Mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus mārketinga nolūkiem un ar mērķi uzlabot Tavu lietotāja pieredzi. Par sīkfailu izmantošanu un iespējām tos pārvaldīt vari uzzināt, klikšķinot uz pogas "Privātuma politika".

ERGO Insurance SE

Ģirts Apinis | IT Uzturēšanas grupas vadītājs Baltijā

“Mēs esam gandarīti par pabeigto projektu un augstu vērtējam konsultācijas un atbalsta pakalpojumus arī pēc šī projekta īstenošanas.”
Ģirts Apinis, IT Uzturēšanas grupas vadītājs Baltijā


ERGO Insurance SE Baltijas sabiedrības vēsturiski izmantoja dažādas e-pasta sistēmas un sadarbības rīkus, kuru nomaiņa pret vienotu sistēmu bija loģisks solis iesāktajā sabiedrību biznesa un administratīvo funkciju sinerģijā. 

Kopā ar Primend mēs realizējām pāreju uz vienotu Microsoft 365 platformu, kas atbilda mūsu prasībām pēc darbības efektivitātes ikdienā. No IT vadības viedokļa svarīga bija Microsoft Enterprise Mobility + Security pakalpojumu uzturēšanas vienkāršība un pieejamie drošības līdzekļi. 

Primend palīdzēja mums Office 365 ieviešanas procesā, nodrošināja datu migrāciju no IBM Lotus Domino un Exchange server kā arī palīdzēja ieviest adekvātus drošības risinājumus. 
Nozīmīga daļa mūsu sadarbības laika tika veltīta arī apmācībām IT administratoriem un palīdzības dienesta komandai, kā arī Microsoft Teams apguvei biznesa lietotājiem. 

Definējot drošības iestatījumus, katram darbiniekam neatkarīgi no tā atrašanās vietas un izmantotās ierīces ir pieejama nepieciešamā informācija, kas ievērojami palielina produktivitāti un sniedza ievērojamu laika ietaupījumu. 

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības un veselības apdrošināšanas segmentos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī Baltkrievijā. 

Vairāk nekā 715 000 klienti Baltijas valstīs uzticas ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei. Mūsu panākumu pamatā ir gadu gaitā uzkrātā pieredze, pastāvīga piedāvāto produktu pilnveidošana un pielāgošana klientu vēlmēm. ERGO parakstīto apdrošināšanas prēmiju apjoms Baltijas valstīs 2019. gadā sasniedza 265 miljonus eiro, bet apdrošināšanas atlīdzībās tika izmaksāti 187,7 miljoni eiro.