Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Web izstrādes pakalpojumi no vDesign

vDesign Primend klientiem piedāvā augstākā līmeņa web izstrādes pakalpojumus – analīzi, dizainu un izstrādi gan tiešsaistes platformām, gan pasūtījumu sistēmām un  interneta veikaliem, gan mājas lapām. Papildus tiek piedāvāti arī pārvaldības pakalpojumi, nodrošinot uzticamību tīmeklī un ātru reakciju izmaiņu ieviešanas gadījumos.


Galvenās satura vadības sistēmas un platformas, ar kurām vDesign strādā, ir: Wordpress, Laravel, PHP, Magento, Joomla, ReactJS, VueJS, AngularJS, NodeJS.


vDisain ir veiksmīgi palaidis pasaulē vairāk nekā 500 web izstrādes un attīstības projektu, ar simtprocentīgām sekmēm realizējot katru soli no nulles līdz pilnīgi gatavai gala versijai.
 

Saņemt piedāvājumu