Mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus mārketinga nolūkiem un ar mērķi uzlabot Tavu lietotāja pieredzi. Par sīkfailu izmantošanu un iespējām tos pārvaldīt vari uzzināt, klikšķinot uz pogas "Privātuma politika".

ISO sertifikāts

ISO sertifikāti

Primend misija ir radīt risinājumus cilvēkiem, kuri vēlas padarīt savus uzņēmumus veiksmīgākus, tādēļ mērķtiecīgi un nemitīgi tiek uzlabots sniegums, efektivitāte un klientu apmierinātība. Informācijas pārbagātajā pasaulē, kas ir piesātināta ar visdažādāko preču un pakalpojumu piedāvājumu, uzņēmumam ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību kvalitātei un rūpēties par informācijas pieejamības ērtumu un drošību. Lai to paveiktu katru dienu arvien labāk, Primend ir izstrādājis un ieviesis integrēto kvalitātes un informācijas drošības vadības sistēmu, kas tiek rūpīgi un regulāri uzturēta augstā līmenī.
ISO sertifikāti attiecas uz visiem Primend sniegtajiem pakalpojumiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Primend kvalitātes un drošības vadības sistēma ir balstīta uz diviem ISO standartiem:

ISO 9001:2015 ietver dažādus kvalitātes vadības aspektus.

ISO 9001 ir viens no pazīstamākajiem ISO standartiem un vērtīgs rīks uzņēmumiem, kas palīdz pilnveidot produktu un pakalpojumu kvalitāti, pievēršot uzmanību klientu vajadzību un vēlmju izzināšanai. Šis standarts ir balstīts uz vairākiem kvalitātes vadības principiem, tostarp orientāciju uz klientu, augstākā līmeņa vadības motivāciju un iesaisti, procesu pieeju un nepārtrauktiem uzlabojumiem.
ISO 9001:2015 sertifikācija apliecina, ka uzņēmuma klientiem tiek nodrošināti augstas kvalitātes produkti un pakalpojumi. Tas savukārt veicina uzņēmuma izaugsmi, peļņas pieaugumu, resursu optimizāciju un citus ieguvumus.

ISO/IEC 27001:2013 nosaka prasības informācijas drošības vadībai.

ISO 27001 ir atzītākais globālais standarts, kas nosaka kritērijus informācijas datu drošībai un risku novēršanai. ISO 27001 ir vērtīgs rīks, kas uzņēmumā Primend palīdzējis izstrādāt, ieviest, uzraudzīt, uzturēt un nepārtraukti uzlabot informācijas drošības vadības sistēmu. ISO 27001 prasības palīdz aizsargāt jebkādu informāciju – digitālos datus, datus papīra formātā, intelektuālo īpašumu un mākoņkrātuvēs uzglabāto informāciju. Turklāt tās nodrošina sistemātisku pieeju, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju no nesankcionētas trešo pušu piekļuves. Šī tēma uzņēmumam Primend ir īpaši aktuāla, jo diendienā norit darbs ar klientu datiem un informāciju.
ISO 27001:2013 sertifikācija palīdz aizsargāt informācijas konfidencialitāti, pieejamību un integritāti. Primend piešķirtais sertifikāts liecina, ka uzņēmuma informācijas drošības vadības sistēma atbilst informācijas drošības paraugpraksei.