Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Par mums

Primend

2014. gads. Četri draugi un birojs bez logiem. Un nepārvarama vēlme radīt pakalpojumus un risinājumus, kas piešķir “wow” efektu Igaunijas IT tirgū. 

Primend stāsts aizsākās ar četriem draugiem un kopīgu atklāsmi – lai klientiem nodrošinātu vislabākos pakalpojumus, ir jābūt vēlmei darīt lietas citādāk.

Šodien Primend ir viens no visstraujāk augošajiem Igaunijas IT uzņēmumiem un mūsu klienti ir ārkārtīgi apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. 

Vēlme mainīties un attīstīties, turpina iedvesmot Primend darbiniekus, kuru skaits nu jau sasniedzis aptuveni 100. Uz šodienu esam atvēruši birojus gan Latvijā, gan Lietuvā, un uzskatām Baltiju par savu pašmāju tirgu. Primend galvenais birojs atrodas Tallinā, Ülemiste City teritorijā.