Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | TABLOO Expense aplikācija – optimizēta izdevumu pārvaldība

Kas? Dace Rostoka, Matīss Dunkers
Kad? 27.03.2024 10:00:00
Kur? Teams Live

Vai meklējat veidu, kā vienkāršot un optimizēt izdevumu pārvaldību? Vai vēlaties ietaupīt laiku un naudu uzskaites procesos? Ja tā, jūs varētu interesēt TABLOO Expense aplikācija, kas ir izstrādāta, lai palīdzētu uzņēmumiem optimizēt izdevumu saskaņošanu un atlīdzināšanu.
 
Mūsu izdevumu aplikācija ļauj jums iesniegt izdevumu atskaites, apstiprināt pieprasījumus un atlīdzināt izdevumus darbiniekiem ar dažiem klikšķiem. Jūs varat arī integrēt to ar savu grāmatvedības programmatūru, lai automatizētu savus darba plūsmas procesus un samazinātu kļūdas. Turklāt darbinieki ērti piekļūst aplikācijai, izmantojot jau ierasto Microsoft 365 vidi.

Ar TABLOO Expense jūs varat atvadīties no garlaicīgas dokumentu aizpildīšanas, manuālas datu ievades un kavētiem maksājumiem. Jūs varat koncentrēties uz savas uzņēmējdarbības attīstību, kamēr mēs rūpējamies par pārējo. Vai tas izklausās labi? Tad piesakies bezmaksas vebināram un pārliecinies par TABLOO Expense iespējām.

Dace Rostoka Dace Rostoka | Pārdošanas un klientu servisa vadītāja

Ar 20 gadu pieredzi pārdošanas un mārketinga vadībā starptautiskos un vietēja mēroga uzņēmumos. Ar prieku iesaistos procesu sakārtošanas, mārketinga vadības un stratēģijas jomās, kā arī darbā ar klientu attiecību vadību.

 

 

 

Matiss Dunkers

Matīss Dunkers | Sharepoint un Power Platform eksperts

Vairāk kā četru gadu pieredze Power Platform, Sharepoint un Azure produktu izstrādē un attīstīšanā, dažādu procesu automatizācijā un digitalizācijā. Mans mērķis darbā ir nodrošināt inovatīvus digitālos risinājumus uzņēmuma vajadzībām, padarot biznesa procesus efektīvākus.

 

 

 

Jautājumi un atbildes

  • Risinājums ir SAAS vai tiek izvietots pasūtītāja infrastruktūrā?

Risinājums tiek izvietots klienta infrastruktūrā, visi dati glabājas klienta M365 vidē. No klienta puses ir nepieciešams nodrošināt vienu servisa kontu mums, lai mums ir iespēja attālināti pieslēdzoties atjaunināt risinājumu, kad būs programmatūras jauninājumi.

  • Vai savadot visus datus beigās ir arī kāds izdrukas forma, iespējams PDF formātā?

Jā, grāmatvedis var izeksportēt avansa norēķinu sarakstu uz PDF atskaiti.

  • Valodas LV?

Pagaidām nav pieejams vairāku valodu atbalsts, taču šī funkcionalitāte ir plānota ieviest nākamajos lielajos atjauninājumos.

  • Vai ir integrācijas ar kādu grāmatvedības sistēmu?

Ir gatava integrācija ar Moneo grāmatvedības sistēmu.

  • Tas ir Canvas Apps vai Model Driven Apps?

Canvas Apps

  • Dati tiek glabāti ShP, Dataverse vai citur?

Dataverse vai dataverse for teams, atkarībā no klienta datu apjoma, skaita. Dataverse for teams ir pieejami 2GB datu bez papildus maksas, lielākajā daļā no gadījumu, ar šo datu apjomu ir pietiekami.

  • Kādas licences nepieciešamas lai risinājums strādātu?

Ja izvēlaties dataverse for teams ceļu, tad pietiek ar Business basic lietotājiem, un vienu Power Automate premium licensi priekš servisa konta, ja izvēlas pilno dataverse, tad nepieciešams Powerapps Premium per app plan vai kāds no citiem veidiem, kā licensēt powerapps premium.

  • Kur saglabājās pielikumi?

Pielikumi tiek glabāti klienta SharePoint.