Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Azure izstrādātājiem

Neatkarīgi no tā, vai esat startup uzņēmums vai pieredzējis un neatkarīgs programmatūras izstrādātājs, kas izmanto pārbaudītus lokālos programmatūras risinājumus, publiskais mākonis piedāvā iespēju sniegt lielāku vērtību jūsu klientiem, vienlaikus palielinot rentabilitāti un uzlabojot uzņēmuma iekšējās darbības ar samazinātu izmaksu un procesu vienkāršošanas palīdzību. 

Microsoft Azure palīdz jums ietaupīt izmaksas, nodrošināt ātrdarbību un drošību. Būtisku izmaksu ietaupījumu iespējams panākt, vienkārši atrodoties mākonī.  

Pāriešana uz tādu mūsdienīgu mākoņdatošanas platformu, kā Microsoft Azure, palīdz mazākiem programmatūras izstrādes uzņēmumiem nodrošināt vienlīdzīgus konkurences apstākļus attiecībā pret lielākiem un resursu ziņā nodrošinātākiem konkurentiem. Tas nodrošina piekļuvi jaunākajām inovācijām, piemēram, mašīnmācīšanās procesam un mākslīgajam intelektam, palielina izstrādes produktivitāti, kā arī ļauj jums izmantot Microsoft pārdošanas jaudas un mārketinga organizācijas sniegtās priekšrocības. 

Uzstādiet un nosūtiet no jebkuras vietas pasaulē 

Uzstādiet un nosūtiet no jebkuras vietas pasaulē — sāciet strādāt ar pilnībā konfigurētu darba vidi dažu minūšu laikā, reāllaikā kopā pārskatiet kodu, programmējiet pāros, sadarbojieties, izmantojot Visual Studio un automatizējiet "no koda uz mākoni” darba plūsmas. 

Paaugstināta uzticamība un drošība 

Paaugstināta uzticamība un drošība — pateicoties pilnībā pārvaldītām platformām, kas nodrošina, ka jūsu darbs vienmēr ir pieejams, tiek dublēts un atrodas drošībā, jūs varat vienuviet pārvaldīt savu darbu no jebkuras vietas pasaulē. 

Izstrādā vairāk, izmantojot mazāk resursu 

Izstrādā vairāk, izmantojot mazāk resursu — šī ir vispārēja mākoņa priekšrocība, par kuru nevajadzētu aizmirst. Izmantojot bezservera (serverless) mērogošanu un automātiskās mērogošanas nodrošinājumu, samaziniet izmaksas, ko veido lieku resursu piesaiste vai maksāšana par dīkstāves resursiem. 

Microsoft ir stabila un visaptveroša lietojumprogrammu izstrādes ekosistēma, kas ļauj jums reaģēt ātri un būt produktīviem attiecībā uz izstrādātājiem atvēlēto laiku: 

  • Lietojumprogrammas interfeisi (API): patērē maz resursus, ir vienkārši integrējami un ļauj ātri uzsākt darbu  
  • Modulāri un elastīgi mikropakalpojumi, lai Jūs varētu izstrādāt lietojumprogrammu atbilstoši savām vēlmēm 
  • Konteineri, kas ļauj jums atkārtoti un vienkārši nodrošināt izvietošanu jebkurā vietā 
  • Kā arī kompetenti darbinieki, atbilstoši procesi un rīki, kas atvieglo piegādi.  

Azure moderno iespēju klāstā ietilpst gatavi pilnīgi risinājumi, kas nodrošina efektīvu DevOps procesu un funkcionālas metodes katrā lietojumprogrammas dzīves cikla stadijā (plānošana, izstrāde, piegāde un lietošana). Izstrādātāji var veidot, testēt un izvietot savus produktus jebkurā platformā, kā arī mākonī.  

Mēs aicinām ikvienu programmatūras izstrādes uzņēmumu izvērtēt ekonomiskos apsvērumus pāriešanai uz Microsoft Azure un izmantot papildu produktivitātes, jaunāko tehnoloģiju un uzņēmējdarbības izaugsmes iespējas, ko šāda sadarbība varētu sniegt. 

Saņemt piedāvājumu