Mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus mārketinga nolūkiem un ar mērķi uzlabot Tavu lietotāja pieredzi. Par sīkfailu izmantošanu un iespējām tos pārvaldīt vari uzzināt, klikšķinot uz pogas "Privātuma politika".

Autorsoft

Tīts Ocings (Tiit Ootsing) | valdes loceklis

Tīts Ocings (Tiit Ootsing), "Autorsoft” valdes loceklis: „Pateicoties sava servera pārcelšanai uz Primend Cloud, man pašam ir daudz vairāk brīva laika. Es tagad varu vairāk nodoties savam darbam un savu klientu vēlmju apmierināšanai. Ja kaut kas ir nepieciešams, tad par savu vēlmi uzrakstu un, parasti, tā tiek diezgan ātri izpildīta. “Primend” komanda ir ļoti izpalīdzīga un uzticama. Liels paldies no manas puses!”

“Autorsoft” biznesa programmatūra darbojas uz Microsoft brīvprogrammatūras bāzes un izmanto MS Access datubāzes. Programmu ir iespējams izmantot mūsu serveros, vai arī uzstādīt lokālajā datorā/serverī. Lai izmantotu programmu kopā ar servera pakalpojumu, ir nepieciešams vidējas veiktspējas darba dators un interneta pieejamība. Strādājot klienta datorā, nav pieejams mūsu automātiskais dublēšanas pakalpojums. Pēc klienta vēlēšanās ir iespējams programmu uzstādīt uz MS SQL bāzes, kas savukārt paver iespēju to savietot ar jau lietošanā esošajām programmatūrām.

Mūsdienu darbinieki ir mobili un tiem ir nepieciešami mobili pakalpojumi, jo aizvien vairāk darba tiek paveikts, neejot uz biroju. Tas savukārt nozīmē to, ka ir nepieciešami sarežģītāki risinājumi datu drošības nodrošināšanai, jo vairs nepietiek tikai ar piekļuvi no biroja. Kritiskajiem, ar uzņēmējdarbību saistītajiem datiem ir jābūt pieejamiem arī mājas birojā vai citviet. Pasaule mainās un attīstās, attīstās arī dažādi riski. 

Solis pret kiberuzbrukumiem 

Kiberuzbrukumi ir reāls drauds, ar kuru saskaras arvien vairāk organizāciju pasaulē. Lai “Autorsoft” klientu dati būtu pēc iespējas drošākās rokās, uzsākām sadarbību ar lielāko kiberdrošības un mākoņpakalpojumu sniedzēju Igaunijā “Primend”, kuram ir Microsoft sertifikāts un kurš jau vairākus gadus ir izpelnījies Microsoft gada partnera titulu. 2021. gada martā pārcēlām savus serverus uz Primend Cloud, jo tā mēs varam izvairīties no dažādiem uzbrukumiem un nodrošināt saviem klientiem pēc iespējas lielāku drošību. Piedāvājam iespēju serveri iznomāt arī lietotājiem, kas nav “Autorsoft” klienti.

Mākoņpakalopjumu iespējas un priekšrocības

Mākoņpakalpojumi sniedz piekļuvi datiem kā birojā, tā arī ārpus tā. Uzņēmumam augot, pakalpojuma veiktspēju ir iespējams dinamiski palielināt. “Primend” piedāvā privātu mākoņvidi uzņēmuma kritiskajām aplikācijām, kurām jāatrodas tavā tuvumā vai kas nav vēl gatavas publiskajam mākonim.

Datu centra izveide un uzturēšana saviem spēkiem ir dārga. Vispirms ir jāiegādājas nepieciešamā tehnika, tad ir jānolīgst cilvēki tās iestatīšanai un uzturēšanai. Viens no lielākajiem mākoņdatošanas ieguvumiem ir elastīgums un mobilitāte. Tas sniedz iespēju strādāt brīvi izvēlētā vietā. Primend Cloud tehniskie iestatījumi, pateicoties kvalitatīvai dublēšanai, garantē sistēmu ātru atjaunošanu. Viņi spēj atjaunot pat lielu datu apjomu tikvien kā pāris minūšu laikā. Primend Cloud piedāvā arī ātru uzglabāšanu, kas ir īpaši svarīgi misiju kritisko SQL datubāžu pakalpojumu gadījumā. Papildus tam “Primend” komandai ir spēcīgas tehniskās zināšanas un visi locekļi ir sertificēti speciālisti. Visiem sistēmas administratoriem ir vairāk nekā desmit gadus ilga pieredze.

Kā šīs izmaiņas ietekmē “Autorsoft” un tā klientus?

“Autorsoft” klientiem šīs izmaiņas sniedz pārliecību, ka viņu dati tagad ir aizsargāti vēl labāk, jo “Primend” veic regulārus ieguldījumus iekārtās, zinātībā un darba procesos, kas nodrošina pakalpojumu pieejamību, drošību pret kļūdām, kā arī ātru reaģēšanu uz jebkādām problēmām.

Pateicoties tam, ka “Autorsoft” komandai nav vairs pašai jānodarbojas ar servera uzturēšanu un drošības nodrošināšanu, mums ir vairāk enerģijas un resursu savu produktu un pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanai un jaunu projektu uzsākšanai.