Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Gamesys Estonia

Migels Kerons | Gamesys Estonia ģenerāldirektors un Baltic Studios vadītājs

Gamesys Estonia ir daļa no uzņēmumu grupas Gamesys Group. Tas ir starptautisks vadošais tiešsaistes spēļu operators, kura stratēģiskais pozicionējums tendēts uz strauju izaugsmi mūsdienu mainīgajā globālajā tirgū. Grupa piedzīvojusi daudzas veiksmīgas apvienošanās, pēdējā no tām – ar Bally's Interactive 2021. gada otrajā pusē. Visi kopā šie uzņēmumi veido nozīmīgu daļu no pasaules dominējošajiem izklaides pakalpojumu sniedzējiem, ar desmitiem miljonu spēlētāju un tūkstošiem darbinieku visā pasaulē. Uzņēmumu grupas misija ir kļūt par planētas izklaidējošāko tiešsaistes spēļu uzņēmumu.


Gamesys bizness aizsākās ar online bingo Jackpotjoy, un laika gaitā uzņēmums kļuvis par godalgotu dizaineru, izstrādātāju un operatoru komandu, kas radījusi vairākas vadošās spēļu vietnes un lietotnes.

2018. gadā Gamesys Estonia pieņēma lēmumu atrast vietējo IT atbalstu Igaunijā. Uzsākot partnera meklējumus, Gamesys Estonia ceļi krustojās ar Primend. Viņu mērķis bija atrast nelielu uzņēmumu ar līdzīgi domājošu cilvēku komandu. Tā kā Gamesys savus partnerus izvēlas, balstoties uz konkrētām vērtībām, mēs bijām lieliski piemēroti. Saskanīgas vērtības ir būtisks abu uzņēmumu darbības pamats. Un tās bijusi arī svarīga mūsu sadarbības sastāvdaļa.

Sākoties mūsu sadarbībai, abi uzņēmumi atradās līdzīgā attīstības ceļa posmā. Mēs esam auguši plecu pie pleca, un uz izaugsmi vērstos procesos darba vienmēr ir vairāk. Sākotnēji pāris reizes nedēļā darbojāmies kā Gamesys Estonia IT speciālists, palīdzot darbiniekiem dažādos IT jautājumos. Nodrošinājām arī “Smart hands” (pastāvīgi klātesošu un specializētu) pakalpojumu IT risinājumu izstrādei un ieviešanai, vadoties pēc Gamesys Group instrukcijām. Un vairākkārt dalījāmies savās zināšanās un cilvēkresursos, kad Gamesys Estonia mainīja sava biroja atrašanās vietu. Pašlaik mūsu sadarbība noris jau citā līmenī. Viņiem ir savs personīgais IT konsultants kā štata darbinieks. Pateicoties vēsturiski draudzīgajai un pozitīvajai sadarbībai, Primend vienmēr ir gatavībā pieslēgties gadījumos, kad Gamesys Estonia IT speciālistam nepieciešams papildu atbalsts. Turklāt joprojām darbojamies kā iekārtu piegādātājs.

Migels Kerons, Gamesys Estonia ģenerāldirektors un Baltic Studios vadītājs, daloties pārdomās par mūsu sadarbību, izteica interesantu atziņu: “Laba biznesa partnera atrašana ir ļoti līdzīga romantiskā partnera atrašanai – abiem jābūt vēlmei augt vienā virzienā un vienā tempā. To mēs atklājām, sadarbojoties ar Primend. Mēs esam paļāvušies viens uz otru gan uzplaukumu laikos, gan izaicinājumu brīžos. Abpusēja uzticēšanās ļauj prognozēt uzvedību un rezultātus. Tā tiek veidota pakāpeniski un pārvarot izaicinājumus, tāpēc mūsu kopīgajā attīstības ceļā veidotā uzticība ir stabila un reālā praksē pārbaudīta. Uzņēmums Primend ir tiešā veidā ietekmējis mūsu izaugsmi un panākumus, un, mēs ceram, ka to pašu esam darījuši arī viņu labā. Tā ir patiesa uzticēšanās. Un tieši tādām jāizskatās veiksmīgām biznesa attiecībām.”