Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

TABLOO intranets un dokumentu bibliotēka

Risinājums intraneta izveidei

TABLOO intranets un dokumentu bibliotēka ir balstīta uz Microsoft Office 365 SharePoint Online un atbilst visām Office 365 piedāvātajām tehniskajām iespējām. TABLOO būvēts pēc moduļu principa, kas nozīmē, ka katrs uzņēmums var izveidot savām vajadzībām atbilstošu komplektāciju. TABLOO ir izteikti personalizējams katra uzņēmuma prasībām, kā arī, tā dokumentu pārvaldības sistēma pielāgojama uzņēmuma zīmola (krāsas, logotipi, fonti, u.c.) un tehniskajām vajadzībām. Dokumentu pārvaldības sistēma atbilst Vispārīgas datu aizsardzības regulas (GDPR) prasībām.

TABLOO dokumentu bibliotēka risinājums jeb dokumentu glabātuve (failu servera aizvietotājs) ir mūsdienīga platforma, kas piedāvā vienkārši administrējamu dokumentu glabātuvi un nodrošina piekļuvi darbam nepieciešamajai informācijai jebkurā laikā. Vairs nav nekāda nepieciešamība glabāt neskaitāmus failus vienā datorā vai failu servera diskā. TABLOO dokumentu bibliotēka sistēma atbilst visām datu aizsardzības regulām.
TABLOO intranets nav vienkārši dokumentu pārvaldības sistēma, tomēr tās pamatā ir uzņēmuma informācijas glabāšana. Risinājums nodrošina, ka lietotājs var augšuplādēt, izveidot un piekļūt dažāda veida saturam ar ērti lietojamas satura vadības sistēmas (SVS) palīdzību.

Klikšķini uz attēlu un apmeklē TABLOO mājaslapu ►

 

Saņemt piedāvājumu