Serveru dublēšanas pakalpojums

Primend Cloud Backup 

Serveru dublēšanas pakalpojums 

Kas ir Veeam Cloud Connect ārējais dublēšanas pakalpojums?  

Šis risinājums dod iespēju dublēt gan fiziskus, gan virtuālus serverus. Serveri var atrasties klienta servera telpā, Primend Cloud vai arī tos var uzturēt trešā puse. Datu dublēšanas periodu var iestatīt pēc klienta vēlēšanās (ikdienā, reizi nedēļā, mēnesī, gadā u.t.t.). Dublēšanas uzstādīšana ir vienkārša un atjaunošana ir ātra. 

Datu dublēšana pie ārēja pakalpojumu sniedzēja 

  • Primend piedāvā Jūsu uzņēmuma datu centrā esošajiem datuiet izveidot drošas rezerves kopijas Primend Cloud vidē vai Microsoft Azure vidē. Dati tiek kompresēti ar Veeam tehnoloģiju, lai samazinātu esošo datu apjomu. Primend ir atbildīgs par pakalpojuma darbību, uzrauga dublēšanas procesu un apjomu un, ja nepieciešams, atjauno datus. 

Operatīva datu atjaunošana

  • Ja nepieciešama datu atjaunošana, to var izdarīt ļoti operatīvi. Atjaunošana var būt balstīta uz virtuālo serveri vai uz failiem. 

Mūsdienīga datu dublēšanas tehnoloģija

  • Jaunākā Veeam tehnoloģija ietver WAN Acceleration tehnoloģiju, kuras priekšrocības ir minimāla tīkla plūsma dublēšanas laikā un izvairīšanās no jebkādiem papildu ieguldījumiem, lai palielinātu tīkla ātrumu. Tiek izveidots drošs savienojums ar interneta palīdzību, izmantojot noteiktu TCP portu, kas aizsargāts ar SSL šifrēšanu. Nav nepieciešams VPN. 

Pilnībā šifrēta datu apmaiņa

  • Dati tiek šifrēti jau izcelsmes vietā, pirms tie izkļūst no jūsu tīkla. Dublējamie dati tiks šifrēti gan rezerves kopiju izveides procesā, gan arī rezerves kopiju uzglabāšanas vietā (Primend Cloud vidē vai Microsoft Azure vidē)

Elastīgs licencēšanas modelis

  • Lai izmantotu pakalpojumu, nav nepieciešams iegādāties licences vai tehniku. Viss pakalpojums ir balstīts uz serveru skaitu un datu apjomu. Jūs maksājat tikai par to, ko patiešām izmantojat. 

Ērtu un optimālu  ārējo dublēšanu atbalsta trešo pušu ražotāji. Primend ir izvēlējies VEEAM tehnoloģiju kā risinājumu dublēšanai ārpus vides. Pamatojoties uz mūsu lietošanas pieredzi, šis risinājums ir vienkārši lietojams, tas nodrošina ātrāko datu atjaunošanu un ir viens no pieejamākajiem arī cenas ziņā. 

Kā tiek licencēta un noteikta Veeam Cloud Connect cena?

Cenas ir balstītas uz serveru skaitu, kā arī Azure datu centrā dublēto datu apjomu. Licencētos daudzumus var mainīt, kad tas nepieciešams, un mēneša maksa tiek aprēķināta katru mēnesi: 

  • Veeam datu dublēšanas programmatūras licence – 10€ par vienu virtuālo serveri
  • Primend Cloud vai Azure Blob 1TB – 40€ mēnesī
  • Dublēšanas pakalpojuma uzraudzīšana un pārvalde – 100€ par vienu lokāciju
  • Maksa par pakalpojuma ieviešanas sākotnējo posmu atkarīga no savstarpējas vienošanās
  • Datu atjaunošana no rezerves kopijām tiek veikta katru stundu

 

Saņemt piedāvājumu

Lejuplādēt produkta aprakstu