Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

FINCI

Mihails Kuznecovs | Izpilddirektors

Finanšu tehnoloģiju zīmols FINCI ar Primend palīdzību pārcēlies uz Microsoft Azure mākoni

Iedomājieties, ka pārstāvat jaunu, interesantu finanšu tehnoloģiju uzņēmumu ar ambiciozu vīziju atvieglot savu klientu finansiālo dzīvi. Jūsu uzņēmums piedāvā maksājumu lietotni, kurai tiek plānots pievienot vairākus finanšu produktus. Turklāt uzņēmumam ir sarežģīta infrastruktūra un lielas prasības attiecībā uz drošību. 

Jautājums ir, kādu mākoņpakalpojumu šai misijai izvēlēties, lai tiktu nodrošināta vieda un droša skalēšana?

FINCI gadījumā atbilde bija Microsoft Azure. FINCI ir jauns, turklāt ļoti stilīgs finanšu tehnoloģiju zīmols, kura misija ir uzlabot mūsu visu finanšu dzīvi. Pašlaik uzņēmums piedāvā personīgos un biznesu kontus, tā vīzija ir palīdzēt saviem klientiem koncentrēties uz to, kas tiem ir patiesi svarīgs. FINCI vēlas atvieglot savu klientu dzīves finansiālo pusi, lai tā būtu “kā pastaiga parkā, svilpojot savu mīļāko melodiju”. 

Pareizā mākoņa izvēle biznesa veicināšanai

FINCI ir ātri augošs uzņēmums, kura produktu klāsts nepārtraukti tiek papildināts, tāpēc tam nepieciešama elastība pakalpojumu skalēšanai. Tieši to piedāvā Azure, kas sniedz dažādus mākoņpakalpojumus, piemēram, konteinerus, analītiku, datubāzes un mašīnapmācību. Tā kā FINCI ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, tad, protams, būtiska loma ir drošībai. No drošības viedokļa Microsoft Azure ir nevainojamā līmenī - drošības uzlabošanā uzņēmums ik gadu iegulda 1 miljardu dolāru. 

Primend virzošā roka 

Tā kā saistībā ar mākoņpakalpojumiem FINCI bija ierobežota pieredze, tad svarīga bija iespēja saņemt konsultāciju un atbalstu infrastruktūras migrācijas procesā. Būdams Microsoft vietējais partneris, Primend pārejas procesā uz Azure  nodrošināja nepieciešamo atbalstu, palīdzot pārnest esošo infrastruktūru uz mākoni ātri, efektīvi un droši. 

Vēl viens būtisks aspekts bija Mastercard, kas kā mākoņa savienojuma vietu piedāvā tikai Londonu (Amazon Web Services) vai Amsterdamu (Microsoft Azure). Brexit un citu tiesisko jautājumu (piem., Vispārīgās datu aizsardzības regulas) dēļ galīgā izvēle bija palikt Eiropas Savienības zonā un pieņemt lietošanā Microsoft Azure. 

Tādējādi FINCI kļuva par pirmo finanšu tehnoloģiju uzņēmumu Eiropā, kas ieviesa Mastercard mākoņa integrāciju. Līdzās būtiskajām tirgus priekšrocībām šis tehnoloģiskais jauninājums ļauj FINCI nodrošināt saviem klientiem ātrāku un elastīgāku apkalpošanu. 

“”Microsoft” partnera “Primend” atbalsts ir mums palīdzējis bez aizķeršanās pāriet uz Azure mākoņpakalpojumiem. Šis solis ļauj FINCI piedāvāt saviem klientiem lieliskus finanšu pakalpojumus, kas ir izveidoti uz ātrāku, elastīgāku un drošāku mākoņa infrastruktūru,” pastāstīja Mihails Kuznecovs, FINCI izpilddirektors. ““Primend” komanda patiesi atviegloja mūsu dzīvi un ar viņiem ir bijis patiesi patīkami sadarboties,” viņš piebilda. 

Ar Primend un Microsoft atbalstu FINCI tagad ir rentabla piekļuve mākonī balstītai infrastruktūrai, kas nepieciešama darba skalēšanai un klientu labākai apkalpošanai. Pateicoties tam, mūsu visu klientu finansiālā dzīve ir kā pastaiga parkā. 

* Uzņēmumam FINCI UAB ir elektroniskās finanšu iestādes licence Nr. 60, licenci ir izsniegusi un uzraudzību nodrošina Lietuvas Banka.