Vebinārs | Kā nekavējoties sākt darbu ar M365 Copilot

Kas? Mārtiņš Jurjāns
Kad? 07.02.2024 10:00:00
Kur? Teams Live

 

Microsoft 365 Copilot ir tagad pieejams visiem! 

Microsoft 365 Copilot tagad ir pieejams mazajiem uzņēmumiem, kas izmanto Microsoft 365 Business Premium un Business Standard. Klienti var iegādāties gada licenci vienam līdz 299 lietotājiem par 28 € mēnesī.

Microsoft ir noņēmis 300 lietotāju iegādes minimālo slieksni un padarījis Copilot pieejamu arī Office 365 E3 un E5 klientiem (agrāk prasība bija Microsoft 365 E3 vai E5 licences).

Klienti var iegādāties Copilot Microsoft 365 caur Microsoft mākoņa risinājumu sniedzējiem (Cloud Solution Providers CSP).

Webinārā mēs stāstīsim par pieciem galvenajiem aspektiem, lai sniegtu jums pārskatu par Microsoft 365 Copilot, tostarp tā funkcijām, iegādi un licencēšanu.

  • Ievads Microsoft 365 Copilot: Iepazīstināsim ar AI balstītu rīku, kas ļauj mijiedarboties dabiskā valodā (LLM), izmantojot Microsoft 365 programmas, un izmanto jūsu pašu izveidoto datus (Microsoft Graph), lai ģenerētu saturu.
  • Microsoft 365 Copilot funkcijas: Parādīsim, kā Copilot darbojas ar populārām Microsoft 365 programmas, piemēram, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, utt.
  • Tehniskās prasības Copilot ieviešanai
  • Izskaidrosim, kā Copilot nodrošina uzņēmuma līmeņa drošību un privātumu.
  • Dalīsimies ar informāciju par Copilot licencēšanas detaļām.


Mārtiņš Jurjāns, Primend Latvia vadītājs

Strādājot IT nozarē jau vairāk nekā 10 gadus, esmu palīdzējis simtiem uzņēmumu attīstīties ar tehnoloģiju palīdzību. Lielāko gandarījumu man sniedz palīdzēt cilvēkiem. Gan kolēģiem, kuru attīstība ir galvenā Primend panākumu atslēga, gan arī klientiem, kuri vienmēr vēlas sasniegt vairāk.

Arvien pieaugošā mākslīgā intelekta klātbūtne biznesa ikdienas dzīvē ir izraisījis “sniega bumbas efektu”. Ievērojamās pārmaiņas līdz ar AI lietotņu izmantošanu ļauj uzlabot darba efektivitāti, ietaupīt laiku un resursus. Es esmu apņēmies palīdzēt mūsu klientiem tikt pāri apjukumam un neziņai šajā izmaiņu procesā, lai uzņēmumi pēc iespējas raitāk pārceltu savu biznesu “aizas” otrā pusē – jo tur gaida vērtīgi un revolucionāri ieguvumi, ko sniedz AI priekšrocības.