Paceļam Baltijas uzņēmumus jaunos augstumos

3 valstis, 1 komanda

Sazinies ar mums

Jaunumi un blogs

Toomas Mõttus, Primend Group vadītājs: “Tas ir liels pagodinājums jau septīto reizi tikt izvēlētiem par Microsoft gada partneri Igaunijā. Deviņu mūsu darbības gadu laikā veiksmīga sadarbība un strauja izaugsme ir bijušas mūsu pamatvērtības. Šī atkārtoti piešķirtā atzinība pieder visai Primend komandai, kas katru dienu centīgi un neatlaidīgi strādā mūsu četros birojos, trijās Baltijas valstīs, lai spētu augstā līmenī pildīt savu profesionālā un jaudīgā sadarbības partnera lomu. Mēs saviem klientiem piedāvājam kvalitatīvus pakalpojumus, kas veicina biznesa attīstību, un ļoti augstu vērtējam klientu uzticību mums.”

Uzņēmums Primend ir sertificēts atbilstoši ISO 9001 un ISO 27001 standartiem

2022. gada 30. maijā BM Certification uzņēmumam Primend izsniedza ISO 9001 kvalitātes vadības sertifikātu un ISO 27001 informācijas drošības sertifikātu, iekļaujot visus Primend sniegtos pakalpojumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Sertifikāts ir uzticamības apliecinājums esošajiem un topošajiem Primend klientiem.

Primend 2021. gadā saņēma Microsoft Gada Partnera titulu

Ļoti priecājamies, ka mums jau sesto reizi Igaunijā tika piešķirts Microsoft Gada partnera tituls. Uzņēmumā Primend mēs augstu vērtējam sadarbību un attīstību, un katrs mūsu darbības solis tiek balstīts uz šīm vērtībām. Mēs pateicamies mūsu klientiem un partneriem par uzticību un atbalstu mūsu ceļā, un, protams, visai fantastiskajai Primend komandai, kas katru dienu cenšas nodrošināt arvien labāku servisu,” sacīja Tomass Mõtuss, Primend izpilddirektors.

Primend atzīts par Microsoft Country Partner of the Year 2020 uzvarētāju Igaunijā 

 “Primend misija ir radīt risinājumus cilvēkiem, kuri vēlas padarīt savus uzņēmumus arvien veiksmīgākus. Mēs vēlamies iedvesmot cilvēkus un uzņēmumus radīt pozitīvas pārmaiņas ar zināšanu palīdzību. Es ticu, ka mūsu pūles izmantot mūsdienīgākos tehnoloģiskos risinājumus praktiskā un ekonomiski izdevīgā veidā raisa uzticību mūsu klientu lokā un Microsoft ievērību,” sacīja Toomas Mõttus, Primend izpilddirektors.  

Pilnveidojamies ik dienu

Mūsuprāt, ļoti svarīgs produktīva un veiksmīga darba priekšnoteikums ir spēja piekļūt datiem jebkurā vietā un ierīcē. Vēlme palīdzēt klientiem sasniegt augstus rezultātus un veicināt uzņēmum izaugsmi mūs mudina kļūt arvien zinošākiem jaunu tehnoloģiju izmantošanā, rūpējoties par datu drošību un analītiku.

Microsoft Gada Partneris Igaunijā 2015.-2018. gadā

"Microsoft partneri var lepoties ar augstu profesionalitāti un inovatīvu pieeju, radot modernus, izsmalcinātus risinājumus. Mūsuprāt, Primend tam ir izcils piemērs." Rons Hadlstons, Microsoft korporatīvais viceprezidents, One Commercial Partner

Atsauksmes