Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

IT drošības risinājumi

 

Primend Shield - kiberincidentu uzraudzības un pārvaldības pakalpojums

Primend Shield kiberdrošības pakalpojums ietver centralizētu drošības reģistru, operatīvu reaģēšanu kiberdraudu gadījumā, kā arī konsultācijas par kiberdrošību.
LASĪT VAIRĀK ►

CISOaaS – Informācijas drošības līmeņa novērtēšana un attīstība

Šis pakalpojums palīdz pilnvērtīgi izprast dažādas informācijas sistēmas un lietojumprogrammas, kā arī svarīgās lomas, procesus un citas izmantotās tehnoloģijas, kas ir saskaņā ar uzņēmuma biznesa stratēģiju, īpaši fokusējoties uz informācijas drošību.
LASĪT VAIRĀK ►

M365 Premium

M365 Premium - Piemērotākā izvēle uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešami droši tāldarba risinājumi ar visu, kas iekļauts komplektā Business Standard, kā arī uzlabota aizsardzība pret kiberdraudiem un ierīču pārvaldība.
LASĪT VAIRĀK ►

M365 Backup pakalpojums

Primend Backup pakalpojums ir balstīts uz VEEAM tehnoloģijas. Tas dod iespēju veikt datu dublēšanu visiem Office 365 lietotājiem, ieskaitot visus vai atseviški izvēlētus pakalpojumus.
LASĪT VAIRĀK ►

Serveru dublēšanas pakalpojums

Šis risinājums dod iespēju dublēt gan fiziskus, gan virtuālus serverus. Serveri var atrasties klienta servera telpā, Primend Cloud vai arī tos var uzturēt trešā puse. Datu dublēšanas periodu var iestatīt pēc klienta vēlēšanās (ikdienā, reizi nedēļā, mēnesī, gadā u.t.t.). Dublēšanas uzstādīšana ir vienkārša un atjaunošana ir ātra.
LASĪT VAIRĀK ►