Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

“PRIMEND” privātuma politika

NOLŪKS

Personas datu aizsardzības politikas nolūks ir palīdzēt sasniegt Primend mērķi – aizsargāt uzņēmuma biznesa partneru un personu privātumu.
Personas datu aizsardzības politika tiek pielietota katrā Primend biznesa līnijā. 
Privātuma politikas uzlabojumu un ieviešanas principu pārraudzību nodrošina uzņēmuma valde. Uzņēmuma valde deleģē politikas ieviešanu, pārliecinoties, ka visi uzņēmuma darbinieki ir atbilstoši sagatavoti. 
Personas datu aizsardzības politika uzņēmuma darbiniekiem pieejama ar intraneta starpniecību.

IEVADS

Primend ciena katras personas tiesības uz izpausmes un privātuma brīvību. 
Primend nodrošina saprotamus un detalizētus privātuma politikas paziņojumus, kad ievāc vai apstrādā personas datus.

DARBINIEKU PRIVĀTUMA POLITIKA

Primend ievāc un apstrādā darbinieku personas datus tādā apjomā, lai spētu izpildīt darba uzdevumus, novērstu vai atjaunotu sistēmas kļūmes un, lai novērstu likuma pārkāpumus.

MĀRKETINGA PRIVĀTUMA POLITIKA
“Primend” augstu vērtē un respektē savu klientu privātumu, un pieliek visas pūles, lai nodrošinātu viņu personas datu apstrādi likumīgā un drošā veidā, tajā skaitā to aizsargāšanu pret neatļautu piekļuvi un nosūtīšanu.
Šī privātuma politika paskaidro un precizē to, kā mēs kā datu pārzinis rīkojamies ar mūsu apmeklētāju un klientu personīgajiem datiem atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (ES) 2016/679 (VDAR).

Informācija, ko mēs vācam no jums
Jūsu sniegtā personīgā informācija ir dati, ko jūs aktīvi mums sniedzat, aizpildot dažāda veida veidlapas. 
Jūsu paziņotā e-pasta adrese var tikt izmantota, lai sūtītu jums informāciju un jaunākās ziņas par uzņēmumu, informāciju par produktiem un pakalpojumiem un citiem “Primend” pasākumiem, piemēram, vebināriem un semināriem.

Ievērojiet: jūs varat anulēt abonementu jebkurā laikā, sekojot katras e-pasta vēstules beigās dotajiem norādījumiem. Ja sīkdatņu funkcija jūsu pārlūkprogrammā ir iespējota, jūsu sīkdatņu informācija var tikt apvienota ar datiem, ko jūs sniedzāt mūsu vietnē, lai uzlabotu saziņu ar klientu.

Informācija, ko mēs vācam no citiem avotiem
Publiski pieejama informācija, kas ir publicēta internetā — tie var būt tādi avoti kā Linkedin un citi sociālie plašsaziņas līdzekļi, tajā skaitā jūsu darba devēju mājas lapas, un šī informācija ietver tikai jūsu pilnu vārdu, darba e-pasta adresi ar korporatīvo domēnu, pašreizējo darba devēju, pašreizējo amatu.
Norādītā e-pasta adrese var tikt izmantota, lai sazinātos ar jums tikai un vienīgi ar mērķi izteikt lietišķus priekšlikumus tādā formā kā jaunākās ziņas par uzņēmumu, informācija par produktiem un pakalpojumiem un citiem “Primend” pasākumiem, piemēram, vebināriem un semināriem.

Ievērojiet: jūs varat anulēt abonementu jebkurā laikā, sekojot katras e-pasta vēstules beigās dotajiem norādījumiem. Ja sīkdatņu funkcija jūsu pārlūkprogrammā ir iespējota, jūsu sīkdatņu informācija var tikt apvienota ar datiem, ko jūs sniedzāt mūsu vietnē, lai uzlabotu saziņu ar klientu.

Mēs vācam informāciju arī par to, kā apmeklētāji lieto vietni, un informācijas lietotāju pieredzi, izmantojot jūsu IP adresi, informāciju par jūsu pārlūka iestatījumiem un to, kā jūsu operētājsistēma lieto lapas. Šī informācija tiek apstrādāta tiesiskā pamata likumīgajās interesēs un tiek lietota tīmekļa vietnes elementu un satura pilnveidei.

Kad mēs saglabājam jūsu personas datus mērķiem, kas atšķiras no mūsu līgumsaistībām, tādiem kā piekrišana, kad jūs pierakstāties mūsu pasākumiem vai mūsu biļetenu saņemšanai ar e-pasta starpniecību, mēs saglabājam datus tikai tad, ja tie ir vajadzīgi un/vai likumīgi noteikti attiecīgajam mērķim. Kad personas datu saglabāšana vairs nav vajadzīga, vai arī tas nav likumisks pienākums, tie tiek dzēsti vai anonimizēti.

Ja jums ir jautājumi par privātuma politiku vai to, kā mēs apstrādājam personas datus, vai arī jūs vēlaties sazināties ar mums saistībā ar jūsu personas datiem, lūdzu, sazinieties ar mums: info@primend.lv.