Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Cloud Security

Darbinieki ir kļuvuši krietni dinamiskāki un vēlas saņemt piekļuvi uzņēmuma datiem ne tikai uzņēmuma nodrošinātajās darba ierīcēs, bet arī savos personīgajos datoros un telefonos. Jaunākā paaudze nemaz nespēj iedomāties strādāšanu bezsaistē. Lai izveidotu drošas mobilo ierīču piekļuves, nepieciešama komplicēta datu piekļuves politika un dārgs aprīkojums. Loģiskākais veids, kā nodrošināt darbinieku piekļuves datiem jebkurā laikā un vietā, ir izmantot drošus mākoņpakalpojumus.

Mākoņpakalpojumi nodrošina lielāku funkcionalitāti, datu integritāti, pieejamību un konfidencialitāti pret veikto ieguldījumu. Mazie uzņēmumi un pat daudznacionālie uzņēmumi nespēj panākt līdzvērtīgu drošības līmeni tādu pašu izmaksu ietvaros. Savukārt, drošības un aizsardzības uzņēmumi, kas sola augstākus drošības standartus, to panāk, izmantojot striktāku drošības politiku un piedāvājot limitētu funkcionalitāti.

Primend sadarbojas ar Microsoft, lai nodrošinātu uzticamus un drošus mākoņpakalpojumus.

Likumiski aizsargāti dati

Office 365 ir plaši zināms pakalpojums, kas dod iespēju uzņēmumiem visā pasaulē būt krietni produktīvākiem. Visi Latvijas klientu Office 365 dati tiek uzturēti Eiropas Savienībā, lai aizliegtu ārzemju valdībām piekļūt šiem datiem. Tieši tāpat ir ar Azure mākoņpakalpojumiem un datu rezerves kopijām. Un tie paši principi, kas tiek pielietoti datu pārvaldībai un drošībai Latvijā, tiek izmantoti Microsoft datu centros.

Revidētas procedūras

Microsoft ir vadošais mākoņpakalpojumu nodrošinātājs, kas regulāri revidē savus datu centrus un programmatūru risinājumus ar neatkarīgiem revidentiem. Pielietotie revidēšanas standarti atkarīgi no konkrētā reģiona un pārsvarā atšķiras Eiropas un Amerikas Savienoto Valstu starpā. Microsoft datu centri atbilst ISO 27001, ISO 27018, GDPR un HIPAA standartiem. Katrs Microsoft klients var apskatīt sevis izmantotā pakalpojuma revīzijas ziņojumus.

Datu šifrēšana

Dati, kas tiek sūtīti no datora uz Office 365 datu centru, vienmēr tiek šifrēti. Fiziskie diski datu centru serveros un dažādu pakalpojumu datubāzes arī tiek šifrētas. Drošības un aizsardzības uzņēmumi, kam nepieciešama īpaši paaugstināta drošība, pat var ierasties Microsoft datu centros ar savām datu šifrēšanas atslēgām un veikt savus pakalpojumus speciālos drošības konteineros, kuriem Microsoft sistēmu administratori nav tiesīgi piekļūt.

Drošības atbalsts

Drošības iekārtas bieži ir dārgas, tomēr tās nepavisam nav sarežģītākā uzdevuma daļa. Krietni sarežģītāk ir nolemt, kuras drošības procedūras pielietot un kuras no tām dod vislielāko pievienoto vērtību. Microsoft piedāvā dažādus rīkus, ar kuru palīdzību novērtēt esošo drošības stāvokli un noteikt rīcības plānu. Office 365 Secure Score regulāri izvērtē uzstādījumus, kas izmantoti dažādiem pakalpojumiem, un izveido ieteikumus drošības stāvokļa uzlabošanai. Katram ieteikumam ir drošības rādītāja vērtība un novērtējums, kādu ietekmi tas atstāj uz lietotāju. Lielākiem uzņēmumiem Microsoft nodrošina sevis novērtēšanas iespējas, lai sasniegtu atbilstību ISO 9001 un GDPR standartiem.

Saņemt piedāvājumu