Mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus mārketinga nolūkiem un ar mērķi uzlabot Tavu lietotāja pieredzi. Par sīkfailu izmantošanu un iespējām tos pārvaldīt vari uzzināt, klikšķinot uz pogas "Privātuma politika".

Preses relīze | “Primend” un “Iteraction” apvienojas

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 08.02.2021

Preses relīze | “Primend” un “Iteraction” apvienojas

2021.g. 4.februāris

“Primend” ir vienojies ar igauņu IT uzņēmumu “Iteraction” apvienot uzņēmējdarbību. Apvienošanās palīdzēs “Primend” paplašināt savu darbību Baltijas mākoņpakalpojumu tirgū ar uzlabotu komandu un zināšanām.

Apvienojoties uzņēmumiem “Primend” un “Iteraction”, izveidosies kompānija, kurā abu pušu prasmes un zināšanas papildinās cita citu, piedāvājot klientiem vēl labāku pieredzi un daudzpusīgākus pakalpojumus. Apvienošanās neietekmēs spēkā esošos pakalpojumu līgumus un ar klientiem panāktās norunas - tās tiks izpildītas uz tādiem pašiem nosacījumiem, kādi bija spēkā pirms apvienošanās.

Pēc apvienošanās “Primend” Baltijas birojos Tallinā, Rīgā un Viļņā kopā strādās 64 cilvēki. Jozeps Trū (Joosep Truu), “Iteraction” valdes loceklis, kļūs par “Primend” dalībnieku un kā aktīvais partneris piedalīsies “Primend” attīstībā.

“Viena no “Primend” galvenajām vērtībām ir “kopā ir labāk”. Tāpēc aicinājums uzņēmumam “Iteraction” pievienoties mums, iegūstot jaunus kolēģus un zināšanas, ir loģisks solis uzņēmuma attīstībā. Mūsu vīzija par izciliem IT pakalpojumiem ir līdzīga, un mums ir kopīga vēlme augt un radīt neatkārtojamu klientu pieredzi visās Baltijas valstīs,” sacīja Tomass Metuss (Toomas Mõttus), “Primend” līdzdibinātājs un partneris.

Jozeps Trū, “Iteraction” dibinātājs un valdes loceklis, norādīja, ka kopā ar “Primend” komandu ir iespējams izvirzīt vēl augstākus nākotnes mērķus. “Darbojoties IT nozarē, vēlme attīstīties un augt ir daļa no mūsu DNS. Es ticu, ka, pievienojoties “Primend”, mēs papildināsim viens otra zināšanas un prasmes tā, ka viens plus viens nebūs divi, bet gan pievienotā vērtība, kas tiks radīta mūsu klientiem, nākotnē būs vēl lielāka,” piebilda Trū.

Uzņēmums “Iteraction” ir dibināts 2012.gadā un koncentrējas uz IT infrastruktūras pakalpojumu sniegšanu.

“Primend” ir mākoņpakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2014.gadā un kuram ir biroji Tallinā, Rīgā un Viļņā. “Primend” misija ir palīdzēt cilvēkiem, kuri vēlas padarīt savus uzņēmumus veiksmīgākus.

Papildu informācija:
“Primend OÜ”
Tomass Metuss (Toomas Mõttus)
Dibinātājs un partneris
Tālr. +372 510 3420
Toomas.mottus@primend.com

“Iteraction OÜ”
Jozeps Trū (Joosep Truu)
Valdes loceklis
Tālr.  +372 517 6300
joosep@iteraction.ee

Pieraksties jaunumiem!