Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

IT vadītāja konsultācijas pakalpojums

Šis pakalpojums piemērots vidēja izmēra uzņēmumiem (līdz 250 darbiniekiem), kuriem nav štata IT vadītāja.

Pakalpojums iekļauj sekojošo:

  • IT attīstības virzienu pārvaldi, ņemot vērā uzņēmuma vajadzības;
  • Dalību uzņēmuma valdes sapulcēs un IT pakalpojumu attīstīšana, ņemot vērā uzņēmuma biznesa vajadzības;
  • IT budžeta sastādīšanu un tā izpildes pārraudzību;
  • IT procesu vadību (datoru un telefonu tīkls, iekārtas un programmatūras, reģistri un datubāzes), kā arī saziņu ar pakalpojumu sniedzējiem;
  • IT lietotāju noteikumu izveidi un to izpildes pārraudzību;
  • IT aprīkojuma veiksmīgas darbības un uzturēšanas pārraudzību, sadarbojoties ar pakalpojumu sniedzējiem;
  • IT iepirkumu organizēšanu, nodrošinot nepieciešamo tehnoloģiju klātesamību;
  • IT drošības pasākumu nodrošināšanu;
  • IT vienības plānošanu, organizēšanu, kontroli un pārraudzību.

Saņemt piedāvājumu