Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Microsoft 365 Copilot rīks pieejams plašākam uzņēmumu lokam

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 11.04.2024

Tuvākajās nedēļās Microsoft 365 Copilot būs pieejams arī klientiem ar Microsoft 365 F1 un F3, Office 365 E1 un Microsoft 365 Business Basic licencēm
 

Pašlaik Microsoft 365 Copilot licencēšanas politika nosaka, ka katram lietotājam, kurš lieto AI (“artificial intelligence” jeb mākslīgais intelekts) rīku, nepieciešama kāda no šīm licencēm: Microsoft 365 E3/5, Office 365 E3/5 vai Microsoft 365 Business Standard/Business Premium.

Lai padarītu mākslīgo intelektu pieejamu plašākai auditorijai, Microsoft paplašina Copilot pieejamību visu izmēru un veidu uzņēmumiem, tai skaitā tiem, kam ir spēkā Frontline licenču līgumi. Jau drīzumā klienti ar Microsoft 365 F3 un F1, Microsoft 365 Business Basic un Office 365 E1 licencēm varēs iegādāties Copilot un izmantot AI rīka jaudīgās priekšrocības.

Note:
Aicinām apmeklēt Primend | Microsoft Copilot lapu, lai iegūtu papildinformāciju par izmantošanas noteikumiem un citām detaļām. Turpat var atrast arī praktiskus norādījumus par to, kā Tavs uzņēmums var sākt lietot Microsoft 365 Copilot jau šodien. Jautājumu gadījumā sazinies ar Primend | Kontakti.
 

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem