Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Kā aizsargāt komercnoslēpumus, izmantojot AI un datu modeļus?

Kas? Mārtiņš Jurjāns, Reinis Tropiņš
Kad? 10.04.2024 10:00:00
Kur? Teams Live

Vebinārā uzzināsi, ko ietver Primend Shield pakalpojums un kā Primend speciālisti var palīdzēt Tavam uzņēmumam sakārtot datus, nodrošināties pret kiberuzbrukumiem un apturēt nesankcionētu datu izpaušanu.

Vai zini, cik ilgs laiks nepieciešams, lai atklātu datu noplūdi? Dažādi pētījumi liecina, ka var paiet pat vairāk kā 100 dienas, pirms tiek atklātas šādu pārkāpumu izraisītās sekas. Tas būtiski kavē nepieciešamo aizsardzības pasākumu veikšanu, datu atjaunošanu un pierādījumu vākšanu.

Priend Shield ir izstrādāts, lai identificētu un risinātu šīs problēmas. Tas apkopo serveru, datoru, tīkla ierīču un mākoņpakalpojumu reģistrus, potenciālo uzbrukumu identificēšanai izmantojot mākslīgo intelektu un datu modeļu atpazīšanu. Turklāt tas palīdz operatīvi bloķēt uzbrucēju piekļuvi pakalpojumiem, savlaicīgi novēršot kaitējumu. Reģistri kalpo kā pierādījums ne tikai kiberuzbrukumu gadījumos, bet arī situācijās, kad par datu ļaunprātīgu izmantošanu vai komercnoslēpuma noplūdi ir atbildīgi uzņēmuma darbinieki.

Martinš

 

Mārtiņš Jurjāns, Primend Latvia vadītājs

Strādājot IT nozarē jau vairāk nekā 10 gadus, esmu palīdzējis simtiem uzņēmumu attīstīties ar tehnoloģiju palīdzību. Lielāko gandarījumu man sniedz palīdzēt cilvēkiem. Gan kolēģiem, kuru attīstība ir galvenā Primend panākumu atslēga, gan arī klientiem, kuri vienmēr vēlas sasniegt vairāk.

 

 

Reinis

Reinis Tropiņš, Mākoņpakalpojuma administrātors

Ar vairāk kā 10 gadu pieredzi Microsoft produktu un risinājumu ieviešanā un uzturēšanā, aktīvi iesaistos jaunu risinājumu sagatavošanā un mākoņpakalpojumu ieviešanā. Ar mērķtiecību palīdzu klientiem izvēlēties tieši viņiem piemērotāko risinājumu.