Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Bezmaksas Teams izmēģinājuma periods ir beidzies? Ko darīt tālāk?

Autors: Helen Neudorf Datums: 03.10.2022

No 2020. gada februāra līdz 2021. gada februārim Microsoft saviem komerciālajiem klientiem nodrošināja iespēju uz 12 mēnešu periodu piereģistrēties Teams izmēģinājuma versijai. Kopš 2022. gada jūnija šis piedāvājums vairs nav pieejams.

Kā rīkoties tālāk, lai turpinātu lietot Teams ar visām tā lieliskajām priekšrocībām?


No Microsoft Teams Exploratory izmēģinājuma versijas nepieciešams pāriet uz Microsoft Teams maksas licenci. Ir pieejami vairāki veidi, kā to paveikt. 

Microsoft Teams Essentials iegāde

Šis būs vispiemērotākais variants uzņēmumiem, kuri vēl neabonē nevienu Office produktu ar tajā iekļautu lietotni Teams, kā arī neplāno izmantot nevienu Microsoft tiešsaistes piedāvājumu. Papildinformāciju atradīsi sadaļā Upgrade to a different business plan.

Teams Essentials ir izdevīgs un profesionāls sapulču risinājums, kas īpaši piemērots mazajiem uzņēmumiem. Tas ļauj ērti, droši un uzticami realizēt saziņu un sadarbību, nodrošinot šādas iespējas:

  • Neierobežots grupu sanāksmju skaits līdz 30 stundām;
  • Līdz 300 dalībniekiem vienā sanāksmē;
  • 10 GB ietilpīga mākoņkrātuve katram lietotājam;
  • Neierobežota čata izmantošana ar kolēģiem un klientiem;
  • Kalendārs, kas savietojams ar Outlook un Google;
  • Failu koplietošana, uzdevumi un aptaujas;
  • Datu šifrēšana sapulcēm, čatiem, zvaniem un failiem.

Pāreja uz Microsoft 365 abonementa versiju, kurā iekļauta Teams lietotne.

Microsoft 365 Business Basic
Uzņēmumiem, kam nepieciešami vienkāršoti attālinātie risinājumi, izmantojot Microsoft Teams, pilnvērtīgu elektronisko pastu, ērtu un pārskatāmu kalendāru, drošu mākoņkrātuvi un Office Online virtuālo versiju (Desktop versijas nav iekļautas).

Microsoft 365 Business Standard
Uzņēmumiem, kam nepieciešami visi attālinātā darba un sadarbības rīki pilnā apjomā, tostarp Microsoft Teams, droša mākoņkrātuve, biznesa e-pasts un augstākās kvalitātes Office lietojumprogrammas dažādās ierīcēs. 

Microsoft 365 Business Premium
Uzņēmumiem, kam nepieciešami attālinātā darba risinājumi ar visu Business Standard piedāvājumā ietverto, papildus iekļaujot arī uzlabotu aizsardzību pret kiberdraudiem un ierīču pārvaldību. 


Lietotāju pievienošana esošam Microsoft 365 abonementam ar iekļautu Teams lietotni

Šī iespēja lieti noderēs uzņēmumiem, kuru rīcībā pašlaik nav pietiekams skaits Teams maksas licenču, lai nosegtu Teams Exploratory lietotājus. Papildus informācija par šo atrodama sadaļā Buy or remove licenses (iegādāties vai anulēt licences). 
Lai pievienotu lietotājus jau esošam abonementam ar pietiekamu pieejamo licenču skaitu, dodies uz sadaļu Move users to a different subscription (lietotāju pārvietošana uz citu abonementu). Pārbaudīt esoša abonementa aktīvos lietotājus iespējams Microsoft 365 administrēšanas centrā, sadaļā Users > Active users.


Jauna Microsoft 365 abonementa iegāde 

Šo variantu iesakām uzņēmumiem, kuru īpašumā vēl nav nevienas Office licences, vai arī tiem, kuri vēlas iegādāties cita veida abonementu, kas attiecīgi ļautu nosegt Teams Exploratory lietotājus.
Informāciju par Microsoft 365 abonementiem var atrast sadaļā Microsoft 365 Business packages. Ja Tavam uzņēmumam nepieciešama palīdzība abonementu izvēlē vai arī vajadzīgs vairāk nekā 300 licenču, droši sazinies ar mums!
 

Saņemt piedāvājumu