Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Primend atkārtoti saņēmis izcilības balvu “Microsoft gada partneris ‘2023” Igaunijā

Autors: Toomas Mõttus Datums: 28.06.2023

Uzņēmums Primend šodien paziņoja, ka ir ieguvis 2023. gada Microsoft gada partnera uzvarētāja titulu Igaunijā. Šo atzinību Microsoft piešķir pasaules vadošajiem partneruzņēmumiem par izcilību inovācijās un uz Microsoft tehnoloģijām balstītu klientu risinājumu ieviešanā.

Toomas Mõttus, Primend Group vadītājs: “Tas ir liels pagodinājums jau septīto reizi tikt izvēlētiem par Microsoft gada partneri Igaunijā. Deviņu mūsu darbības gadu laikā veiksmīga sadarbība un strauja izaugsme ir bijušas mūsu pamatvērtības. Šī atkārtoti piešķirtā atzinība pieder visai Primend komandai, kas katru dienu centīgi un neatlaidīgi strādā mūsu četros birojos, trijās Baltijas valstīs, lai spētu augstā līmenī pildīt savu profesionālā un jaudīgā sadarbības partnera lomu. Mēs saviem klientiem piedāvājam kvalitatīvus pakalpojumus, kas veicina biznesa attīstību, un ļoti augstu vērtējam klientu uzticību mums.”

Microsoft gada partnera balvas piešķir tiem partneriem, kuri pēdējā gada laikā ir izstrādājuši un saviem klientiem ieviesuši izcilas, uz Microsoft bāzes balstītas lietotnes, pakalpojumus un ierīces. Balvas tika pasniegtas dažādās kategorijās, rūpīgi izvēloties uzvarētājus no vairāk nekā 4200 nominantiem, kas kopumā pārstāvēja vairāk nekā 100 pasaules valstis. Primend saņēma atzinību par izcilu risinājumu un pakalpojumu nodrošināšanu Igaunijā.

2023. gada Microsoft gada partneris Igaunijā“Apsveicam 2023. gada Microsoft gada partnera balvas ieguvējus un finālistus!”, uzvarētājus sumināja Nikola Dezena, Microsoft partneru attiecību vadītāja un viceprezidente starptautisko partneru risinājumu jautājumos. “Šī gada uzvarētāju ieviestie inovatīvie risinājumi un pakalpojumi atspoguļo Microsoft Cloud labākās iespējas un priekšrocības, pozitīvi ietekmējot klientu biznesu attīstību un veicinot digitālo transformāciju.”

Microsoft Gada partnera uzvarētāju tituli tiek piešķirti pirms ikgadējās starptautiskās partneru konferences Microsoft Inspire, kas šogad norisināsies no 18. līdz 19. jūlijam.
 

Saņemt piedāvājumu