējo lielo soli ceļā uz inovācijām, fokusējoties uz četrām jomām: 

  • drošība un pieejamība; 
  • produktivitātes celšana; 
  • vide, kurā sazināties, radīt un spēlēties; 
  • papildu drošība, pārvaldība un elastības nodrošināšana darba vietās.  

Microsoft  ir apņēmies nodrošināt, lai Windows vide būtu iekļaujoša un pieejama jebkuram, tai skaitā lietotājiem ar īpašām vajadzībām (ar redzes, dzirdes, kustību un citiem traucējumiem). Gandrīz katrs piektais lietotājs gūst labumu no pieejamības palīglīdzekļiem savos datoros (kā piemēram, runas atpazīšanas programma, lupas rīks palielināšanai un citi). Tādēļ viens no nozīmīgiem šī atjauninājuma pienesumiem ir jauns pieejamības funkciju komplekts. Produktīvākam darbam Microsoft ir veicis uzlabojumus Snap rīkam (vairāklogu izkārtojums), pievienojis jaunu Focus funkciju (plānoti atpūtas pārtraukumi), kā arī ieviesis veiktspējas un akumulatora optimizāciju. 

Jaunieviestās izmaiņas nāk talkā arī darbā ar atjauninājumu rīku Windows Update, ievērojami uzlabojot konkrētus aspektus tā izmantošanā. Vides aktīvisti un zaļi domājošie pozitīvi novērtēs faktu, ka šis rīks dod savu artavu oglekļa pēdas nospieduma samazināšanā. Ieslēgtām un internetam pievienotām ierīcēm, kam pieejami reģionālie oglekļa emisiju intensitātes dati, Windows atjauninājumu veikšanu turpmāk ieplānos tajos diennakts laikos, kad vairums elektroenerģijas elektrotīklam tiek piegādāts no avotiem ar zemāku oglekļa saturu. 

Joprojām ir vieta izaugsmei, tiecoties uz scenāriju, kurā ikviens lietotājs jūtas priecīgs un apmierināts ar visiem Windows 11 rīkiem un iespējām. Bet tikmēr mēs pilnīgi noteikti jau šobrīd varam novērtēt Microsoft pūles, arvien spodrinot un uzlabojot savus produktus – un līdz ar to arī lietotāju pieredzi. 

Avots: Microsoft 

Saņemt piedāvājumu