Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

ZAB Dalderis&Repšs

Agris Repšs | Zvērināts advokāts/Partneris

Zvērinātu advokātu birojs Dalderis & Repšs (iepriekšējais nosaukums Repšs & Partneri)piedāvā augstas kvalitātes juridiskos pakalpojumus uzņēmējiem un privātpersonām. Uzņēmuma specializācija ir krīžu vadība, komplicēti strīdi un tiesvedības procesi, kas prasa īpašas prasmes un zināšanas. Lai mūsdienu strauji mainīgajā un izaicinājumu pilnajā biznesa pasaulē spētu ilgtermiņā nodrošināt juridisko pakalpojumu sniegšanu visaugstākajā kvalitātē, advokātu birojs Dalderis & Repšs piesaistīja Primend IT ekspertu atbalstu un palīdzību. Galvenais partnerības mērķis bija stabila, sakārtota un uzticama IT infrastruktūra, kā arī uzņēmuma un klientu datu pilnvērtīga aizsardzība. Lai identificētu un ieviestu nepieciešamās izmaiņas un uzlabojumus, sadarbības pirmais solis bija IT infrastruktūras un procesu audits.

Aizsardzības pasākumi drošai lietotāju piekļuvei

Viens no pirmajiem auditā noteiktajiem uzdevumiem bija uzlabot lietotāju piekļuves drošību, tostarp ieviešot divpakāpju autentifikāciju. Tika nostiprināti aizsardzības mehānismi, mazinot riskus nesankcionētas piekļuves mēģinājumiem un atbilstoši privātuma politikai aizsargājot sensitīvus uzņēmuma un klientu datus.

Datu migrēšana uz Sharepoint

Lai efektivizētu biznesa procesus un darba plūsmu, biroja dati tika pārvietoti uz SharePoint platformu. Tas ļauj uzņēmuma Dalderis & Repšs darbiniekiem piekļūt uzņēmuma datiem no jebkuras vietas pasaulē, nodrošinot augstāku darba produktivitāti un efektīvāku sadarbību.

Datu drošības un rezerves kopiju izveides procesa izstrāde

Rūpējoties par Dalderis & Repšs uzņēmuma un klientu datu konfidencialitāti un aizsardzību, Primend veica kiberdrošības uzlabošanas pasākumus. Tika izstrādāts visaptverošu datu drošības un satura dublēšanas process, mazinot kiberuzbrukumu riskus un datu zudumus.

Stabila tīkla risinājuma ieviešana

Birojam augot, radās vajadzība pēc uzlabota, moderna tīkla risinājuma. 2022. gadā, atverot jauno biroju, tajā tika ierīkots stabils tīkla risinājums, kas atbilst nozares paraugpraksei IT drošības jomā. 

Regulārs iekārtu monitorings

Regulāri veicot IT infrastruktūras novērtēšanu, Primend eksperti spēj savlaicīgi identificēt iespējamās problēmas, nodrošinot optimālu veiktspēju, kā arī samazinot dīkstāves riskus.

Draudzīga sadarbība

Kā vienu no būtiskiem veiksmes faktoriem IT jautājumu risināšanā un attīstībā jāmin abu uzņēmumu neformālā, uz godīgu komunikāciju orientētā sadarbība. Šāda pieeja stiprina partnerattiecības, ļaujot sekmīgāk un operatīvāk veikt ideju apmaiņu, risināt problēmsituācijas, pieņemt lēmumus un realizēt kopīgos projektus.