Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Primend Shield - kiberincidentu uzraudzības un pārvaldības pakalpojums

  Rūpējies par sava uzņēmuma datu drošību!

  Pēdējais laiks saukt pie atbildības kibernoziedzniekus un ļaunprātīgu nodomu vadītus darbiniekus!

  Nodrošini atbilstību kiberdrošības standartiem!

Primend Shield kiberdrošības pakalpojums ietver centralizētu drošības reģistru, operatīvu reaģēšanu kiberdraudu gadījumā, kā arī konsultācijas par kiberdrošību.

Vidējais kiberuzbrukumu dzīves cikls ir 287 dienas (Blumira un IBM, 2021). Incidenta iemesls var būt sistēmas kļūda, ko nav iespējams uzreiz novērst, tomēr bieži vien to izraisa nepietiekami izglītots lietotājs vai arī konkrēta lietotāja ļaunprātīga darbība. Sistēmas kļūmju izraisītas datu noplūdes vai tiešus uzbrukumus var ļoti operatīvi atklāt un neitralizēt, izmantojot automatizētus pretaizsardzības pasākumus. Ļaunprātīgi veiktus uzbrukumus atklāt ir sarežģītāk, turklāt tiem ir nepieciešami pierādījumi tiesvedības uzsākšanai.

Kas ir Primend Shield? 

Primend Shield centralizētā drošības informācijas un aktivitāšu pārvaldības (SIEM) sistēma apkopo pierādījumus par aktivitātēm no serveriem, datoriem, ugunsmūriem un citām tīklā pieslēgtām ierīcēm. Apkopotie drošības datu reģistri tiek uzglabāti vismaz vienu gadu, ar mērķi vajadzības gadījumā izmantot tos atkārtotu rīcības modeļu atpazīšanai, izlūkošanas apmācībai un kā juridiskos pierādījumus.

Automātiskā reaģēšanas sistēma, kas ar MI palīdzību apmācīta pēc noteiktiem modeļiem, ir izstrādāta, lai nekavējoties reaģētu uz identificētām ļaunprātīgām darbībām un aktivizētu specifiskus seku novēršanas scenārijus. Šo sistēmu iespējams integrēt jebkurā tīkla sistēmā.

Primend Shield komandas audits katru dienu pārskata aizsardzības aktivitāšu reģistrus un apkopes reģistrus, lai identificētu jaunus uzbrukumu modeļus, atklātu potenciālus sistēmas pārkāpumus, kas ir ārpus esošo modeļu spektra, kā arī noteiktu sistēmas, kam zudis savienojums ar SIEM sistēmu. Atklājot jaunus pārkāpumu modeļus, tiek nodefinētas attiecīgas veicamās reakcijas un apstiprināti atbilstoši seku mazināšanas un novēršanas scenāriji. 

Primend Shield pakalpojums izmanto Microsoft Sentinel SIEM, lai apkopotu un analizētu drošības aktivitātes. IT pētniecības uzņēmums Forrester to ir atzinis par nozares līderi drošības analītikas platformu vidū, augstu vērtējot gan ieviestās inovācijas, gan produktu drošību, gan problēmsituāciju pārvaldību, gan tās arhitektūru.

Saskaņā ar Blumira un IBM 2021. gada ziņojumu, vidējais kiberincidentu dzīves cikls uzņēmumos aizņem 287 dienas, patērējot 212 dienas problēmas identificēšanai un 75 dienas draudu ierobežošanai un novēršanai.

Primend Shield SIEM sistēma ir apmācīta automātiski identificēt šādus gadījumus:

 • Lietotājs pārkopējis neierasti daudz dokumentu no servera (ļaunprātīgu nodomu vadīts darbinieks)
 • Ir izveidots jauns konts ar priviliģētu pieeju
 • Ticis pārbaudīts ugunsmūris, lai noteiktu ievainojamības līmeni
 • Vairākos datoros ir atklāts vīruss
 • Uzņēmumu skāris pikšķerēšanas uzbrukums
 • Notikusi piekļuve sensitīviem uzņēmuma datiem neierastā laikā
 • Veikta lietotāju autentifikācija un piekļuve datiem no aizdomīgām atrašanās vietām

Kas ir ietverts Primend Shield pakalpojumā?

 • Visaptverošs, nepārtraukts aktivitāšu uzskaites reģistrs programmā Microsoft Sentinel
 • Automatizēta reaģēšana uz incidentiem / ātrā analīze
 • Ikdienas pārvaldība un uzraudzība
  • Incidentu ziņojumu analītika
  • Izveido jaunus analītikas noteikumus
  • Pārbauda datu savienojumus ar avotiem
  • Pārbauda, vai visi automatizācijas uzdevumi ir veikti korekti
 • Iknedēļas audita un izstrādes cikls
  • Pārbauda, vai visi automatizācijas uzdevumi ir veikti korekti
  • Auditē Sentinel vidi, identificējot jebkādas izmaiņas
  • Pārskata Sentinel platformas piekļuves tiesības
  • Ievieš izmaiņas uzņēmuma datu saglabāšanas politikā
 • Pārvaldības ziņojumi: ikmēneša statusa atskaite PowerBI programmā
 • Primend eksperta ikmēneša konsultācija

Tiek iekļauta: 

Ieviešana;
Microsoft Sentinel. Datu imports, datu uzglabāšana, automatizētā reakcija, vadības atskaites;
Primend Shield – kiberincidentu uzraudzības un pārvaldības pakalpojums.

Saņemt piedāvājumu