Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

50% atlaide aizsardzības programmai Microsoft Defender for Endpoint

Autors: Datums: 26.10.2022

Parūpējies par sava uzņēmuma drošību, izmantojot modernu pasaules līmeņa aizsardzības platformu lietotāju gala ierīcēm. Iegādājoties to laika periodā no 2022. gada 1. novembra līdz 2023. gada 30. jūnijam, maksā par to uz pusi lētāk. Īpašais piedāvājums spēkā Defender Endpoint P1 un P2 licencēm


Iegūsti vairāk, izmantojot mazāk


Šis mākoņvidē radītais risinājums palīdz uzņēmumiem ērti un efektīvi veidot aizsardzību pret dažāda veida draudiem un uzbrukumiem, izmantojot vienu koncentrētu platformu.

Nepaļaujies tikai uz tradicionālajām antivīrusu programmām


Sava uzņēmuma datu un IT infrastruktūras aizsardzībai nodrošinies ar modernu nākamās paaudzes risinājumu, kas pat sarežģītu un izsmalcinātu uzbrukumu gadījumā spēj operatīvi pamanīt un novērst potenciālos draudus.

Sarežģītai IT infrastruktūrai izmanto vienkāršotu aizsardzību


Lai arī cik daudz un dažādu ierīču Tavs uzņēmums izmanto, Microsoft Defender nodrošina centralizētus un visaptverošus drošības procesus tām visām. Nav būtiski, vai tās ir Windows, Linux, Mac, iOS vai Android ierīces – šī platforma aizsargā visu vienlīdz augstā kvalitātē.

Ietaupi resursus, izmantojot automatizāciju


Fokusēts darbinieks ir uzņēmumam daudz vērtīgāks nekā pārstrādājies, vai ne? Nav nepieciešamības pārslogot darbiniekus un citus uzņēmuma resursus, lai nodrošinātu biznesa procesu nepārtrauktību draudu un uzbrukumu gadījumā. Veicamie soļi problēmsituāciju identificēšanai, prioritizācijai un novēršanai var tikt automatizēti.

Nodrošini aizsardzību pret izsmalcinātiem uzbrukumiem, izmantojot risinājumus SIEM un XDR


Iegūsti integrētu aizsardzību pret uzbrukumu draudiem uzņēmumam ne tikai lietotāju gala ierīcēs, bet arī e-pastos, dokumentos, lietotāju kontos un mākoņos esošajās lietotnēs.

BUJ (biežāk uzdotie jautājumi):

  • Vai E3/E5 lietotājiem ar iekļautu pakalpojumu Defender for Endpoint arī ir spēkā šī atlaide?

Microsoft 365 E3, Microsoft 365 E5, Microsoft Security E5 un citi Microsoft licencēšanas komplekti uz šo piedāvājumu neattiecas. Bet esošie Microsoft 365 E3 klienti, kuri izmanto Microsoft Defender for Endpoint P1, var iegūt atlaidi, izvēloties atjaunināt to uz Microsoft Defender for Endpoint P2, izmantojot atsevišķu papildu licenci.

  • Vai šis piedāvājums attiecas arī uz Microsoft Defender for Business?

Nē, šis piedāvājums neattiecas uz Defender for Business. Šeit var iepazīties ar vienkāršu, ērti lietojamu un ekonomisku pretvīrusu aizsardzības risinājumu, kas īpaši izstrādāts biznesa vajadzībām uzņēmumiem ar lietotāju skaitu līdz 300.

  • Mēs pašlaik izmantojam Defender for Endpoint P1. Vai iespējams pretendēt uz šo piedāvājumu, ja vēlamies pāriet uz P2 versiju?

Jā, šo piedāvājumu var izmantot jebkurš jauns vai esošais klients, tostarp tie, kas vēlas atjaunināt P1 versiju uz P2.

  • Apskatījos piedāvājumu, bet neesmu pārliecināts, vai Defender for Endpoint ir manam uzņēmumam piemērots. Vai pirms iegādes varu to izmēģināt?

Jā, mēs piedāvājam ērtu un vienkāršu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kuras testēšanai var ķerties klāt jau tūlīt. 

  • Kā jauni un esošie klienti var šim piedāvājumam pieteikties?

Tas ir pavisam vienkārši – atliek tikai uzlikt atgādinājumu, lai 2022. gada 1. novembrī saņemtu paziņojumu. Sazinies ar Primend, lai uzzinātu par šo piedāvājumu vairāk.

  • No kura datuma un cik ilgi šis piedāvājums būs pieejams?

Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 1. novembrī līdz 2023. gada 30. jūnijam.

Saņemt piedāvājumu