Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Primend - jaudīgs partneris visām IT vajadzībām un visā Baltijā

Primend - jaudīgs partneris visām IT vajadzībām un visā Baltijā

Primend ir Baltijas mēroga IT uzņēmums, kas šobrīd mājvietu radis nu jau visās trijās Baltijas valstu galvaspilsētās. Pilna servisa ārpakalpojumi nodrošina gala lietotāja atbalstu (1. līmenis), servera un tīkla atbalstu (2. līmenis), kā arī augstākā līmeņa Microsoft 365 un Azure konsultācijas. Visiem Baltijas valstu klientiem tiek piedāvāts droša, privāta un centralizēta mākoņpakalpojumu vide Primend Cloud.

Sadarbojoties ar Primend, Tavs uzņēmums krietni ietaupīs laika, enerģijas un finanšu resursus – vēršoties tikai pie viena partnera, kurš spēj atrisināt jebkuru IT vajadzību, turklāt atbilstoši mūsdienu straujajam tempam un augstajām prasībām. Apvienojot 100 zinošus un pieredzējušus IT jomas speciālistus, ir izveidota jaudīga, visaptveroša komanda. Kopīgiem spēkiem ir ieviesti efektīvi klientu administrēšanas procesi. Rūpīgi izstrādāti vienoti klientu apkalpošanas standarti, kas tiek uzturēti augstā līmenī. Un īstenotas vienotas uzņēmuma vērtības.

Vērtīgi ieguvumi, sadarbojoties ar visaptverošu, vienotu Baltijas mēroga IT partneri

Daudzpusīgs un profesionāls atbalsts 1. līmeņa gala lietotājiem:

 
  • Standartizētas un centralizētas klientu apkalpošanas procedūras – profesionālam un efektīvam biznesa vajadzību atbalstam;
 
  • IT pakalpojumu administrēšana – realizēta atbilstoši “ITIL 4” sertifikāta prasībām;
 
  • Centralizētas pakalpojuma atskaites – ērtai un detalizētai pārraudzībai;
 
  • Centralizēti IT dokumenti – ērtai un ātrai piekļuvei.

Primend eksperti ar īpašu izcilību:

 
  • Spēja nodrošināt saziņu 6 valodās (igauņu, latviešu, lietuviešu, krievu, poļu un angļu).
 
  • Speciālisti, kuri par īpaši izcilām prasmēm un zināšanām kopumā ieguvuši 30 Microsoft sertifikātus dažādās jomās.

Baltijas IT atbalsta priekšrocības

 
  • Vienlīdz augsti kvalitātes standarti un klientu apmierinātība visā Baltijā;
 
  • Ietaupīts laiks, strādājot ar vienu IT partneri, kurš spēj atrisināt jebkuru vajadzību;
 
  • Efektīvi, ātri realizēts SLA un optimizēti izdevumi, centralizējot klientu apkalpošanas procesus;
 
  • Izdevīgāka IT iekārtu un programmatūru cena, kā arī operatīvāka loģistika

Saņemt piedāvājumu